Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po rozmowie z Duk. 

Oferta na 24m.

Pakiet Optimum za 24.99 zł 

Canal plus ➕ z Netflix za 48 zł 

BBC Player za 0 zł 

Hbo do końca roku za 0 zł 

Mistrzowską piłkę za 5 zł lecz nie interesuje mnie.

Dekodera z dyskiem za 0 zł. 

Dobra oferta bo moim zdaniem tak.

Nic więcej nie wyciągnę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, tomek198609 napisał:

Nawet za 0 zł można dostać:)

Najczęściej na 5 m.

 

 

15 minut temu, praspp napisał:

Mam Superpremium+ 4K za 109,99 PLN + Mistrzowska Piłka za 0 PLN. Proponują mi to samo i dodatkowo Viaplay za 0 PLN przez 24 mies. Czy można skleić ofertę w niższej cenie przy zachowaniu kontentu zawartego w wyżej wymienionych pakietach?

Każdy by chciał mieć wszystko za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

Każdy by chciał mieć wszystko za free.

Nie napisałem, że chcę mieć wszystko za free. Pytałem tylko, czy warto próbować złożyć ten sam kontent za niższą cenę. Dzięki za cenną informację.

1 godzinę temu, Jax napisał:

raczej nie ma na to szans.

@Jax Dziękuję za info.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, praspp napisał:

Mam Superpremium+ 4K za 109,99 PLN + Mistrzowska Piłka za 0 PLN. Proponują mi to samo i dodatkowo Viaplay za 0 PLN przez 24 mies. Czy można skleić ofertę w niższej cenie przy zachowaniu kontentu zawartego w wyżej wymienionych pakietach?

Masz multiroom w tej ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, praspp napisał:

Nie napisałem, że chcę mieć wszystko za free. Pytałem tylko, czy warto próbować złożyć ten sam kontent za niższą cenę. Dzięki za cenną informację....

Jął nie masz za free,  jak masz za free. Nie jeden chciałby mieć VP za 0, MP za 0, a Ty jeszcze pytasz.

Co do Superpremium 4k za 109,99 to wiadoma sprawa.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam umowę do 31.12.2022, płacę 89,99 zł miesięcznie i mam taki zestaw:

- PAKIET EXTRA+ Z CANAL+

- HBO

- NAT GEO PLAY

- HBO MAX

- MOVIES FUN

- SERIES FUN

- MULTIROOM STANDARD

 

Czy w tej cenie jestem w stanie coś ugrać? Zależy mi dodatkowo na Netflixie w cenie przez cały okres trwania umowy oraz nowym dekoderze 4K z dyskiem i drugim zwykłym pod multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ircios napisał:

Jął nie masz za free,  jak masz za free. Nie jeden chciałby mieć VP za 0, MP za 0, a Ty jeszcze pytasz.

Co do Superpremium 4k za 109,99 to wiadoma sprawa.

Chodziło mi bardziej o tańszą alternatywę Superpremium+ 4K przy zachowaniu oferty programowej tego pakietu. Dla mnie to nie jest takie oczywiste, dlatego zapytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie pakiet optimum + zmienił mi się na extra + . Teraz płacę 57.50 i wczoraj Pani zadzwoniła z ofertą taka jak mam ale nic nie zaproponowała więcej więc podziękowałam. Chciałam extra + taniej ale powiedziała że nie ma takiej możliwości i wszystko będzie drożeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...