Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dostałem całkiem sensowną propozycję przedłużenia umowy, na którą przystałem (tylko proszę darować sobie komentarze w stylu mogles wyrwać taniej etc):

comfort+

ekstra+

multi+

6x C+

HBO

multiroom (2x cameleon)

 

za 89,90 zł i umowę 15 lub 24 miesiące

 

Może najtaniej to nie jest ale warunki są całkiem sensowne: cena jest 5zł wyższa od poprzedniej umowy, a dostałem dokładnie to co chciałem. Mogłem jeszcze wybrać za 10zł mniej opcję bez HBO.

 

Poprzednio posiadałem umowę do końca października (czy listopada, sam nie wiem), wypowiedzianą, na pakiety universe+, 6x C+, HBO i multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przedłużaniu umowy kieruję się następującymi przesłankami:na czym mi zależy i górny pułap cenowy.Jak znam życie,zawsze będzie tak,że ktoś osiągnie to samo za mniejszą cenę,inny za wyższą.No cóż,mam zazdrościć tym pierwszym,a współczuć drugim?Nie należy tym aż tak się ekscytować,przecież to tylko pieniądze,jak ktoś mądry powiedział......Ważne jest,by zbilansować własne wydatki i nie płacić za coś czego np. zupełnie nie oglądamy i nie wykorzystujemy w praktyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem całkiem sensowną propozycję przedłużenia umowy, na którą przystałem (tylko proszę darować sobie komentarze w stylu mogles wyrwać taniej etc):

comfort+

ekstra+

multi+

6x C+

HBO

multiroom (2x cameleon)

 

za 89,90 zł i umowę 15 lub 24 miesiące

 

Może najtaniej to nie jest ale warunki są całkiem sensowne: cena jest 5zł wyższa od poprzedniej umowy, a dostałem dokładnie to co chciałem. Mogłem jeszcze wybrać za 10zł mniej opcję bez HBO.

 

Poprzednio posiadałem umowę do końca października (czy listopada, sam nie wiem), wypowiedzianą, na pakiety universe+, 6x C+, HBO i multiroom

 

Ja mam nadzieję ugrać to za średnio 70 zeta-umowa do końca października

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja, Ten który otrzymał w jednym dniu dwie umowy w łamańcu , raz 53,27 zł/m-c i 58,60 zł/m-c , mając jeden dekoder.. i jeden numer abonenta.

Wczoraj przysłali mi pismo .... myślałem że to odpowiedź na reklamację , ale gdzie tam.

14 października dostałem pismo, pismo datowane z 6 października, reklamacja złożona 25 września

w środku pisze :

 

Szanowni Państwo,

dziękujemy za czas poświęcony na kontakt z nami

Uprzejmie informujemy, że złożona reklamacja jest w trakcie rozpatrywania.

Odpowiedź zostanie udzielona w terminie 30 dni, licząc od dnia jej złożenia.

W przypadku pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Z poważaniem.

Biuro Obsługi Klienta

 

et cetera

-------------

Pewnie nadal myślą, która też umowa jest ważna ... hehe.

Po co to wysyłają ... celem zmiękczenia klienta !? przecież wiem że 30 dni, i nie szkoda im papieru i opłat pocztowych ?

Przecież mają mój mail .... bo już raz mi podpadli

- W ICA nic oprócz "specjalnych" ofert dla mnie ... nawet zauważyłem Hulstera czy cóś.

Więc dziś zapłaciłem 53,27 +1,99 za History HD ( zamówiłem w międzyczasie- nie wiem po co, bo tam same "wojny magazynowe)

Wybrałem tańszą umowę .... - dla przypomnienia

-aktywacja turbobox/PVR ADB.......

-Comfort+

-multi+

-Extra + HB ITI

-Premium Sport&Film

-History HD

 

Zeszłem z 79 zł , pytanie na ile czy 53,27 czy 58,60 .... plus - 1,99 zł/m-c za History HD

Może jednak ktoś ma jakieś propozycje.

pozdro

 

- ps nie ma umowy do połowy grudnia na wszelki wypadek teraz idż do Punktu Obsługi Klienta i wypowiedz , na miejscu wszystko załatwisz, oni napiszą za Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa do końca października, wypowiedzenie już dawno wysłane i zarejestrowane. Aktualnie mam Superpremium + MR Standard w cenie 139zł.

Chcę 6xC+, Comfort+, Extra+ i MR Standard. HBO, inne filmowe i inne dodatkowo płatne opcje do szczęścia mi nie są potrzebne

Dwa telefony jakiś czas temu nie odebrałem (DUK Kraków), dzisiaj rozmowa z konsultantem (również Kraków) i po 10 minutach cena 99.90 za 6xC+, Comfort+, Extra+ i MR Standard i HBO w umowie na 24m-ce ( w tym opłata za MediaBoxa). Odmówiłem.

Pytanie do "wyjadaczy", da się coś więcej ugrać? Mówiłem konsultantowi, że nie chcę HBO, ale twierdzi, że nie da się nie wziąć. Wiem, że zjeżdżam z wysokiej opłaty, ale jest szansa na ofertę poniżej 90zł? No i czy HBO da się jakoś wyrzucić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wstępie witam wszystkich:)

temat śledzę od dawna, ale dopiero dziś się zarejestrowałem

 

umowa do końca października, wypowiedzenie złożone w punkcie na początku września

od złożenia wypowiedzenia miałem chyba z 15 telefonów, wszystkie z kierunkiem 22 ale z kilku różnych numerów

wcześniej płaciłem 90,99zł (gold, 4xC+, history hd i najem mediaboxa)

po absurdalnych propozycjach za to co mam w cenach 99 i 109zł albo i wyższych oraz po rozmowach z totalnie nieprzygotowanymi konsultantami dzisiaj trafiłem na w miarę konkretną Panią i przystałem na taką propozycję (wiem że dałoby radę jeszcze taniej ale nie będę miał możliwości powalczyć pod koniec października):

umowa 24 miesiące

comfort, multi, extra

6xC+

multiroom standard

3xHBO na 9 miesięcy (same się wyłączą)

12x64,90 i 12x74,90 (bo 10zł za MR w drugim roku) plus po 5zł miesięcznie za mediaboxa, drugi dekoder za free

 

wyjaśnijcie mi tylko jaki jest plus kart cameleon w stosunku do standardowych (?) i jak się inne karty nazywają, bo o to nie dopytałem, a widzę że powinno mi zależeć na cameleonach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas podpisywania umowy myslalem ze ustalone było i powiedziano wszytsko

niestety nie

20 zł dorzucili za jakąs smieszny czynsz najmu dekodera jednorazowa ( mimo iż zaplacicłem 100 za aktywacje dekodera)

kazano mi napisać reklamacje i czekac 30 dni

ktos miał cos takiego i jakie szanse ze nie bede musiał płacic ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem że za ''nie wyższą cenę'' :) tak na prawdę zależy mi na dawnym universe i 6xC+, HBO jeśli dadzą na kilka miechów to ok ale i tak tam nic nie oglądam

 

Jak nic sobie nie zażyczysz dodatkowego to tak właśnie jest

 

obecnie ten univerek to jest już jako comfort+ i do tego jest pakiet extra multi+ ktoś tutaj napisał że pomysł z kapelusza i nadal nie mają pomysłów na pakiety.

 

popytaj ich nie wiem o Filmboxa bo to 5 kanałów i jakiś tani bonusik typu history typu adventure wtedy to wszystko się inaczej rozkłada i wtedy daja zniżki

 

ja sam nie wiem jaka jest sytuacja z MR ale nie widać żeby ktoś o tym wspominał i by sie sytuacja zmieniła szczególnie przy cenach 70-80 pomijam najem dekoderów ale lepiej mieć swój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Jestem nowy i potrzebuję rady. W tym tygodniu dostałem telefon z nc+, że z końcem tego miesiąca kończy mi się umowa. Pytam człowieka, dlaczego tak późno dzwoni a on do mnie, że kontaktowali się ze mną w sierpniu ale rzekomo nie zgodziłem się wtedy na proponowane warunki!?

 

Proponował mi przedłużenie umowy, na warunkach fatalnych, mniej kanałów za więcej i się nie zgodziłem. I tutaj moje pytanie: w związku z moją przeprowadzką do stolicy totalnie zapomniałem wysłać im rezygnacji z umowy? Czy to ma jeszcze jakiś sens? Skoro zostało mi do końca umowy dwa tygodnie? Co poradzicie koledzy?

 

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

I tutaj moje pytanie: w związku z moją przeprowadzką do stolicy totalnie zapomniałem wysłać im rezygnacji z umowy? Czy to ma jeszcze jakiś sens? Skoro zostało mi do końca umowy dwa tygodnie? Co poradzicie koledzy?

 

Pozdrawiam,

Przemek

W pierwszym pytaniu pytasz czy w związku z przeprowadzką do stolicy zapomniałeś wysłać rezygnację. Jaki sens ma takie pytanie? Ludzie przeczytajcie swój post zanim klikniecie "wyślij". Ja nie wiem o co Ci teraz chodzi w takim poście. Czy chcesz za wszelką cenę zrezygnować czy cały czas przedłużyć?

 

Jeśli złożysz teraz rezygnację umowa skończy się z końcem marca a przez 3 miesiące będziesz płacił dużo wyższe opłaty miesięczne, jakie to już zależy czy umowa w n czy c+ i jaki masz pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...