Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, że po przeczytaniu wielu stron tego wątku trafiłem na sprzeczne informacje, proszę o jednoznaczną informację: czy DUK krakowski pracuje w soboty a jeśli tak to w jakich godzinach ? Bo na poprzednich stronach są posty na "tak" a gdzie indziej ostrzegano by negocjować do dzisiaj jeśli ktoś ma umowę do końca sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak umowe masz do 30. sierpnia to jeszcze pozostaje 14 dnia na oddanie sprzętu. A w ciągu 14 dni to jeszcze wiele rzeczy sie może zdarzyć z tą umową ;p

 

Nic się zazwyczaj nie wydarza w takim przypadku trzeba zdać sprzęt i ewentualnie brać nową umowę .. To pokazuje życie..

Znam kilka przypadków z lipca gdzie tak czekali na hitowe oferty czekali do końca kończyło to się zdaniem sprzętu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na forum, umowa do końca sierpnia mam teraz platynę, C+, Hbo, cinemax, filmbox, redlight, netvod+, Hbo go płacę 149zł, teraz już wiem ze bardzo drogo, forum sledze od ok. 200 stron. Chciałbym zejść z ceny i powalczyć o drugą kartę camelon, bo ostatnio na forum kilka osób pisało ze im się teraz udało. Tylko nikt do mnie nie dzwoni. Dzwonić do duk w Krakowie samemu? Ponawiam pytanie czy oni w weekend pracują. Dodam ze 14 dni bez TV mi się nie uśmiecha. Trochę długo, ale to mój pierwszy post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę przedłużyłem już jakiś czas temu, a tymczasem z nc+ sms o następującej treści:

 

"Ostatnie dni z wyjatkowa promocja! Zadzwon dzis pod numer 122947879 i skorzystaj z oferty na jedyne 4,90 zł miesiecznie".

 

I na tym sms się kończy. Wie ktoś o co im dokładnie chodzi? Na dzwonienie i pytanie nie mam czasu.

A ja przedłużyłem na początku sierpnia, a wczoraj SMS że wyjątkowa oferta na przedłużenie umowy tylko dzisiaj :)

Mają jakiś niedoinformowany, czytaj niedoprogramowany automat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza oferta:

Comfort+

Multi+

Extra+

6 x Canal+

3 x HBO

Wszystko na 15 miesięcy

Dodatkowo VOD na całą umowę - w ogóle nie jest mi to potrzebne ale ponoć muszą ;-)

Cena:

15 x 58,59zł

Pytałem czemu taka dziwna końcówka i czy czasem to nie jest jakiś łamaniec. Zapewniono mnie, że to stała comiesięczna opłata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak umowe masz do 30. sierpnia to jeszcze pozostaje 14 dnia na oddanie sprzętu. A w ciągu 14 dni to jeszcze wiele rzeczy sie może zdarzyć z tą umową ;p

 

Nic się zazwyczaj nie wydarza w takim przypadku trzeba zdać sprzęt i ewentualnie brać nową umowę .. To pokazuje życie..

Znam kilka przypadków z lipca gdzie tak czekali na hitowe oferty czekali do końca kończyło to się zdaniem sprzętu..

 

A ja znam takie w których kończyło się to np. łamańcem 5x0 10x79,9 w czym był comfort multi extra 6C+ Hbo MR na całą umowę i jeszcze filmboxy na 5 miesięcy. Jak się dobrze rozegra to i się ugra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza oferta:

Comfort+

Multi+

Extra+

6 x Canal+

3 x HBO

Wszystko na 15 miesięcy

Dodatkowo VOD na całą umowę - w ogóle nie jest mi to potrzebne ale ponoć muszą ;-)

Cena:

15 x 58,59zł

Pytałem czemu taka dziwna końcówka i czy czasem to nie jest jakiś łamaniec. Zapewniono mnie, że to stała comiesięczna opłata.

 

 

Jak nie patrzec wychodzi 4x0 + 11x79,90 zł.

 

Powalcz o 5x0 + 10x79,90 zł za to co proponują. Ja zamiast HBO na 6 miesięcy zgodziłem się na Filmboxy na 15 miesięcy. Reszta w podpisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużyłem umowę bez wysyłanie wypowiedzenia.

Wcześniej Universe + 6xC + HBO + pace pvr 500GB + multiroom (dwie karty) za 59zł umowa była do końca października

od dziś:

Comfort+

MULTIROOM STANDARD

HBO na 6 mies.

Najem ultraBOX+

Multi+

EXTRA+ HB ITI

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

mogę jeszcze wziąć drugi dekoder HD

umowa na 24 miesiące 6x0zł i 18x79,90zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonią do was z numerow zastrzeżonych może? Bo ja mam blokadę i fakt faktem od złożenia wypowiedzenia w stacjonarnym puncie nc+ brak jakiegokolwiek telefonu do nich. Wprawdzie żona sie przyznała że przed wypowiedzeniem dzwoniła do Krk ale nie deklarowała sie na nic powiedziała że jak się namyśli to zadzoni i na wszelki wypadek kiedy i gdzie można założyć wypowiedzenie. Uprzejmie konsul udzielił odpowiedzi i dodał, że jakby się jednak zdecydowała to niech zadzwoni i poda ofertę jaka jej przedstawiono. Tak się zastanawiam... chyba tylko osoba na którą jest umowa może aneksować przez tel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako przykład - tak jak z łódką bools.

Umowa jest zawarta na męża mojej siostry. Znam wszystkie dane jego. Siostra i jej mąż podali mój numer telefonu. NC+ dzwoni do mnie i to ja podejmuję decyzję o przedłużeniu. Chodzi o jak najbardziej korzystne warunki.

 

W NC+ myślicie że się zorientują kto po drugiej stronie telefonu z nimi rozmawia :jupi::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...