Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

, bo 79zł i ma się pełen pakiet C+. to raz

a dwa- nie spotkałem się i nie słyszałem o sytuacji by pozwolili komuś zrezygnować i pozbawić się wpływów tak łatwo

To widać jeszcze nie wiele słyszałeś .. Ja już spotkałem się i w realu i w necie . gdzie ludzie opisują i mówią że wydzwaniali z ofertami i po iluś telefonach przestali dzwonić.. Ofertach odrzuconych .... To kończyło się tak jak wspomniałem wcześniej.. No ale każdy przypadek jest inny.. Albo może być deczko inny..

 

Ale te 79 złotych jak powiadasz po 5 miesiącach dyszka za oglądanie Eurosportu 2 plus 5 złotych przykładowo za dekoder Media co daje kwotę 94 złote .

. I daje to więcej niż to co ja mam w podpisie . (oferta przedłużeniowa) . Ja też mam 10 miesięcy za 79 plus 14 miesięcy po 90 i średnio z wynajmem Media wychodzi mnie taniej niż 9 dych czyli taniej jak bym wziął nową umowę...

 

Co prawda jestem według "znawców negocjacji " jeleniem co to płaci niemożliwe sumy .. No ale niech im będzie..

 

Kolego, wcale nie jesteś jeleniem negocjacji. Jesteś po prostu wspaniałym abonentem dzieki ktoremu ja i nie tylko ja, moge placic za to co mam w podpisie 53.27zl. Dzieki Tobie ja jestem zadowolony, nc+ jest zadowolona, bo ma 2 abonentow i Ty widze tez nie narzekasz. Wniosek - wszyscy sa zadowoleni - oby tak dalej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po " wielkiej" migracji w 2013 niejeden "znawca" wieszczył koniec rozdawnictwa.Teraz oferty w dużej mierze są jeszcze bardziej atrakcyjne :). Nie ma co prorokować na przyszłość. Nc+ nie pozwoli sobie na odpływ abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po " wielkiej" migracji w 2013 niejeden "znawca" wieszczył koniec rozdawnictwa.Teraz oferty w dużej mierze są jeszcze bardziej atrakcyjne :). Nie ma co prorokować na przyszłość. Nc+ nie pozwoli sobie na odpływ abonentów.

 

Tak sobie myślę, że to nie kwestia "rozdawnictwa" a zwyczajnie zdrowego rozsądku i konkurencji.

 

Jest nc+ ale jest też CP, są kablówki, tv naziemna, operatorzy telekomunikacyjni (orange, dialog, netia) też mają swoją ofertę. Odejście klienta i podpisanie, przez niego, umowy z konkurencją to brak możliwości jego powrotu przez minimum 12 miesięcy (kary za zerwanie umowy) - utracone korzyści dla nc+, a co będzie jak mu się u konkurencji spodoba i nie będzie chciał wrócić. Zdecydowanie więcej kosztuje powrót niż utrzymanie.

Kolejna sprawa to kasa. Ludziska, zastanówcie się tak na zdrowy rozum. Ile czasu dziennie oglądacie TV i co oglądacie i czego nie oglądacie chociaż macie w swoim pakiecie, i na koniec ile kasy za to płacicie. Czy nc+ (w ogóle TV) to produkt pierwszej potrzeby zwłaszcza za taką kasę? Oczywiście wszystko zależy od tzw. zamożności klienta. Jednak uważam, że wiele osób ocenia, nie "czy mnie stać ale czy dany produkt jest dla mnie faktycznie tyle wart". Oczywiście każdego dnia każdy z nas zdrowo przepłaca (np. kupując komputery, telewizory, sprzęt o wyśrubowanych parametrach i wykorzystując go w 30-40%), ale też każdy z nas cały czas czegoś się uczy.

Oczywiście nc+ może powiedzieć, że ma taki a taki cennik i taniej nie będzie. Każdy z nas ma jakiś próg którego nie przekroczy, a dowodem na to jest tzw. "wielka" migracja z 2013 roku.

To wszystko to ciągła walka niewidzialnego popytu i podaży.

 

Tv to taki bardzo specyficzny produkt. Jak piekarz wyprodukuje 10 bochenków chleba to może sprzedać tylko te 10, mimo że chętnych będzie np. 20 osób i odwrotnie, jak ma 10 a będzie chciało kupić tylko 7 to sprzeda 7 a 3 mu zostaną. Produkt nc+ można sprzedać każdemu kto będzie chętny i nie ma tu ograniczenia ilości (pewnie są jakieś tam techniczne ale nie o tym...). Nc+ czy oferuje Polską Ligę 100 czy 145 abonentom to i tak musi odprowadzić stałą opłatę koncesyjną za możliwość transmisji...

 

Czy "rozdawnictwo" się skończy? NIE skończy się! No chyba, że do władzy w nc+ przyjdzie znowu jakiś [beep], który będzie myślał, że Polacy to... Niedoczekanie...

...i jeszcze raz powtórzę, to nie "rozdawnictwo" a popyt, podaż i zdrowy rozsądek.

 

Nc+ nigdy nie zejdzie poniżej swoich kosztów a my abonenci nigdy nie zapłacimy więcej niż pozwala nam nasza "zamożność" i zdrowy rozsądek (oczywiście u każdego z nas inny)...

 

Ja tak sobie myślę, że to "rozdawnictwo" z roku na rok będzie nawet rosło. Konkurencja rośnie a chętnych coraz mniej...

 

P.S. Sorki za elaborat ale ten typ niestety tak ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca sierpnia 2014 roku - Univese + 6xC + HBO + multiroom + Pace PVR HD za 49 zł.

 

Dałem się dziś skusić i przedłużyłem na następujących warunkach - Universe + 6xC + Filmbox ( wszystkie na całą umowę ) + multiroom + Pace PVR HD za 53,26 ( 5x0 zł + 10x79,90 )

 

Ja się ustawiam bardzo podobnie, z tą różnicą że dodatkowo chcę do tego HBO na cały okres umowy ...i bez multiroom + Pace PVR HD... ale to jeszcze troszeczkę czasu... Czym mi się uda...? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca sierpnia 2014 roku - Univese + 6xC + HBO + multiroom + Pace PVR HD za 49 zł.

 

Dałem się dziś skusić i przedłużyłem na następujących warunkach - Universe + 6xC + Filmbox ( wszystkie na całą umowę ) + multiroom + Pace PVR HD za 53,26 ( 5x0 zł + 10x79,90 )

wg mnie dość średnia oferta...

dałeś podnieść sobie o parę złotych rachunek za marne filmboxy, co już jest średnią ofertą i w dodatku przy następnych negocjacjach będziesz na gorszej pozycji bo rachunku już nie masz w graniach~50zł a 79zl ...

 

edit pominąłeś HBO ? bo w ofercie przedłużeniowej nie masz ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon z dziś (po moim wczorajszym mailu) i dwie opcje do wyboru:

 

1. Wszystkie kanały standardowe (to co mam w podpisie) + 6xC+ za 53,26 ( 5x0 zł + 10x79,90 ) + HBO przez 5 miesięcy

2. To co wyżej, ale HBO na cały okres umowy - 68 zł z groszami

 

Obecnie płacę 65 i byłbym skłonny tyle płacić nadal jeśli by mi dołożyli HBO na całą umowę. Po stwierdzeniu, że za drogo, pani powiedziała że porozmawia z kierownikiem, po muzyczce wróciła i powiedziała, że niestety w tej kwocie może mi dać HBO tylko na 9 miesięcy.

Podziękowałem. Mam nadzieję, że jeszcze zadzwonią.

Pani powiedziała, że być może jakiś inny konsultant przygotuje korzystniejszą ofertę ale nie wiem czy to było tylko takie gadanie, czy może faktycznie tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mervel

 

To prawda, że wymiana HBO na Filmbox to raczej kiepski interes, natomiast oferty z 6xc oraz odpowiednikiem Universe+ taniej by nie dostał, więc tu wybór miał pozorny-bierze albo nie. Uważam, iż to dobra oferta, zważywszy na zawarty w niej również niezależny MR. Negocjacje za 15 m-cy zapewne będą trudniejsze, ale obniżenie abonamentu z ostatnich rachunków o +-20zł to nie są Himalaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wynegocjowanie pakietu Sport & Film (z 6 x C+) z opcją Extra i HBO przez całą umowę, za średnią kwotę w okolicach 60 zł jest jakoś szczególnie trudne?

Bo widzę, że niektórzy dostali coś takiego nawet za 50kilka :smile:

A ja za każdym razem słyszę, że za 50kilka to mogą mi dać HBO co najwyżej na pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak uczynię. Nie będę się napalał. Płacę te 99,00 już prawie półtora roku więc było by nierozsądne brać już teraz co sprzedają mi czyli proponowana umowa na 2 lata 12 m-cy po 79,90 i 12 m-cy po 89,90. szału nie ma. Za superpremium chcą tyle ile płacę teraz czyli te 99,00. Niby to niezła cena w porównaniu z ceną dla nowego abonenta ale ja hbo i cinemaxa nie chcę, a ty bardziej film boxów bo uważam te kanały ( zwłaszcza filmboxy i cinemaxy) za śmieci niewarte swojej ceny. A jak juz zauważyłem po sobie jak jest za duży wybór kanałów filmowych to się przyłapuje na bezsensownym przełączaniu między tymi kanałami ( miałem kiedyś te śmieci i dziękuję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wynegocjowanie pakietu Sport & Film (z 6 x C+) z opcją Extra i HBO przez całą umowę, za średnią kwotę w okolicach 60 zł jest jakoś szczególnie trudne?

Bo widzę, że niektórzy dostali coś takiego nawet za 50kilka :smile:

A ja za każdym razem słyszę, że za 50kilka to mogą mi dać HBO co najwyżej na pół roku.

 

Jak pisałem wcześniej obecnie mam super premium czy jakos tak - generalnie wszystko za 99 zł.

Od 1 września Comfort, Multi, Extra 3xC 3xHBO, C-vod, History za 64 zł.

Czy udało mi się wynegocjować maxa? Niestety nie ale jestem zadowolony. I tak oglądam może z 1h dziennie a za 15 mcy zaoszczędzę 525 zł ;-)

Umowa skończy mi się 30 listopada i przed świętami pewnie bedzie można znowu coś ugrać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari

Nie zapewne, a faktycznie tak jest, że brana jest średnia z ostatnich 3 m-cy.

 

Nie tak jak większość userów tutaj na forum cieszy się i pisze bzdury odnośnie średnich. A jeszcze tacy którzy posiadają obecny aneks opiewający na kwotę 49zł i twierdzą, że to samo za tyle samo inaczej podziękują NC+. Również miałem taki abonament, a w 14-ty dzień usłyszałem albo biorę co proponują albo rozstajemy się.

A więc przestańcie unosić się dumą, bo to nic nie da. Żyjmy realnie i z biegiem czasu, a nie tym co było kiedyś.

I bez obrazy.;) Pozdrawiam Serdecznie wszystkich, Nirvanek.

 

@pawel1003

Walcz o 24x79,90zł, bo niżej raczej nie zejdziesz.A sam piszesz, że możesz z czegoś zrezygnować. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...