Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Umowę miałem do końca sierpnia, 11 lat w cyfra/nc+ a nawet wcześniej (od samego początku 95r. umowa na mamę). Miałem kanały tematyczne, 6x C+, pace 500 gb za 59 zł. Wypowiedzenie złożone w lipcu, jeden telefon oferta taka sobie, czekałem cierpliwie, gotowy poczekać nawet do niedzieli...

 

Aż tu nagle dzisiaj telefon z DUK Kraków, sympatyczny pan konsul zapytał co, może skłoniło by mnie do pozostania w nc+? Zapytałem co może mi zaproponować, dodając że chcę utrzymać to co mam, zaoferował mi standard czyli wszystkie pakiety tematyczne 6xC+ i HBO na cały okres umowy - 5xO,00, 10x79,90. Miną i głosem pokerzysty powiedziałem, że taką ofertę otrzymałem ostatnio i mnie nie satysfakcjonowała. Pan z Krakowa nie dawał za wygraną i zapytał co by mnie ostatecznie interesowało i pojechałem po bandzie czyli wszystko co bym chciał, konsul poprosił o chwilę przerwy i przyjął moje warunki :) :

 

Umowa na okres 15 miesięcy, abonament miesięczny przez pierwsze 5 miesięcy wynosi 0zł a kolejne 10 miesięcy jest po 79,90zł. średnia 53,25zł.

 

-Dostęp do wszystkich Pakietów tematycznych

 

-Wszystkie kanały z Pakietu HBO

 

-Wszystkie kanały Canal+

 

-Kanał History HD

 

-HBO GO

Oczywiście wszystkie te kanały są na cały okres trwania umowy. Potwierdzenie warunków na maila.

 

Jaki jest morał? Czekać do końca aż zadzwonią a jeśli macie długi staż licytować ostro, bo macie za sobą historię ...

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś przedłużyłem umowę:

Pakiet nie wiem jak go nazwać ale mam wszystkie tematycznie + canal+ i hbo + cinemax wszystkie dodatkowo history tv i co najważniejsze multiroom 2 niezależne karty nie potrzebuję spliterów przekładania kart itp działają niezależnie umowa na 15 miesięcy za 104.90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

metrix, nie każdego interesuje History i HBO GO, więc i nie wszyscy muszą tak iść va banque :) Tym bardziej że nie słyszałem o wywalczonym przez Ciebie MR, więc tamte usługi traktuj jako zamiennik :)

 

MR mnie nie interesował a HBO GO jak najbardziej, w końcu wykorzystam aplikację w moim smarcie TV a History HD wiadomo Wikingowie - polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,

 

Zwracam się do Was z pytaniem :

 

2.10.2014 tego dnia kończy mi się umowa z NC+. Dzisiaj złożyłem wypowiedzenie. Chciałbym zredukować sensownie wysokość opłaty. Dotychczas korzystałem z pakietu CANAL + Platinum, Multiroom Standard + 2 dekodery : UltraBox+PVR PACE oraz UltraBox+ PVR PHILIPS (MR) opłata : 129,90 zł /mc. W obecnej sytuacji jest to dla mnie zbyt duzy wydatek.

Mogę się spodziewać jakieś sensownej propozycji ze strony NC+ ? Zależy mi głównie na 6xCANAL + Multiroom (tak bym mógł rozdzielić na 2-3 telewizory). Nie potrzebuje żadnych dodatkowych usług/pakietów HBO,CINEMAX,FILMBOX,VOD ani żadnych "wypasionych" dekoderów. Długość umowy bez znaczenia. Jest możliwe, ze zamknie się to w granicy do 80 zł /mc ?

Bardzo Was proszę o opinie na ten temat, by wynegocjować jak najlepsze warunki. Dodam też, że jestem wieloletnim abonentem przeszedłem wszystkie etapy począwszy od WIZJA TV-CYFRA + - NC+.

 

Z góry dziękuje za każdy pomocny post.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, też podobnie jak parę innych osób na forum, jestem u kresu swojej umowy z NC+ i zastanawiam się nad przedłużeniem umowy. Złożyłem rezygnację na wszelki wypadek, jeśli negocjacje nie przyniosą skutku.

Chciałbym nieco zredukować miesięczne koszty, bo czekają mnie większe koszty związane z domowym internetem. Pytanie, jakie pakiety można wynegocjować w cenie max do 110 złotych? Oczywiście w tej cenie nie liczę kosztów multiroomu, dzierżawy sprzętu czy Wimpa - za te usługi jestem w stanie dopłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Falcao. Wieloletni abonent, dał się nabić w butelkę. Zacznijmy od tego, że umowa nie kończy Ci się 2 października, tylko 31. Oczywiście masz szansę na ten zestaw w cenie 80 zł z MR na 2 tv. Jeśli chcesz na więcej, to musisz wziąć ten ich "wypasiony" sprzęt, opłacić wszystkie aktywacje. Konkretną ofertę dostaniesz z końcem października.

 

@jupiter. Wszystkie pakiety łącznie z canal+ , HBO, MR i Wimp powinieneś zmieścić się między 90 a 110 Jeśli płacisz teraz 150 lub więcej (tak wnioskuję z podpisu) to będziesz miał BARRDZO CIĘŻKO z ugraniem takiej oferty za 110.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealnie zgadłeś cenę, nie chodzi mi nawet o jakieś drastyczne zmiany ceny w dół, ale jeśli przy obecnym pakiecie nie dostanę ceny min 15 - 20 zł mniejszej niż to co obecnie płacę to się pożegnamy. Jestem zdeterminowany, zobaczymy czy ważniejsze będzie dla firmy zatrzymanie klienta który i tak dużo wydaje, czy upór przy zachowaniu opłat na tym samym poziomie. Dodam tylko, że sam pracuję w DUK jednej z dużych firm telekomunikacyjnych, więc takie rozmowy to dla mnie nie nowość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wymienisz Phila na Pejsa. Możesz dostać to co masz w przybliżonej cenie.

 

no jak nie wymieni? mi przy ostatnich negocjacjach wymienili bez żadnego problemu. powiedziałem, że więcej tego badziewia nie będę używał i od ręki pozwolili w jakimkolwiek salonie wymienić na Pace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...