Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Czy da się jeszcze coś od nich wycisnąć?

Proponują:

HBO + Comfort za 49.99

 

Wybrane usługi Pakiet Nowy Comfort+, HBO, HBO GO, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Pakiet Nowy Comfort+ 24,99 zł 24 m, a po tym okresie 28,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Najem WiFiPremiumBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 49,99 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy kontakt z DUK - umowy do końca kwietnia, bez wypowiedzenia.

Pierwsza z podstawą Extra z C+ (6) możliwa do przedłużenia na tych samych warunkach (69,99 zł + 5 zł za Ultraboxa). Nie ma możliwości zrabatowania dekodera do 0 zł.

Druga z podstawą Start+ też możliwa bez zmian (9,99 zł) lub podbicie do Optimum za 24,99 zł, a co najciekawsze Comfort wychodził drożej od Optimum. Tu chciałbym wymienić Wifiboxa na moduł ale nie ma takiej możliwości.

Na razie wszystkie opcje odrzucone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca grudnia. Taka propozycja co o niej myślicie. Warto zostawić czy zrezygnować. Mam na to 7 dni.

 

Wybrane usługi;

Nowy Comfort+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, Eurosport 2 HD, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Paramount Play, Najem Dysk, Opłata najem UltraBox+

Wybrane promocje Nowy Comfort+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 86,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20),

Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Eurosport 2 HD 0 zł 1 m oraz 4,99 zł do końca czasu oznaczonego dla Abonentów,

HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (01/19), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Czas trwania umowy(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 96,89 zł
 

Edytowane przez zibi45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

Zacznij czytać. Prawie na każdej stronie jest oferta o którą pytasz. Nie słuchaj konsuli

 

Czytałem dokładnie ostatnie strony forum i nie widzę osoby, która pisałaby o comfort+canal+(6). Jeśli chodzi o niepełny canal+, to pojawiają się osoby, którym proponowany jest pakiet extra+canal+(6) ale nie comfort. Na stronie canal+ w dokumentach, faktycznie jest taka opcja jak extra+canal+(6) ale nie widzę tam takiej opcji dla pakietu comfort.

 

W dniu 27.09.2020 o 22:43, ircios napisał:

Oczywiscie możesz przedłużyć z tym co masz, czyli N.Comfort z 6C+

 

Jakiś czas temu odpisałeś mi, że jak najbardziej mogę przedłużyć obecny pakiet dalej, natomiast nie mam takiej opcji w ICA, konsultanci upierają się, że nie mogę już tego zrobić. W jaki sposób zatem mam argumentować, że jednak mogę? Czy jest jakiś "pdf" z warunkami, coś na podstawie czego będę mógł oprzeć swoje słowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sportfan123

Chodziło mi bardziej o 6C+ , że jest pisane prawie na każdej stronie. To, że teraz bajki Ci opowiadają, że nie ma, nie znaczy, że potem nie będzie. Czekaj spokojnie na wypowiedzeniu 

 

2 godziny temu, pingwin napisał:

Cześć,

 

Czy da się jeszcze coś od nich wycisnąć?

Proponują:

HBO + Comfort za 49.99

 

Wybrane usługi Pakiet Nowy Comfort+, HBO, HBO GO, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Pakiet Nowy Comfort+ 24,99 zł 24 m, a po tym okresie 28,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Najem WiFiPremiumBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 49,99 

Dekoder za free

2 godziny temu, czerstwy napisał:

To że ktoś ma Cameleona że musi oznaczać że jest byłym abonentem C+?

No tak :-D

2 godziny temu, torre24 napisał:

Dziś pierwszy kontakt z DUK - umowy do końca kwietnia, bez wypowiedzenia...

Na bank nie z DUK. Ze zwykłą infolinią.

 

@czerstwy Ja przedłużyła ma 8 miesięcy przed końcem.  Też zadzwoniłem infolinię w sprawie C+ za 25. I dostałem...na 32m :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2020 o 18:58, kleyo napisał:

Dzisiaj rozmawiałem z konsultantem i zaoferował mi to co mam czyli:

Extra+ z Canal+ (6), do tego Mistrzowska Piłka z multiroomem x 2 (czyli łącznie 3 dekodery), jeszcze teoretycznie HBO na 5 miesięcy (ale nie chcę, bo ostatnio tata zapomniał wyłączyć i miał potem problem) w cenie 90 PLN. Ewentualnie za 95 PLN jeśli chce nowy dekoder 4K, ale nie chce bo nikt z nas nie ma takiego telewizora.
 


Trochę zgłupiałem, bo dziś potwierdziłem w rozmowie telefonicznej tą ofertę, ale patrzę na dokumenty, które przyszły na emaila, a tam pisze: "Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji usługi: 79,99 PLN", patrzę dalej na szczegóły i mam:

Pakiet Extra+Canal+(6) LIVE za 69,99 PLN, wiadomo Filmbox (1 miesiąc), Nat Geo Play i Fox Play za 0 PLN, Mistrzowska Piłka za 0 PLN, najem Mediabox za 0 PLN i teraz najciekawsze: Multiroom Standard mam dwie pozycje obie oznaczone jako od 01/11/2020 do czasu dezaktywacji usługi i przy jednej mam 10 PLN, a przy drugiej 0 PLN. Mam dekoder główny i dwa dodatkowe, więc wygląda na to, że zrabatowali mi jeden multiroom, mimo że się tego nie spodziewałem.

W ICA prognoza płatności też mam 79,99 PLN, ale może to się zmieni jak się im to wszystko zaktualizuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługiPakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, Nat Geo Play, NAJEM MEDIABOX+ 

 

Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów

 

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 96,89 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Udało sie w końcu przedluzyc.  Oferta taka jak chcialem. oczywiscie dzieki forum. Aha jeszcze w tym jest wymieniony decoder 4K z dyskiem

Edytowane przez martini01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umowa klepnięta za 139,99 na 24 miesiące:

Wymiana na 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł + najem 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Pakiet Superpremium+

CANAL+4K ULTRA HD

Eleven Sports

FOX Play

HBO GO

MISTRZOWSKA PIŁKA

Multi Man Pack

Nat Geo Play

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19)

HBO GO 0 zł/m dla Abonentów

Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów

Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L

Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was o poradę, aktualnie posiadam: Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów, do tego wifi premium box 5 zł/m oraz 2 multiroomy opłata 10 zł/m dla Abonentów (2x wifi box) za każdy co daje w sumie 106,89 zł

Umowę mam do końca stycznia 2021 i już miałem w przeciągu miesiąca chyba 6 telefonów z propozycja przedłużenia. Oczywiście rezygnacji jeszcze nie składałem. Czy jestem w stanie jeszcze zmniejszyć miesięczną opłatę przy takiej ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostał ktoś ostatnio przedłużenie comfort+ w cenie 19,99

 

Kiedyś miałem za 14,99 ,2 lata temu przedłużyli mi za 19,99 a teraz próbują na siłę mnie uszczęśliwiać Elevenami łącznie w cenie 34,99.

 

Umowa kończy mi się z końcem października potem na nieokreślonym mam 23,99 na profilu mogę przedłużyć za 22,50 pytanko czy brak owych ofert czy chęci przedłużenia. Wypowiedzenia nie wysyłałem bo różnica żadna a potem mam miesięczny okres wy powiedzonka. Zwiększając na 22,50 za 2 lata będę się znowu bujał z podwyżką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PawelTSW napisał:

Do kiedy masz umowę? Czekaj na telefon od nich 

Do marca 

5 godzin temu, adamo71 napisał:

Witam umowa klepnięta za 139,99 na 24 miesiące:

Wymiana na 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł + najem 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Pakiet Superpremium+

CANAL+4K ULTRA HD

Eleven Sports

FOX Play

HBO GO

MISTRZOWSKA PIŁKA

Multi Man Pack

Nat Geo Play

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19)

HBO GO 0 zł/m dla Abonentów

Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów

Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L

Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20

Do kiedy miał Pan umowę Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gweden napisał:

Do marca 

Nie zawracaj sobie głowy z przedłużeniem. W Styczniu możesz dopiero coś myśleć. 

 

2 godziny temu, ashes napisał:

Czy jest to samo co nowy comfort?

Nie ma od dawna Comfort.  Tylko Nowy. Zapewne wkrótce zniknie i zostanie zastąpiony Optimum+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mam koniec umowy 31.01.2021.
 

Pakiet Extra+CANAL+(6) LIVE 69,99 zł

Multiroom standard 0 zł

Dekoder 0 zł

 

Czy coś trochę można obniżyć tę cenę (na czym bardziej by mi zależało, bez rezygnacji z kanałów)

albo czy w tej samej cenie coś jest jeszcze możliwe (nie interesują mnie programy sportowe)?

 

Z góry dziękuję.

 

Edytowane przez vit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...