Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka tam ściana? Jeżeli nie zdałeś sprzętu i nie boisz się braku sygnału przez dzień czy dwa to w czym problem. Dzwonisz potem sam z pytaniem gdzie zdać sprzęt i negocjacje trwają a oferta jeżeli nie jest kompletnie oderwana od rzeczywistości się znajduje.

Tylko trzeba dodatkowo pamiętać że ponieważ umowa będzie od pierwszego dnia kolejnego miesiąca a sygnał dostaniemy wcześniej żeby koniecznie uzgodnić z konsulem ile zapłacisz za ten okres (da się tyle na ile będzie opiewać faktura w pierwszym miesiącu umowy czyli np. 0 przy łamańcu). Jeżeli się tego nie zrobi to będzie czekała przykra niespodzianka bo do zapłaty będzie faktura bez rabatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kończy mi się umowa 16 października 2014r, posiadam pakiet PLATINUM (6xC+), dwie karty CAMELEON, dekoder PACE 500gb. Płacę za obecnie 109zł/mc w abonamencie 18mc. Najbardziej zależy mi na dwóch kartach, co mogę ugrać? czy schodzić z ceny czy może jakieś dodatkowe kanały (np. HBO), przydał by się również dodatkowy dekoder PACE dają je jeszcze ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa raczej nie kończy Ci się 16 tylko 31 października. Drugi dekoder masz swój czy od nich, bo inna cena MR z jednym a z dwoma dekami. Schodzić z ceny i brać dodatkowe kanały. No i oczywiście wcześniej wysłać wypowiedzenie (minimum miesiąc przed końcem) jeżeli tego nie zrobiłeś do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem dzwonić samemu? Było słuchać 10 letniego, doświadczonego abonenta? :)

Teraz drżyjcie :)

Ja mam większy staż, nigdy nie dzwoniłem i nie mam zamiaru. Zawsze oni dzwonili, bo są od tego jak du..a od sr...a. Zawsze dostałem to czego chciałem. Więc się tak nie unoś, bo z tym jest różnie.

 

@ pit-37. Nie dają Pejsów, tylko sagemy. Podobny zestaw możesz ugrać w październiku za ok 70 zł. Karty oczywiście zostają. HBO na kilka m. za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaj wyżej- w takim wypadku dzwonisz i się pytasz gdzie oddać sprzęt i NA PEWNO coś zaproponują.

Jeśli będzie to słaba oferta to się oddaje i najwyżej można na nowo wziąć. proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaj wyżej- w takim wypadku dzwonisz i się pytasz gdzie oddać sprzęt i NA PEWNO coś zaproponują

Z tym że nie na pewno . !!!Grzecznie zapytają o numer umowy i doradzą by w punkcie takim a takim zdać sprzęt w terminie przewidzianym regulaminem.. Tak to pokazuje praktyka..

no i w czym problem ? to można oddać i podpisać umowę na nowo, lub wziąć konkurencję

obecna oferta jest niezła, bo 79zł i ma się pełen pakiet C+. to raz

nie spotkałem się i nie słyszałem o sytuacji by pozwolili komuś zrezygnować i pozbawić się wpływów tak łatwo. to dwa

a po trzecie- można samemu się przypomnieć, że dostało się taką a taką ofertę za X zł i jednak się zdecydowało.

ZAWSZE jest kilka opcji, pod warunkiem, że nie oczekuje się 'wszystkiego' za 'darmo'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, bo 79zł i ma się pełen pakiet C+. to raz

a dwa- nie spotkałem się i nie słyszałem o sytuacji by pozwolili komuś zrezygnować i pozbawić się wpływów tak łatwo

To widać jeszcze nie wiele słyszałeś .. Ja już spotkałem się i w realu i w necie . gdzie ludzie opisują i mówią że wydzwaniali z ofertami i po iluś telefonach przestali dzwonić.. Ofertach odrzuconych .... To kończyło się tak jak wspomniałem wcześniej.. No ale każdy przypadek jest inny.. Albo może być deczko inny..

 

Ale te 79 złotych jak powiadasz po 5 miesiącach dyszka za oglądanie Eurosportu 2 plus 5 złotych przykładowo za dekoder Media co daje kwotę 94 złote .

. I daje to więcej niż to co ja mam w podpisie . (oferta przedłużeniowa) . Ja też mam 10 miesięcy za 79 plus 14 miesięcy po 90 i średnio z wynajmem Media wychodzi mnie taniej niż 9 dych czyli taniej jak bym wziął nową umowę...

 

Co prawda jestem według "znawców negocjacji " jeleniem co to płaci niemożliwe sumy .. No ale niech im będzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za trzy miesiące kończy mi się umowa z NC+(pakiet COMFORT+ za 24,99). Czy jest szansa, aby po wypowiedzeniu dostać ten pakiet za 19,90 lub pakiet Comfort+ Ekstra za 24,90?

 

Pozdrawiam!

ps.Kiedy najlepiej wysłać wypowiedzenie?

 

Zawsze jest szansa, po wysłaniu wypowiedzenia oczywiście, które możesz już teraz wysłać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnosnie dekodera, umowa konczy sie pod koniec wrzesnia, wypowiedzenie wyslane, narazie jeden telefon od DUK.

Niby wszystko ladnie, cena tez dobra, ale chcialem inny dekoder, teraz mam pace'a i kilka razy go wymienialem, ogolnie jest slaby i wolny.

Chcialem wymienic dekoder i podpisac umowe, jednak mila Pani poinformowala mnie, ze moze wymienic, ale tylko na mediaBOX. Ze nic innego nie moga dac, i ze bede musial placic najem w wysokosci 10zl miesiecznie, albo zostane przy tym co mam. I ze nie ma innej mozliwosci, bo za mediaBOX'a kaucje placi kazdy klient. Zatem pytam sie Was forumowicze, czy ta Pani mowi prawde, czy sciemnia? :) Jakby nie bylo taki dekoder przy umowie na 15 miesiecy to 150 zl. I jeszcze jedno pytanie, czy ten caly mediaBOX jest warty swieczki?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ściemnia, tzn. nie do końca, bo może Ci zejść do 5 zł miesięcznie i jednorazowej aktywacji bodajże 49 złotych. Nic innego do wyboru nie ma, tzn. są inne dekodery, ale nie są one lepsze od pace'a :)

Jaka tam ściana? Jeżeli nie zdałeś sprzętu i nie boisz się braku sygnału przez dzień czy dwa to w czym problem.

Jak to w czym? W tym:

Tylko trzeba dodatkowo pamiętać że ponieważ umowa będzie od pierwszego dnia kolejnego miesiąca a sygnał dostaniemy wcześniej żeby koniecznie uzgodnić z konsulem ile zapłacisz za ten okres (da się tyle na ile będzie opiewać faktura w pierwszym miesiącu umowy czyli np. 0 przy łamańcu). Jeżeli się tego nie zrobi to będzie czekała przykra niespodzianka bo do zapłaty będzie faktura bez rabatów.

Komuś się udało coś takiego wynegocjować? Z tego co się orientuję to wszystkim, którzy przedłużali umowę już po jej zakończeniu wystawiali faktury za niepełny miesiąc bez promocji. Nie chciałem przedłużyć, bo chciałem HBO na całą umowę a nie na 6 miesięcy, ostatecznie nie udało się tego wynegocjować i na tej taktyce jedynie straciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie dzisiaj zaakceptowalem umowe na 15 miesiecy za 64 zl.

Comfort

Multi

Extra

3xC

3xHBO

C vod

History HD

 

Ogolnie jestem zadowolony. W zasadzie mam co chcialem. W stosunku do obecnej opcji stracilem Filmbox i 3xC ale teraz place 99.

MR dawali na 6 mcy za darmo a pozniej 10. Tutaj dalem troche ciala bo moglem sie uprzec zeby 15 mcy za 0.

Za mediaboxa chcieli 199.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ściemnia, tzn. nie do końca, bo może Ci zejść do 5 zł miesięcznie i jednorazowej aktywacji bodajże 49 złotych. Nic innego do wyboru nie ma, tzn. są inne dekodery, ale nie są one lepsze od pace'a :)
Jaka tam ściana? Jeżeli nie zdałeś sprzętu i nie boisz się braku sygnału przez dzień czy dwa to w czym problem.

Jak to w czym? W tym:

Tylko trzeba dodatkowo pamiętać że ponieważ umowa będzie od pierwszego dnia kolejnego miesiąca a sygnał dostaniemy wcześniej żeby koniecznie uzgodnić z konsulem ile zapłacisz za ten okres (da się tyle na ile będzie opiewać faktura w pierwszym miesiącu umowy czyli np. 0 przy łamańcu). Jeżeli się tego nie zrobi to będzie czekała przykra niespodzianka bo do zapłaty będzie faktura bez rabatów.

Komuś się udało coś takiego wynegocjować? Z tego co się orientuję to wszystkim, którzy przedłużali umowę już po jej zakończeniu wystawiali faktury za niepełny miesiąc bez promocji. Nie chciałem przedłużyć, bo chciałem HBO na całą umowę a nie na 6 miesięcy, ostatecznie nie udało się tego wynegocjować i na tej taktyce jedynie straciłem.

Powiem tak, miałem wynegocjowane to z konsulem - z kimś tam się łączył żeby potwierdzić i dostałem zapewnienie że faktura będzie taka jak wrześniowa czyli 0. Oczywiście nie była i oczywiście pisałem reklamację. Na razie brak odpowiedzi jak coś dostanę to napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ pit-37. Nie dają Pejsów, tylko sagemy. Podobny zestaw możesz ugrać w październiku za ok 70 zł. Karty oczywiście zostają. HBO na kilka m. za free

 

Ircios, jesli udałoby mi się jakoś dobrać drugą kartę Cameleon to jest szansa na wypożyczenie za free jakiegoś deka?

Jak myslisz ile byłoby warte to co mam w stopce + druga karta + ewentualnie wypożyczenie dodatkowego dekodera zachowując aktualnego Pejsa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie była dziś kolejna nieudolna próba wciśnięcia mi tego co mam za niebotyczną kasę. Teraz płacę 99 zeta za platyne+HBO+mediabox. Pani zadała nieśmiałe pytanie - Czy jeżeli zaproponowałabym to co Pan ma plus Cinemax za 119 zł byłby Pan zainteresowany? Ja - NIE. Aha to miłego dnia życzę :shock: . Do końca października mam czas a potem też bez ciśnienia. Albo nowa umowa albo konkurencja. Bez żalu i rozpaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AALDI

 

Czy dobrze zrozumiałem... Podałeś im swoje oczekiwania? Podałeś i czekałeś odrzucając wszystko co mniej?

Pytam bo tez się zastanawiam nad taka strategią.

 

Pozdrawiam

 

Tak dokładnie, zawsze przy pierwszym kontakcie podaję swoje oczekiwania podając to co można na dany czas wynegocjować. Nie ukrywam też, że swoje oczekiwania opieram na podstawie wiadomości zaczerpniętych z forum. Proszę też, jeżeli oczywiście jest to możliwe o zapisanie (zaznaczenie) w systemie oferty, na którą bym przystał. Przy kolejnym telefonie zawsze trzymam się wcześniejszej propozycji z mojej strony. Z konsulami się nie wykłócam, wolę być miły w targowaniu, aczkolwiek trzymam się swojej wersji. A jeżeli obecnie takiej oferty dla mnie jeszcze nie ma, to dodaję na koniec rozmowy, że może się znajdzie później. Mi łatwiej negocjuje się z facetami, bo z kobietami to chyba jeszcze nic nie przyklepałem. One chyba idą na wyższą marżę, a faceci na przerób (od sztuki).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...