Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, ircios napisał:

Taniej niż 35 na drugiej umowie nie dostaniesz 

 

Ok. A czy przy zawarciu drugiej umowy mają jakiś klucz cenowy? Tzn. druga umowa to połowa kwoty pierwszej umowy? Tak mniej więcej mi zaproponowali. 

Czy może druga umowa to stała kwota 35 zł bez względu na pakiet pierwszej a propozycja dla mnie to pole do negocjacji w dół ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam pakiet SUPERPREMIUM + z dekoderem Media box + 2 x multi za 129,90

Teraz dzwonili do mnie DUK za Superpremium  za 128,90 z dekoderem już 4k + 2 x multi cos jeszcze można urwac od nich? W sumie myślałem o netflixie bo mam osobne konto może coś dało by się w tej kwestii jeszcze wynegocjować. Doradzcie co jeszcze mogę ugrać. Umowa dp końca lipca wypowiedzenie złożone przed wczoraj ale spóźniłem się miesiąc wię umowa do końca sierpnia. Dodam że wczesniej konsultant proponował mi 119,00 zł za superremium + dekoder 4k i jak zgodze się natychmiast 50 zł obniżony pierwszy rachunek w DUK powiedział że nie może mi czegos takiego dać bo nie ma takiej oferty.

Edytowane przez prymusc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Przemek123456 napisał:

Witam. Mam taki pakiet PAKIET EXTRA+ Z CANAL+ do tego MP i Eleven razem za to place 92 zł na dwa tekodery starej daty Sagem. Proponują mi 92 zł i zostaje to co mam i drugi dekoder z pakietem za 35 zł. Coś więcej można ugrać?

U mnie za ten pakiet zawolali podobna kwote 96zl . W tym HBO gratis i C+4K (Wi-Fi Box multiroom 0zl / dekoder 4k 1TB 6zl) + Filmbox & Sundance na 6m za 0zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2022 o 14:06, Pawel6666 napisał:

Witam 

Posiadam pakiet Optimum za 25 zl,  netfix z canal + za 48 zl,  canal + 4k za 0 zł  i dekoder z nagrywarką za 0 zl. Wszystko za 73 zl..... Czy coś można urwać. 

 

Pytałeś się o to w maju i dostałeś odpowiedź. 

 

Chyba nie sądzisz, że będzie taniej? :D

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, przy tylko i wyłącznie 15 miesięcznej umowy, co można jako gratis otrzymać przy przedłużeniu. Zawsze dostawałem HBO na 5 miesięcy, i tak od lat, ale dzisiaj na infolinii jak zaczarowani powtarzają tylko 2 miesiące.

Udało się komuś na więcej ostatnimi czasy, hbo dostać? Przy poprzednim przedłużeniu nawet przy pakiecie start, nie było problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 września kończy mi się umowa. Obecnie:

extra+ 44,99zl

canal+ 25zl

hbo 20zl
Dekodery + multiroom 0zl

razem: 89,99zl

 

planuje zejść do pakietu optimum i wymienić dekodera ma ultraboxa ale standardowa gatka, że się nie opłaca i będzie pakiet w tej samej cenie co extra.

 

jak najlepiej ugrać optimum za 25zl? Goły pakiet i dobierać później canal+ i HBO czy od razu cały pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ratm7 napisał:

30 września kończy mi się umowa. Obecnie:

extra+ 44,99zl

canal+ 25zl

hbo 20zl
Dekodery + multiroom 0zl

razem: 89,99zl

 

planuje zejść do pakietu optimum i wymienić dekodera ma ultraboxa ale standardowa gatka, że się nie opłaca i będzie pakiet w tej samej cenie co extra.

 

jak najlepiej ugrać optimum za 25zl? Goły pakiet i dobierać później canal+ i HBO czy od razu cały pakiet?

Jedynie na czym urwiesz to C+. Możesz dostać za 19,99. Po wymianie dekodera na 4k dojdzie Ci opłata 5 za dysk. Więc na to samo wyjdzie. Oczywiście możesz zejść na Optimum za 25. Oplaty za dodatki i sprzęt ja wyżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

kończy mi się umowa we wrześniu, dzisiaj zadzwoniła do mnie pani i sprzedała informację, że chce mi podnieść ceny.

 

mam od nich:

WiFi Box+ / SAGEMCOM DSIW74 (MR)

KARTA CAYMAN + moduł CI za który płaciłem aktywację 99zł

Pakiet Extra+ za 49,99zł

 

Pani twierdzi, że z racji faktu, iż nie są to urządzenia sparowane ze sobą poprzez WIFI czy kablem rj45 to oni ponoszą z tego tytułu dodatkowe opłaty do dostawców programów, tak jakby zapomniała o cameleonach. Proponuje mi rozbicie umowy na dwie z rabatem do 15zł za drugą umowę i 60zł za extra+.


Jeżeli nie przyjmę ich warunków to we wrześniu rozwiążą mi umowę. Choć w obecnej umowie jest zapisane, że umowa przechodzi na czas nieokreślony i cena wzrasta o 5zł na miesiąc.

 

Zakładam, że chce mnie naciągnąć i zamiast obniżyć na całości chcą wyciągnąć więcej.

Chyba, że faktycznie tak jest ? ale szczytem chamstwa było stwierdzenie, że drugie urządzenie może być używane u kogoś innego w innej lokalizacji.

 

 

ktoś spotkał  się z czymś takim ?

dziękuję za odp.

Edytowane przez szymek1910
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie nowy komfort z canal plus plus dekoder ultrabox 4 k łączxnie za 54,99 zł czy mogę jeszcze zejść z ceny za ten pakiet i albo chociaż wyrwać canal plus 4k za 0 zł. ? Umowa kończy mi się w sierpniu, wypowiedzenie wysłałem .

Edytowane przez tektyw85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...