Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka oferta przedluzeniowa po złożeniu wypowiedzenia dla Extra + i jakiś multiroom (obecnie mam jeszcze dwie oddzielne karty, ale to nie działa już od lipca, a pieniądze sobie liczą tak jak wcześniej. 

 

Ewentualnie za ile można mieć najniżej pakiet Extra + z Canal + , a za ile sam Extra +. Podobno niektórzy kupują Optimum i aktywują Extra + za dopłatą. Nie więcej nie potrzebuję, bo ile człowiek może oglądać mam wszystkie aktywne serwisy (Netflix, HBO Max, Amazon Primo, Disney+, Apple TV). 

 

Nie liczę na sensowną ofertę za te dwie karty które wcześniej działały a teraz nie. Może dlatego nie dzwonią, bo nie mają nic do zaproponowania w zamian ...

 

W zasadzie wypowiedzenie do końca września, ale nikt nic nie proponował, raz dzwonili z DUK, ale to tak na zasadzie puszczenia sygnału, jak odebrałem to już nikogo nie było na linii :).

Sms rownież z prośbą o kontakt, że mając coś ciekawego i żeby zadzwonić. Czyli to ja mam dzwonić. Ostatnio mail, że dziękują za współpracę. W sumie to mam trochę niesmak, zwłaszcza po tym jak kiepsko działa ich cały portal, z możliwości rozszerzenia oferty, płatności, problemy z logowanie itd. 

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez maestro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czekam na pierwszy tydzień października żeby zapłacić jeszcze jeden "stary" rachunek jak nie dostanę tego co chce zaryzykuje i poczekam na czarny piątek albo na święta i tak jak pisałem głośno myśle nad rezygnacją z netflix jeśli faktycznie 2 letnia umowa będzie wiązać się z oszczędnością 5zł miesięcznie to wole niezależną subskrypcje którą mogę w każdej chwili wyłączyć.  

39 minut temu, Vaniliovsky napisał:

@_Artek_to śpiesz się. W sobotę za tydzień 1 październik i podwyżki.

Podwyżki..... jeśli będą to od 15 października. 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to już warunki są nieco gorsze niż były rok temu..

 

było: 30 zł /obecnie 35 zł

12 m-cy/obecnie 2 lata.

 

Mniej tego "premium" niż przed rokiem, a lepiej już nie będzie.

😉

* po 15 października 45 zł, umowa na 5 lat i klauzula inflacyjna 😀  😉

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ircios napisał:

Możesz pisać kiedy chcesz. Byłe by na miesiąc przed końcem. Strone  wcześniej masz napisane jak wysłać. 

Raczej 30 dni a nie miesiąc.

 

3 godziny temu, CiekawskiC napisał:

@_Artek_mysle,że u Ciebie problem z negocjacjami nile wynika z wypowiedzenia podpisanego aneksu 😁

Dokładnie

 

Godzinę temu, CiekawskiC napisał:

@_Artek_ nie wprowadzaj w błąd.Podwyzki już są (zlikwidowane niektóre opcje przedłużenia umowy)  a znaczace zmiany już od 1 października.Nie wiem dlaczego uczepiłes się tego 15 października ...podwyżki już są, zapytaj osób które chcą wymienić dekoder na 4k

Tak to jest jak sie udaje że coś wie😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Tak paczka C+ jest jeszcze dostępna w tej cenie.

 

@czerstwy

myślę, że to nie udawanie, że coś się wie, tylko taka była informacja, że w okolicach tej daty zaplanowana jest konferencja dla POS dotycząca ofert przedłużeniowych, a zawsze zmiany były wprowadzane po takim szkoleniu. Być może centrala zmieniła zdanie ;)

 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...