Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dają dają tylko trzeba dobrze zmęczyć konsultanta wtedy jak już ma dość Ciebie i twoich żali dostajesz karte (99,- aktywacja i 15,- pln mieś. lub 0 przy przedłużeniu) Jak będzie chciał to się pochwali jeden z kolegów na forum i opisze dokładnie (ma 7 dni na odebranie dodatkowej karty)

 

Oczywiście, że się pochwalę! Ja akurat napisałem do nich przez formularz kontaktowy długiego maila, oczywiście ze zmyślaniem co to i w ogóle jak to ja mam w domu jak mało pieniędzy, że mnie nie stać na wzięcie Multiroomu ADB i aktywacje tych wszystkich dekoderów i w ogóle.

Czekałem na odpowiedź parę dni i uznano to za reklamacje i konsultant, który dzownił pwiedział ze platforma nc+ chce się przychylić do mjej prośby i przyznać mi możliwość odebrania karty 2 Cameleon w usłudze Multiroom w aktywacji 99 zł i 15 zł miesięcznie i do tego 0 zł najem dekodera Sagemcom HD (DSI83 lub DSI87). Mam czas pójścia do punktu nc+ do soboty 30 sierpnia w celu odbioru karty i jak chce dodatkowo dekodera, ale chyba z tego nie skorzystam bo 15 zł na miesiąc to dla mnie dużo jednak bo za Comfort+ Multi+ Extra+ z Mezzo płace obecnie stałą cenę 44,90 zł i wzrósł by mi abonament do 59,90 zł.

 

ja przedłużałem umowę w zeszłą niedziele telefonicznie i dostałem drugą kartę za 0 Pln i bez opłaty miesięcznej oraz dodatkowo dekoder pace 500 również bez opłat (jako dek główny - wcześniej miałem tylko jedną kartę bez dekodera - Start HD).

We środę odebrałem kartę i dekoder w APS. Nie musiałem męczyć konsultanta - jeden telefon wystarczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od 8 lat jestem w C+/NC+. Poprzednia umowa zawarta bezproblemowo: pierwszy telefon od nich, Comfort+, 6xC+, HBO za 49 zł. Teraz to zupełny koszmar: pierwszy telefon i od razu słyszę "Będzie dużo drożej..." - rozłączyłem się. Drugi: to co mam, bez HBO za 56 zł (w prezencie do stycznia). Tylko, że chciałem wziąć Wifiboxa, a oni chcą 99 zł. Podziękowałem. Trzeci telefon: okazuje się, że to samo, to nie to samo: czyli zabiorą mi HBO oraz kanały Extra+. Dodatkowo konsultant mówi, że Wifibox dla nowych klientów kosztuje 49, a dla starych 99. Paranoja. Umowa kończy się pod koniec października. Wypowiadać? Czekać na telefon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. .......Dodatkowo konsultant mówi, że Wifibox dla nowych klientów kosztuje 49, a dla starych 99. Paranoja. Umowa kończy się pod koniec października. Wypowiadać? Czekać na telefon?

 

Nie prawda, cena jest taka sama za wifibox jak dla nowego i starego abonenta,a przy negocjacjach można go wyrwać za 0,tak jak to jest z innymi dekami. Tak jak napisał bogdan425...... WYPOWIEDZENIE.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zbliżony pakiet do tego co masz w podpisie tylko o 1 kanał więcej jednak moja umowa się zaczęła 1 lutego . Zostało mi 4 miesiące spokojnego oglądania potem zacznie się wyłączanie pewnego kanału i walka o przedłużenie /negocjacje

 

 

czy przedłużenie na 24 jest droższe niż 12mscy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn negocjować możesz, ale negocjując dojdziesz w końcu do takiej oferty, z której już nie zejdą - i wtedy stoisz pod ścianą.

Bo istnieje niebezpieczeństwo, że nie utargujesz od razu tego co byś chciał - bo np konsultantka stwierdzi, że ona nie może i koniec.

Ja tak miałem jak dzwonili do mnie z miesiąc temu i chciałem HBO na cały okres umowy, a pani twierdziła, że nie ma takiej opcji - max pół roku i nic się nie da inaczej.

A gdyby było jeszcze kilka dni to byłaby większa szansa, że jeszcze zadzwonią, tym razem już z czymś lepszym i bardziej skłonni do obniżek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...