Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mateusz14422 napisał:

Aktualnie mam umowę do końca stycznia 2023. Oferta to: optimum +, dopełnienie do extra, canal+, Hbo z hbo max, filmbox, Cinemax, mistrzowska piłka, eleven, Fox Play, nat geo play, multiroom za niecałe 101 zł. Aktualnie propozycja to samo, ale ja chce c+ za 19,90, a mam za 25 zł, chce też Viaplay,  ale tylko opcja za 19 zł. Wypowiedzenie nie wysłane. Trochę niewiadomo czy idą się uzyskać coś lepszego po nim lub to samo. Co mogę ugrać maksymalnie i przed podwyżka?

Weź Superpremium 4k za 109,99 i problem z głowy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zaremba2 napisał:

@sztywniak

Tak, 20zl relax i 20zl paczka c+

 

Wymiana dekodera 4k na moduł bezpłatna.

Jak mam to rozumieć?

Twój pakiet Relax+Sport sklada sie z:

-pakiet relax 20zł

-pakiet C+ 20zł

-kanał C+4K 0zł

-eleveny 0zł

-viaplay 0zł

-moduł CI+ 0zł

Razem 40 zł /mc

Tak to masz na przedłużeniu rozpisane???

Bo interesują mnie pakiety, które zostały utworzone po dołączeniu Viaplay do oferty C+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2022 o 17:48, Jakub471 napisał:

Ja dziś rozmawiałem z DUK dostałem taką ofertę oraz została zakceptowana co o niej myślicie ?

 

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, MISTRZOWSKA PIŁKA, Viaplay, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 114,99  zł

Składałeś wypowiedzenie?

 

Ja niestety walczę od dwóch tygodni żeby przedłużyć na takich zasadach i nikt mi tego nie chce dać.

Aktualnie mam Superpremium 4K, Ultrabox z dyskiem oraz MR.

Czy jest ktoś na forum kto może mi zaproponować Superpremium 4K z Viaplay z 0 zł?

Na DUK mówią, że nie mają takiej oferty i trzeba zapłacić 19 zł, każdy kto dzwoni mówi to samo :/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31.10.2022, wypowiedzenie złożone.
Mam: Supepremium 4K, MP 0zł, Nat Geo Play, najem 4K ultrabox za 0zł, najem dysku 0zł, multiroom za 10zł, HBO + HBO GO, Eleveny za 149,99

 

Dzwonił z DUK w środę i zaproponował to samo + Viaplay za 131,89

Powiedziałem, że chciałbym tę ofertę za 109,99 z Viaplay a on że raczej niemożliwe, ale skonsultuje się i zadzwoni. Nie odezwał się do teraz, więc zadzwoniłem ja. Odebrała kobieta i że nie ma takiej oferty, może dla kogoś kto jest z nimi 20 lat, ale nie dla mnie, który jestem od 2 lat.

 

Co o tym sądzicie? Czekać jeszcze? Jestem w stanie dostać Superpremium 4K + HBO GO, MP, Eleveny, MR (czyli to co mam teraz) + Viaplay za 109,99?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do konca listopada pakiet Extra+, czyli 112HD,15 dzieci, 23 sportowe,37 filmowe, 167 pozostale, mam Cinemax, HBO Max Eleven Sports i i 4 multiroomy i płacę na te chwilę 146,-pln. Czy warto to przedłużyc na tych warunkach czy jednak o cos walczyc w tej cenie dodatkowo czy walczyc o obniżkę? pewnie różni ludzie sie tu wypowiadali w tym temacie ale proszę o odpowiedz tu i teraz bo ciągle zmieniaja sie te ich oferty. Czy juz cos wiadomo nt Bundesligii? przepraszam raz jeszcze za powielanie tematu ale u nich ciągłe zmiany i chciałbym co jest aktualne na tę chwilę. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
3 godziny temu, robertinow napisał:

Składałeś wypowiedzenie?

 

Ja niestety walczę od dwóch tygodni żeby przedłużyć na takich zasadach i nikt mi tego nie chce dać.

Aktualnie mam Superpremium 4K, Ultrabox z dyskiem oraz MR.

Czy jest ktoś na forum kto może mi zaproponować Superpremium 4K z Viaplay z 0 zł?

Na DUK mówią, że nie mają takiej oferty i trzeba zapłacić 19 zł, każdy kto dzwoni mówi to samo :/

 

 

Jakie opłaty masz obecnie  i czy wypowiedzenie masz złożone? 

3 godziny temu, lakiman napisał:

Nad taką ofertą można by się zastanowić, z ultraboxem..  :rolleyes:

Nawet bez Viaplay 😉

Ale takiej oferty nie ma, kolega się pytał o pakiet Relax+Sport, a inny mu odpisał na to, że ma Relax+ za 20 zł/m i C+ za 20 zł. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa kontakty z ich strony pierwszy kontakt oferta taka sama jaka mam czyli:

 

Optimum + 24,99

Canal+ z 4k 19,90

Eleven Sports 11,90

Mistrzowska piłka o zł

Najem Ultrabox 0 zł

Najem Dysk 5 zł 

 

Umowa 24m.

 

Oferta odrzucona ze względu na wejście ofert Viaplay.

 

Drugi kontakt z dzisiaj, bardzo konkretny Pan ( pozdrawiam).

 

Optimum+ 24,99

Canal+ z 4k 19,90

Eleven Sports 11,90

Mistrzowska piłka 0 zł

Viaplay 1 miesiąc 0 zł później 19 zl

HBO z HBO Max 0 zł

Najem Ultrabox 0 zł

Najem dysk 5 zł

 

Za całość od 2 miesiąca 80,79. Jeśli chodzi o długość umowy to mogłem sobie wybrać dowolnie, dla Pana konsultanta nie robiło to różnicy więc wziąłem na 12m miesięcy :)

Jestem bardzo zadowolony bo i tak abonuje HBO Max a tu mam za 0 zł. Powodzenia w negocjacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, wojtmen napisał:

Drugi kontakt z dzisiaj, bardzo konkretny Pan ( pozdrawiam).

 

Optimum+ 24,99

Canal+ z 4k 19,90

Eleven Sports 11,90

Mistrzowska piłka 0 zł

Viaplay 1 miesiąc 0 zł później 19 zl

HBO z HBO Max 0 zł

Najem Ultrabox 0 zł

Najem dysk 5 zł

 

Za całość od 2 miesiąca 80,79. Jeśli chodzi o długość umowy to mogłem sobie wybrać dowolnie, dla Pana konsultanta nie robiło to różnicy więc wziąłem na 12m miesięcy :)

Jestem bardzo zadowolony bo i tak abonuje HBO Max a tu mam za 0 zł. Powodzenia w negocjacjach

z jakiego numeru druga oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...