Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie z DUK zadzwoniła konkretna osoba. Umowa zaakceptowana. Mam spokój na 2 lata. Jednak z facetem inna rozmowa niż z kobietą...

 

Wybrane usługiPakiet Superpremium+ 4K, CINEMAX, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Viaplay, NAJEM MEDIABOX+

Wybrane promocjeSuperpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Cinemax 0 zł 5 m i 10 zł/m dla Abonentów (06/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów, Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 109,99  zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Martinos napisał:

Extra + C+ C+4k - 79,99

HBO + HBO Max - 0zł

Eleven - 11,90zł

Viaplay - 0zł

Mistrzowska Piłka 0zł

Telewizja online 0zł

BBC Player 0zł

Ultrabox 4K + dysk - 5zł

Razem: 96,89zł miesięcznie prze 24 miesiące

 

Brać?

Walka o zejście z 5zl za dekoder już chyba jest ponad moje siły...

 

Miałeś przed aneksem Ultrabox 4K + dysk, czy dostaniesz go w ramach przedłużenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomek198609 Nie mam, bo nie mam telewizora 4k. Pewnie, że starałem się przy okazji też go wymienić, ale za 0 zł nie chcieli dać, bo niby już nie dają. Będę płacić mniej, a będę miał Viaplay za darmo, także ja jestem zadowolony.

Poprzednio jak dzwonili to na siłę babka chciała mi wymienić starego Sagemcoma, bo niby mają taki nakaz z góry... i chciała mi wlepić opłatę za dekoder i bym płacił prawie 122 zł.

 

A miałem tak:

- pakiet extra+ z canal+   79,99 zł

- HBO                                 20 zł

- HBO MAX                        5 zł

- Mistrzowska piłka          0 zł

- Eleven Sports                 11,90 zł

- Multiroom standard       0 zł

- najem Mediabox+          0 zł

 

Razem: 116,89 zł

 

Umowa do 31.10.2022

 

Jak rozmawiałem o tym pakiecie dzisiaj, to udało mi się zbić 5 zł z HBO i wychodziło 111,89 zł, także zapytałem o Superpremium+ za 109,99, bo ma więcej kanałów i wychodził mnie taniej niż składak.

Edytowane przez Terefere
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

wypowiedzenie wysłane, koniec umowy 30.09.22

 

Aktualnie posiadam:

Pakiet Extra+ 44,99

Canal+ 19,90

Mistrzowska Piłka 0,00

Filmbox Pack 0,00

VOD+ 0,00
Multiroom Standard 0,00
Łącznie: 64,89 zł

 

Na tę chwilę jedyne oferty jakie dostawałem to:

1. pozostanie przy tym samym pakiecie za 69,89 zł

2. wszystko to samo + ViaPlay za 79,90 zł

 

Nie ma żadnych innych możliwości? Chociaż Eleven albo Player dodatkowo, cokolwiek? 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem, może komuś się przyda, wypowiedzenie wysłane, umowa do 31.10

Superpremium 4K 109.99zł, VP 0zł, BBC Player 0zł, Cinemax 0zł, MP 0zł, moduł 1zł. Czyli 110.99 na czas trwania umowy 24 m-ce, dodatkowo do 31.03.23 sundance i hustler.

Jak dla mnie oferta spoko , nawet bardzo

 

Edytowane przez artur3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, artur3m napisał:

Przedłużyłem, może komuś się przyda, wypowiedzenie wysłane, umowa do 31.10

Superpremium 4K 109.99zł, VP 0zł, BBC Player 0zł, Cinemax 0zł, MP 0zł, moduł 1zł. Czyli 110.99 na czas trwania umowy 24 m-ce, dodatkowo do 31.03.23 sundance i hustler.

Jak dla mnie oferta spoko , nawet bardzo

 

Pakiet bez mistrzowskiej piłki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca stycznia 2023. Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane. Aktualnie mam: optimum+, dopełnienie do extra, c+ wraz 4k, hbo wraz z hbo max, Cinemax, mistrzowska piłka, filmbox, eleven, multiroom, fox play i nat geo za niecałe 101 zł. W tej ofercie brakuje mi viaplay.

Proponują: pierwsza opcja To samo, ale viaplay 19 zł.

Druga opcja: superpremium 4k wraz z mistrzowska piłka, multiroom za 109,99 zł. Dodatkowo płatny Cinemax i viaplay.  Dekodery jakie mam to mediabox i wifobox. Czy  wypowiedzenie pomoże uzyskać to co chce?? Czy to realne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać u tych co dostają Superpremium 4K, to jest możliwe.

Masz ponad 4 miesiące do końca. Na takim etapie nie bardzo chcą dawać dobre oferty nawet z wypowiedzeniem. Wypowiedzenie złóż,  może będziesz szczęśliwcem w gronie co dostają VP za free.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon z telefonu komórkowego w dniu dzisiejszym. Umowa do końca września.

Oferta:

- Pakiet Extra+ w cenie 44,99 zł/m

- CANAL+ za 19,90 zł/m (wszystkie 12 kanałów C+ włącznie z 4K)

- Eleven Sports za 11,90 zł/m

- Mistrzowska Piłka za 5 zł/m (miałem 0 zł/m, konsultant twierdzi, że nie da się dostać za 0 zł)

- Najem 4K DUALBOX+ z dyskiem za 10 zł/m (podobno nie dają już UltraBox+. Pytanie który lepszy?)

- MR (na wszelki wypadek do tego)

Druga umowa:

- Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką za 35 zł/m 

- Ewentualnie do tego Eleven za 11,9 zł/m

Razem 126,79 zł (lub 138,69 zł)

Dobra oferta czy da się coś lepiej ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...