Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedłużyłem umowę na kolejne 15 miesięcy za stałą cenę 39,90 zł za m-sc

 

W ramach tych 39,90 zł mam:

Comfort+

Multi+

6x C+

Najem dekodera Pace

 

Parę dni wcześniej odrzuciłem propozycję za 46,90 zł za m-sc, w której oferowano mi wszystko co powyżej + HBO na cały okres umowy + piłka Brazuca w prezencie.

 

Chyba najlepsza z ofert jakie widziałem w tym temacie. Gratuluję! Rozumiem, że poprzednią umowę miałeś do końca tego miesiąca?

 

Do czego do dochodzi na forum satkuriera, że już nie tylko godunow, ale też ircios powątpiewa w wynegocjowane warunki :)

 

Tak, umowę miałem do końca października. Dobrze wynegocjowana kwota wynika z pozycji wyjściowej z jakiej startowałem (płaciłem do tej pory 39 zł za Comfort z paczką 6x C+) i upierałem się przy każdym telefonie od nich, że chce mieć to samo za tyle samo. Ostatecznie zgodziłem się na 90 gr podwyżkę.

 

Nad tą propozycją 46,90 zł trochę się wahałem, ale nie zgodziłem się z uwagi na łamańca. Zależało mi na stałej kwocie przez cały okres umowy, a w przypadku łamańca nie chce sobie utrudniać pozycji negocjacyjnej przy kolejnym przedłużeniu umowy za 15 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj przedłużyłem umowę i zauważyłem nie dawno że mam dostępne kanały na które się nie umwawiałem, tzn Cinemaxy, Filmboxy i kanały z opcji dla dorosłych. Czy to jest jakaś promocja że po przedłużeniu włączają na jakiś okres full pakiet ? pytam bo nie chce sie zdziwić kiedy w przy płaceniu okaże się mam do zapłacenia większą kwotę niż ta którą mi zaoferowano.

 

Sprawdź w ICA co masz włączone i za co płacisz. Skoro ich nie zamawiałeś a będą chcieli obciążyć Cię za nie to złożysz reklamację. ;)

 

8)

 

Dzięki za wskazówkę. W ICA jest wszystko Ok, teoretycznie mam podłączony te pakiety które wynegocjowałem. Wygląda na to ze z tymi dodatkowymi kanałami to jakaś pomyłka. A tak na marginesie, czy w punkcie nc+ dostane wykaz wszystkich poszczególnych kwot któe będę miał do zapłacenia w każdym miesiącu trwania umowy ? bo konsultant nie chciał wysłać mi na e-miala warunków umowy. Pamiętam że ładnych kilka lat temu w CP dawali wykaz z z płatnościami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie takie warunki to nic dziwnego, bo od 3 lat tyle płacę za pakiet Canal + :)

 

Fakturę za listopad wg nowych warunków (czyli 90 gr drożej niż obecnie) dopiero dostanę w przyszłym miesiącu.

 

Ale nie ma żadnej tajemnicy, żebym pokazał ile do tej pory płaciłem. Poniżej link do rachunku:

http://www.tinypic.pl/tt9tdjvuds88

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dałoby się wynegocjować Ekstra+ za dodatkowe 10-15 zł ale mnie to nie interesowało. Z tych 45 dodatkowych kanałów Extra oglądałbym może tylko Eurosport 2. Reszta nie dla mnie.

Taki zestaw Comfort oraz 6x C+ jest dla mnie optymalny żeby pooglądać sobie dużo sportu i obejrzeć od czasu do czasu jakiś film na C+ albo alekino.

 

Ale wiadomo że każdy ma inne upodobania i oczekiwania co do tego, co chce oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 no może nie jest ceną wygórowaną, ale zaniżoną do której dopłacają abonenci na ciągnięci, nie wiedzący, że można negocjować itd itp.

(...)

O jenego jelenia mniej ma nc+

 

Gdyby wszyscy otrzymywali najniższe oferty to, by nc+ zbankrutowało. Nie nazywajcie "jeleniami" tych, którzy przejęli droższą ofertę. Tak to już jest, w biznesie. Jednych stać na ofertę za 90 czy 120 zł i oferta im się podoba, innych nie stać i walczą o każdą złotówkę, albo rezygnują. Gdyby wszystkim oferowali najtańsze opcje, to firma by zbankrutowała. A sami chcecie, by oferta Canal+ była rozwijana. Ale z czego brać kasę, gdy wszyscy będą mieć Canal+ za pół darmo?

 

Ale wiadomo że każdy ma inne upodobania i oczekiwania co do tego, co chce oglądać.

 

Dokładnie. Najważniejsze, by dopasować ofertę do SWOICH potrzeba, a nie potrzeb ludzi z forum ;-)

 

PS. Nie jestem konsultantem nc+. Po prostu rozumiem biznes i to, że klient jest różny, ma różny portfel i różne potrzeby ;-)

 

PS2. Nie mam też dekodera nc+. Od satelity wolę kablówkę, gdzie za telewizję cyfrową (m.in. kanały nc+ i Polsaty Sport, pełny Canal+ i HBO z HBO GO/OD) oraz internet 60 Mb/s płacę łącznie 125 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc i ja się pochwalę! Do tej pory miałem All in. Ale i tak nie korzystałem z tych wszystkich VOD. Umowa kończy mi się ostatniego października. Od lipca wydzwaniali do mnie w sprawie przedłużenia (11 razy!!!). I jedyna oferta jaką dla mnie mieli to All. Ja im na to, że nie chcę bo i tak nie korzystam. I każdy konsultatnt obiecywał, że zanotuje i przedstawia nową oferte. Ale i tak ciągle była ta sama. W końcu wysłałem wypowiedzenie i okazało się, że można dać coś lepszego. Dostałem Superpremium+filmboxy+PACE za 99/m-c. Opłata stała na dwa lata. Dla mnie OK. Bo chciałem mieć wszystkie kanały bez bajerów. odłączyli mi tylko Historię, Sundance i "fikołki".

JB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios: To, że ludzie nie znają swoich paw i możliwości (np. rozmowa o "lepszych" ofertach dopiero po wysłaniu wypowiedzenia), to inna sprawa. Ale dzięki temu na tym zyskują operatorzy. Ktoś musi wydać więcej, by płacić mniej mógł ktoś ;-)

 

Chociaż z drugiej strony zabawne są sytuacje, gdy po przeczytaniu na forum osoba dowiaduje się, że pakiet "x" ktoś otrzymał za 65 zł, a jemu proponują za 69 zł to już nie przyjmie oferty, mimo, że do tej pory płacił 100 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno pytanie do ogółu: jak teraz jest z przedłużeniem a datą włączenia zmienionego pakietu ? bo pamiętam, że przy przedłużaniu w poprzednich latach włączyły się opcje praktycznie godzinę po rozmowie a teraz w ICA od wczoraj bez zmian, a jeszcze przypomniałem sobie, że konsultant wspomniał coś o tym że obowiązuje od 1 listopada ? coś pozmieniali :>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacek253: twoja oferta jest średnia. Ja brałem nc+ jako nowy w grudniu 2013 i mam to co ty, tylko bez filmbox ale za to z MR też za 99 zł. Więc rewelacji nie masz. Ludki wyciągają to w łamańcu i to na 15/18 m-cy. Np. 6x0 zł i 12x79,90 zł.

 

Jeśli ktoś miał wysoki abo to trudno teraz wynegocjować coś porównywalnego do atrakcyjnych ofert tu podawanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno pytanie do ogółu: jak teraz jest z przedłużeniem a datą włączenia zmienionego pakietu ? bo pamiętam, że przy przedłużaniu w poprzednich latach włączyły się opcje praktycznie godzinę po rozmowie a teraz w ICA od wczoraj bez zmian, a jeszcze przypomniałem sobie, że konsultant wspomniał coś o tym że obowiązuje od 1 listopada ? coś pozmieniali :>?

nic nie pozmieniali mi tez powiedziano ze bedzie od 1 listopada a zmieniony pakiet wlaczy sie tego samego dnia nawet nie patrzyli ze 3 dni wczesniej zaplacilem rachunek i powylaczali mi kanaly gdzie mialem zaplacone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą włączyć albo od razu po umowie albo od 1 dnia kolejnego miesiąca, to zależy od ustaleń między Tobą a konsultantem. Jeśli powiedział, że to będzie od 1 listopada a kanały jeszcze się nie świecą to wejdź na ICA i zrób reaktywację karty, jeśli się nie zaświecą to znaczy, że pojawią się 1 listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie. Mam Universe + 6C+ za 59 zł, umowa do końca miesiąca, wypowiedzenie oczywiście wysłane. Dzwonili parę razy z DUK dostałem propozycję łamańca ze średnią 53 zł z HBO na 5 miesięcy gratis. Wiem że niektórym się udawało wytargować na całą umowę, więc też będę próbował. Ale czy jeśli się nie miało multirum to da się to wynegocjować za friko? Multirum lub wymiana dekodera czy jest możliwe coś z tego bez dodatkowych opłat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...