Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bez HBO od+- 59-69. Duże ma znaczenie ile teraz płacisz. Jeśli ponad stówkę to raczej marne szanse na taką cenę ;). Oczywiście MR od cyfry wliczony za free. MR od iti + dycha

 

Też tak liczyłem, że za to co mam teraz nadal 59zł plus 10zł za nowy MR wg nowych zasad ale na razie po 2 telefonach nie dostałem takiej opcji. :/

Umowa do końca wrześnie więc jeszcze czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dają dają tylko trzeba dobrze zmęczyć konsultanta wtedy jak już ma dość Ciebie i twoich żali dostajesz karte (99,- aktywacja i 15,- pln mieś. lub 0 przy przedłużeniu) Jak będzie chciał to się pochwali jeden z kolegów na forum i opisze dokładnie (ma 7 dni na odebranie dodatkowej karty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczów :-) zacznę od tego iż obecnie mam C+ Platinium + HBO + pace + 2xcameleon i płacę za to 139 zł. Umowa kończy mi się 30 września 14r, wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane w ich systemie. Muszę przyznać iż to dla mnie za dużo programów jak i pieniędzy do płacenia. Chciałbym mieć Comfort+ Extra+ 6x canal+ i zostawić multi w postci 2 kart. Jak myślicie zgodzą się na niższy pakiet ? Na razie wciskają mi to co mam plus filbox i cinemax i coś dla dorosłych za te same pieniądze. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dają dają tylko trzeba dobrze zmęczyć konsultanta wtedy jak już ma dość Ciebie i twoich żali dostajesz karte (99,- aktywacja i 15,- pln mieś. lub 0 przy przedłużeniu) Jak będzie chciał to się pochwali jeden z kolegów na forum i opisze dokładnie (ma 7 dni na odebranie dodatkowej karty)

 

Oczywiście, że się pochwalę! Ja akurat napisałem do nich przez formularz kontaktowy długiego maila, oczywiście ze zmyślaniem co to i w ogóle jak to ja mam w domu jak mało pieniędzy, że mnie nie stać na wzięcie Multiroomu ADB i aktywacje tych wszystkich dekoderów i w ogóle.

Czekałem na odpowiedź parę dni i uznano to za reklamacje i konsultant, który dzownił pwiedział ze platforma nc+ chce się przychylić do mjej prośby i przyznać mi możliwość odebrania karty 2 Cameleon w usłudze Multiroom w aktywacji 99 zł i 15 zł miesięcznie i do tego 0 zł najem dekodera Sagemcom HD (DSI83 lub DSI87). Mam czas pójścia do punktu nc+ do soboty 30 sierpnia w celu odbioru karty i jak chce dodatkowo dekodera, ale chyba z tego nie skorzystam bo 15 zł na miesiąc to dla mnie dużo jednak bo za Comfort+ Multi+ Extra+ z Mezzo płace obecnie stałą cenę 44,90 zł i wzrósł by mi abonament do 59,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ze zmyślaniem co to i w ogóle jak to ja mam w domu jak mało pieniędzy, że mnie nie stać na wzięcie Multiroomu ADB i aktywacje tych wszystkich dekoderów i w ogóle.

 

Faktycznie, masz się czym chwalić...

Moim zdaniem Twoja strategia jest po prostu żenująca....

Na miejscu nc+ poważnie bym się zastanawiał czy posiadanie abonenta, który wypisuje, że na nic go nie stać, nie wiąże się dla operatora ze zbyt dużym ryzykiem zalegania z opłatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów i koleżanki z forum. Moje przeciąganie liny zakończone.

Miałem UNIVERSE+ / 6xC+ / 3xHBO - 6 mc / Pace 500 / MR --- 59 zł/12mc

Wynegocjowane Comfort+ / Multi+ / Extra+ / 6xC+ / 3xHBO - 9m / C+vod / Pace 500 / MR---umowa 15m ze stała ceną (bo tak ją nazwał) 53,27 zł lub 5x0+10x79 zł czyli klasyczny łamaniec.

Umowa przedłożona 22.08.2014, a kończyła się 31.08.2014.

Wypowiedzenie złożone w APS pod koniec maja i zaraz dwa szybkie telefony z ofertą zbliżoną do wynegocjowanej, ale bez HBO, wiec bez porozumienia. Po około 2 tygodniach jakaś konsultantka wyjechała z ofertą wołająca o pomstę do nieba, więc powtórzyłem jej swoje oczekiwania, znów podpierając się i powołując na forum. Poprosiłem, aby zanotowała w systemie moje oczekiwania i na tym się rozstaliśmy. Przez ponad 2 miesiące zero odzewu z ich strony wprowadzający lekki niepokój. W końcu telefon ze zbliżoną ofertą, po prośbie przesłany na maila, w którym HBO było na 5 miesięcy plus Filmboxy. Ponowny kontakt za 2 godziny i wymiana Filmboxów na 4 dodatkowe miesiące HBO (razem 9m). Dalej nie chciało mi się targować, bo i efekt niepewny i skończył mi się właśnie urlop, czas do pracy, a roboty z końcem miesiąca jak zawsze najwięcej. Oferta mnie satysfakcjonująca, bo nawet wyłączenie HBO nastąpi na miesiące wakacyjne, kiedy i tak się nie ogląda telewizji, a w dodatku same powtórki. Najwyżej po wakacjach zabawię się we włącz/wyłącz.

Pozdrawiam kolegów i koleżanki i życzę owocnych negocjacji.

Pozdrawiam też pana konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin_M

Nie przesadzaj chłopie. Każdy gra jak umie. Ważne, że z efektem. Co z tego, że tak napisał.Mało istotne to jest . Konsule iti jeszcze bardziej kłamią, a abonent to łyka budząc się miesiąc później z rachunkiem za tv większym od ustslonego. nc nie musi się nad niczym takim zastanawiać, bo jeśli by miał problemy z płatnościami to byłby w bazie dłużników. A z opłatami to prawie 90% narodu ma opóźnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin_M :D taaaa lepiej napisać że jest w stanie za obecny pakiet płacić 99 a nie obrazi się nawet płacić 179 i że nc+ jest super platformą i prosił by aby za aktywacje multiroomu naliczyli mu 299 :D + co miesiąc ile chcą :D a co tam niech mają :) Widać że kolega lukx95 czyta forum ! ! ! Jak będzie chciał to napisze co mu dorzucili za te 15,- pln co mieś. :D Już widzę ten lament ludzi ... że niemożliwe hehehehe

 

Chodzi oto aby przyjąć taktykę przeciwnika, oni kłamią my kłamiemy zasady równe kwestia kto kogo i za ile lukx95 zdecydowanie wygrał :D:) oj zdecydowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...