Jump to content

sillesianin

Users
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About sillesianin

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Odnośnie modułu to jeszcze jedno pytanie od siebie dorzucę. Chodzi mi o to czy wymienią mi kartę cameleon na kartę cayman albowiem posiadam taki moduł w szufladzie od czasu Mundialu i czy będzie to działać? Ewentualnie chciałabym spróbować umieścić w tym module obecną jedną z dwóch kart cameleon i czy to będzie świecić czy też istnieje obawa pozyskania FEDEC? Będę wdzięczna za odpowiedź.
 2. Zastanawia mnie jedna sprawa zakładając przejście umowy na czas nie oznaczony to cena obecnego pakietu wzrośnie bodajże o 4 zł co da ok. 70 zł. Stosując metodę włącz-wyłącz MP wyjdzie średnio 15 zł natomiast Eleven 7,95 zł. Co da razem ok 92-93 zł. To byłaby różnica 10 zł/m-c czyli 240 zł w ramach całego okresu umowy. A przecież są całe miesiące w trakcie których wogóle nie trzeba zawracać sobie głowy włączaniem tych pakietów sportowych. Może ktoś uświadomi blondynkę bo wydaje mi się, że zaproponowana oferta może nie jest najgorsza ale jednak ma na celu zrobienie ze mnie idiotki Chodzi o te karty niezależne.
 3. Witam. Trochę poczytałam wątek i nie spotkałam się z ofertą jaką mi zaproponowano. Obecnie mam COMFORT+ z CANAL+ (10) oraz HBO z HBO Go za 67,50 zł. Ich oferta: Nowy Comfort+ z CANAL+ (6)LIVE HBO Dopełnienie do Extra+ Eleven Sports HBO GO MISTRZOWSKA PIŁKA MULTIROOM STANDARD PROPONOWANE PROMOCJE: Nowy Comfort+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (05/19) L Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18) HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19) Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów OPŁATA ZA PIERWSZY MIESIĄC USŁUG: 101,89 zł Nie wiem czy to dopełnienie do Extra+ to darmowe jest tylko w pierwszym miesiącu bo tak by wskazywała logika? Z drugiej strony nie widziałam też aby do łamańca z Comfort+ MP była dawana za free. Coś mi nie pasuje w tej propozycji. Nacisk jest także kładziony na wymianę kart. Będę bardzo wdzięczna za uwagi i sugestie na temat tej propozycji.
×
×
 • Create New...