Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą miałem telefon z przygotowaną dla mnie propozycją przedłużenia umowy, od razu powiedziałem jaka oferta mnie interesuje, i bez problemu pan ją zaakceptował:

Superpremium+4k 109,99

Mistrzowska piłka 0

Viaplay 0

H, H2, Sportklub, Adventure 5

Najem dekoder ultrabox+dysk 5

Multiroom wifibox 10

Całość 129,99 na 24 miesiące. 

Wiem, że pewnie mógłbym ugrać dekoder z dyskiem za 0, ale nie chciało mi się dłużej dyskutować. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa

Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem Dysk PVR 500 GB za 0 zł/m dla Abonentów (11/20), Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (11/20)

WiFi PremiumBox+ (cameleon)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przedłużona oferta taka se 

1. N. Comfort za 22,50 +multirum standard 0zl wymienione dekodery 1szy 4k dualbox za 5zl 2gi wi-fi box za 0zl, do tego 3 miesiące HBO i canal+ po czym mogę wyłącz je, dopelnienie do Extra+ do końca października

2. Umowa Extra + 15zl z dekoderem wi-fi premium box za 0zl

 

Cena łączna 42,50

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam pakiet Comfort+ z Canal+ (6) live (59,99 zł), Eleven Sports (11,90 zł), Mistrzowska Piłka (0,00 zł), najem Wifi PremumBox (0,00 zł) = razem 71,89 zł miesięcznie. Umowa do końca grudnia 2022 r., wypowiedzenie jeszcze nie wysłane. Miałem już kilka propozycji telefonicznych w wyższymi kwotami, straszą jakąś podwyżką o października, nie wiem czy to prawda. Dzisiaj propozycja na to samo w tej samem kwocie, czyli kolejne 2 lata bez zmiany. Brać, czy można wyrwać to taniej, czy czekać do końca roku (wypowiedzenie oczywiście jeszcze wyślę)? Chciałbym jeszcze zmienić dekoder na 4k, ale żądają dodatkowo 5 zł lub 10 zł za dekoder z dyskiem. Czy do tego nowego dekodera DualBox+ 4k można podłączyć dowolny dysk twardy, czy musi być jakiś specjalny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, 5kt napisał:

Czy do tego nowego dekodera DualBox+ 4k można podłączyć dowolny dysk twardy, czy musi być jakiś specjalny?

Ja podłączyłem 2,5" pierwszy z brzegu i śmiga

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyspieszyłem u siebie sprawę (skoro podwyżki...) i mimo umowy do marca przedłużyłem dziś po wypowiedzeniu wczoraj - z bardzo fajnym konsultantem, pozdrawiam jeśli czyta ;) Cały czas nawiązywał, że od października będą mieli posuchę, bo ceny do góry dla przedłużeń - także kolejny raz mamy to potwierdzone.

Nowa oferta dla mnie to raczej standard, ale lepiej tak, niż drożej później :)

Dotychczas Optimum + Canal + Dopełnienie do Extra + Ultrabox za 64,99 i Eleven włącz/wyłącz.

Od dzisiaj Extra + Canal + Canal 4K + Viaplay + BBC Player + Mistrzowska Piłka + HBO (na 5 miesięcy za 0, potem wyłączenie lub płatne) za 79,99.

Próbowałem z HBO na całość, ale już się nie dało.

 

Więc owszem, więcej zapłacę, ale Viaplaya i tak musiałbym dla F1 pewnie kupić, a tu MP wylądowała dodatkowo i C+4K. Oczywiście dzięki Wam, jak zawsze, jak co 2 lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, 5kt said:

Obecnie posiadam pakiet Comfort+ z Canal+ (6) live (59,99 zł), Eleven Sports (11,90 zł), Mistrzowska Piłka (0,00 zł), najem Wifi PremumBox (0,00 zł) = razem 71,89 zł miesięcznie. Umowa do końca grudnia 2022 r., wypowiedzenie jeszcze nie wysłane. Miałem już kilka propozycji telefonicznych w wyższymi kwotami, straszą jakąś podwyżką o października, nie wiem czy to prawda. Dzisiaj propozycja na to samo w tej samem kwocie, czyli kolejne 2 lata bez zmiany. Brać, czy można wyrwać to taniej, czy czekać do końca roku (wypowiedzenie oczywiście jeszcze wyślę)? Chciałbym jeszcze zmienić dekoder na 4k, ale żądają dodatkowo 5 zł lub 10 zł za dekoder z dyskiem. Czy do tego nowego dekodera DualBox+ 4k można podłączyć dowolny dysk twardy, czy musi być jakiś specjalny?

 

Właśnie przedłużałem na podobnych warunkach - zobacz sobie wyżej. Dekoder 4K za darmo, dysk za darmo. Wiesz jaka jest różnica między Canal+ (6) a Canal+ (8)? Mam wrażenie, że to stary podział jak nie było tylu Sportów. Teraz podobno jest jedna paczka Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona po wypowiedzeniu.

Wcześniej comfort+ wszystkie c+ oprócz 4k, hbo, multiroom na 2 modułach za 72,50 złotych polskich.

Obecnie 2 umowy.

1 - optimum, wszystkie c+ wraz z 4k, hbo, netflix 4k, MP, jakieś BBC etc.

2 - extra+

Suma 123 złote polskie.

Nie chciałem kopać się z koniem. To żadna satysfakcja, że wygra się w sądzie po 2 latach jeśli i tak firma nie zmieni bezprawnego działania. 

To się po prostu opłaca. Wygra 1 może 2 abonentów a reszta czyli tysiące odpuści. 

Chodzi oczywiście o multiroom a zwłaszcza oparty o 2 moduły. Operator ewidentnie ma świadomość bezprawności wyłączania sygnału na jednym z urządzeń. 

Dlatego przy przedłużaniu umowy multiroom został zachowany i to ja żeby zejść z opłat za naliczony multiroom i najmy cam musiałem iść i "sam zrezygnować z multiroomu". Uczciwy i zorientowany pracownik punktu c+ potwierdził, że chodzi o to aby klient rezygnował z multiroomu. Facet powiedział, że były przypadki wyłączania pakietu na jednym z modułów ale w sytuacji roszczeniowego klienta natychmiast przywracali sygnał. Widmo kar za tą sprawę wisi nad operatorem.

Ja po swojej 2,5 letniej zakończonej sukcesem sądowym z operatorem telefonicznym nie będę się kopał z koniem bo jedyne co można ugrać to koszty zastępstwa procesowego, a to ułamek promila co i tak inni tacy sami klienci zapłacą. 

Dziękuję za wpisy pozwalające na ustalenie aktualnych ofert.

Do zobaczenia za 2 lata. Oby. Czasy niebezpieczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, zibi45 napisał:
  Da się wynegocjować: Optimum, C+, C+4K, MP, Eleven w cenie do 70 PLN.?

 

Powinno się udać, nawet jeśli dadzą optimum w drogiej wersji;)

 

@sebopien taniej na pewno nie dostaniesz, ewentualnie w tej samej cenie, tak jak niektórzy już podobnie dostawali. 

 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,
Obecna oferta 12m do 31.01.2023, dzis zlozone wypowiedzenie.
Nowy Entry+ 4,99zł
C+ 4K 5,00zł
MP 0,00zł
11 C+ - 28,01zł
Eleven - 12,00zł
Ultrabox - 0,00zł
MR Std - 10,00zł

 

Pytanie: czy jest realna szansa na uzyskanie:
Relax+
Modul CAM 4k
Eleven Sports
MP
VP
C+ 4K
Movies Fun

w cenie bez zmian, a więc za 60zł/m-c i umowa 12m?

 

Taka sama cena jest aktualnie dla nowych za paczkę "Entry+ z Canal+ Sport", tyle, że ja właśnie chciałbym mieć o oczko wyżej (Relax+ a nie Entry+), w zamian rezygnując z dekodera Ultra i MR na rzecz modułu CAM.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym się upewnić :

- ile czasu jest na akceptację nowych warunków aneksu wysłanych na maila ?

- do 14 dni można zrezygnować z takiego aneksu, obowiązują poprzednie warunki i na nowo trzeba złożyć wypowiedzenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lakiman napisał:

- ile czasu jest na akceptację nowych warunków aneksu wysłanych na maila ?

- do 14 dni można zrezygnować z takiego aneksu, obowiązują poprzednie warunki i na nowo trzeba złożyć wypowiedzenie ?

Jest chyba 7 dni na akceptację. 

A co do drugiego to jest tak jak powiedziałeś

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, lepiej się dopytać przed ewentualną decyzją.

A tylko 2 dni zostały.

Podobno nie będzie aneksów krótszych niż  na 2 lata.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, PawelTSW napisał:

Jeśli akceptowałeś telefonicznie, to od rozmowy. Bo wtedy Mail jest tylko informacyjny i może przyjść z opóźnieniem 

 

Zawsze wybierajcie opcje samodzielnej aktywacji przez kliknięcie w mailu. Tu widziecie jak to wszystko wygląda. W czasie rozmowy jak masz kilka/kilkanaście elementów w ofercie to łatwo coś przeoczyć itp. Konsultant też człowiek.

A i przeanalizować można na spokojnie.

Odkręcenie bywa czasochłonne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, szczególnie przy dużych składakach można coś pominąć, a tak jak macie na mailu jest 7 dni na aktywacje. Można spokojnie usiąść, przejrzeć, zapytać na forum, a w razie potrzeby zadzwonić do duk z korektą oferty. Widzę, że przedłużenia lecą jak złoto i chyba tylko ja ryzykuje i czekam. ;D Zobaczymy co z tego wyjdzie.... Oferta konkurencji jest kusząca szczególnie porównując funkcjonalności dekoderó,w ale nie ma tam rabatu na viaplay i paczki  canal+. Cóż nie ma ryzyka nie ma zabawy. :D

Edytowane przez Kiler
Poprawiono pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...