Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, tacim napisał:

Dzięki .

Tylko, że  Sagem jest Głównym bo ten Philips to chyba z 10 lat mam. 

10 zł to gites tylko chyba aktywacje policzą dziady bo to nie jest przedłużka tylko w trakcie dobranie. 

 

Philips jest już pewnie na własność. Musisz oddać 2 karty i sagema i zamienić to na nowy tym MR. Rozumiem że potrzebujesz w sumie 4 dekodery, zatem będziesz mieć wymianę na Wifipremium lub 4k - 5 lub 10zł miesięcznie plus dobranie X razy MR - aktywacja 49 + 10zł najem.

4 minuty temu, kaosone napisał:

Witam

umowa kończy mi się 01.09 posiadam comfort+ za 22.50 i dopełnienie do ekstra za 10.

chciałem to samo na przedłużenie czyli przedłużyć comfort za 22.50 i pozniej wykupić dopełnienie za 10 lub 15 zł

o ile z comfortem  nie ma problemu ale darmowe dopełnienie jest mi proponowane na 1 pełny cykl i będzie wyłączone a jak twierdzi konsultant nie ma już dopełnień-czy to prawda?

i co mogę najtaniej wyrwać w mojej konfiguracji(nie mam multi room ani nie chce wymieniać dekodera, jestem po N więc nigdy nie miałem opłaty za dzierżawę ( i tu kolejne pytanie-oferta przedłużenia na stronie wymusza wymianę dekodera z dzierżawą lub bez wymiany i jest adnotacja "opłata cennikowa 20zł/miesiąć"  o co tu chodzi???

 

Przy przedłużeniu umowy zawsze dostajesz dopełnienie na miesiąc gratis. Po wykorzystaniu miesiąca pojawią się ponownie oferty na dobranie dopełnienia do Extra, ostatnim czasem w kwocie 15zł. Na stronie nie ma ofert na najem sprzętu dlatego wchodzą ceny standardowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ircios napisał:

Do mnie reż dzwonili z jednej umowy. Po przedstawionej ofercie niestety musiałem się dołączyć. Nie rozmawiam z niepiważnymi ludźmi. Umowa z Comfort za 19,99 kończy mi się na koniec lutego 21. Też chce utrzymać tą cene.  2 lata temu na BF były ciekawe oferty.

Zgadza się.Rok temu były tylko dodatkowe pakiety MMP czy HBO a będąc na nieprzedłużonej umowie zapewne nie da się z nich skorzystać.

1 godzinę temu, PawelTSW napisał:

Wiele osób marzy o comforcie za 22,50 ale pewnie, lepiej januszować i liczyć że zejdą 2,50 zł!

Idąc takim tokiem myślenia każda cenę niższa od standardowej jest januszowaniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, tacim napisał:

Witam Was nie krzyczcie tylko proszę podpowiedzcie. Mam dwa dekodery Sagem i jaki stary Philps PVR z dyskiem. Philips po zmianach na kartach przestał działać - mam na nim cameleona. Sagem działa normalnie. Teraz rozumiem muszę oddać Philipsa z cameleonem i pobrać nowy dekoder ze sparowaną kartą i do sedna chce jeszcze 2 MR wziąc ile za to policzą i czy dadzą mi 2 tunery. 

Nie wiem kiedy kończy Ci się umowa, ale przy przedłużeniu aktywacje wszystkie są za 0. Chcesz dodatkowo 2 MR. Jest też wtedy szansa spora na jeden za free na całą umowe.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, PawelTSW napisał:

Tak, ale musisz wymienić go na główny dekoder na ultrabox 4k lub Wifipremiumbox 

10 zł za każdy dekoder w multiroom. 

Możesz mieć aż 6 dekoderów 

W skrócie: musisz przejść na multiroom na nowych zasadach. 

Aktywacja 49 zł za każdy dekoder 

 

10zł przez 6 lat = 720zł, tyle by trzeba zapłacić za opcję dla babci i męczyć się z ich jakimś (zapewne tradycyjnie mega-qównianym dekoderem, interes życia :)

Nic dziwnego że ludzie słusznie kombinowali i będą dalej kombinować :D

 

 

 

Edytowane przez qler85
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni otrzymuję telefony od PC+ celem przedłużenia umowy.

Tylko raz odebrałem, jednak poprosiłem o kontakt w innym terminie (byłem akurat w pracy).

Jednak z tego co teraz widzę, moja umowa kończy się dopiero w styczniu:

 

Koniec obecnego okresu minimalnego: 31-01-2021

 

Czy to normalne, że kontaktują się ze mną tak wcześnie? 

A może chodzi tak naprawdę o coś innego i chcą mi na siłę wcisnąć nowe dekodery i nowy multiroom (mam cały czas cameleony)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Pawel napisał:

Normalne. Pół roku przed końcem umowy mogą już przedstawiać oferty na przedłużenie.

Do mnie dzwonili teraz w lipcu i wyszło prawie 7 miesięcy do końca :-)

 

@cesc4 E+ z paczką 6 C+ to 69,99.

Resztecsobie dodaj ile kosztuje.

MR za 0 jak masz pi C+

MP w gratisie

HBO nie dostaniesz w gratisie na całą umowę. Jak już to Max na 5m.

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, PawelTSW napisał:

To wynegocjuj 0 :)

 

Może jeden dodatkowy dekoder za 0zł da się, ale potrzebne docelowo 4 lub 5 dekoderów, więc nie ma szans za 0zł. Nawet nie ma opcji żeby wykupić ich dekoder w jakiejś sensownej cenie i płacić później te 0zł. Jest w ogóle opcja żeby do ich głównego dekodera podłączyć się przez wifi ze swoimi własnymi dekoderami ?  Czy muszą być ich dekodery ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz ostatni :)

No i po ponad 10 latach nadszedł czas się rozstać. Umowa wygasa dziś, wypowiedzenie wysłane 3 miesiące temu, dekoder oddany dosłownie godzinę temu (choć był z tym początkowo jakiś dziwny problem że niby dopiero jutro mogę itd. ale gość w końcu przyjął) i tyle.

Dość śmieszna sytuacja bo do końca nie byłem pewny czy jednak nie zostać na jakiejś niższej umowie, no ale problem rozwiązał się sam - od złożenia wypowiedzenia przez bite 3 miesiące absolutnie nikt się ze mną nie skontaktował - telefonicznie czy mailowo - nawet gość dziś w punkcie się jakoś specjalnie nie przejął, nic też nie proponował. Spoko nie mam żalu ale nie wiedziałem że tak łatwo odpuszczają klientów, chyba mają ich naprawdę wielu.

 

No to co, powodzenia życzę w negocjowaniu nowych umów i 3majcie się !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć po raz pierwszy.

Do 31.10.2020 r. mam umowę (właściwie umowa na teściową). Od kilku miesięcy trują kobiecie o przedłużeniu.

Wreszcie znalazłem czas i zadzwoniłem.

 

Teraz mam:

99.99 zł Extra+ z Canal+

5 zł dekoder

10 zł multiroom

114,99 zł łącznie

 

Jeśli chodzi o samo przedłużenie, to za te same pieniądze mogą przedłużyć na kolejne 2 lata (dramat, ale to chyba wszędzie tak jest).

 

Zadzwoniłem więc jako potencjalny nowy klient i zaproponowali:

99.99 zł Extra+ z Canal+

5 zł dekoder

10 zł multiroom - płatne od 13 miesiąca (czyli 120 zł do przodu)

104,99 zł łącznie (1. rok)

114,99 zł łącznie (2. rok)

Dodatkowo do końca roku HBO gratis

Jakaś mistrzowska piłka gratis

Może być też antena za 1 zł.

 

Jak zdecyduję się dzisiaj (ostatni dzień promocji), to wrzesień za darmo (czyli 105 zł do przodu) i za październik karta przedpłacona o wartości 100 zł do wykorzystania w dowolnym sklepie (czyli kolejne 100 zł do przodu).

 

Brać czy wypowiedzieć umowę i poczekać na coś ciekawszego?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim złóż wypowiedzenie.
Możemy w ciągu paru dni złożyć wypowiedzenie (kwestia logistyczna), ale czy zrobimy to dzisiaj, czy za 2 tygodnie, to już nie będzie miało znaczenia. Bo dzisiaj z działu utrzymania już raczej nikt nie zadzwoni (albo w ogóle nie zadzwoni jak u kolegi wyżej:-)).
Konsultant twierdzi, że dzisiaj jest ostatni dzień na tą ofertę dla nowego klienta.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą cenę powinieneś dostać Superpremium+ ale musisz złożyć wypowiedzenie. Konsultant powie Ci wszystko co chcesz usłyszeć, jeśli dziś podpiszesz nową umowę to wrzesień będzie już płatny bo miesiąc w którym podpisujesz umowę jest miesiącem darmowym, a że dziś jest ostatni dzień miesiąca, to jeden dzień będziesz miał za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, defender napisał:

Konsultant twierdzi, że dzisiaj jest ostatni dzień na tą ofertę dla nowego klienta.

  Wychodź zawsze z założenia,że każdy konsultant kłamie. Złóż wypowiedzenia. Jak nie złożysz i tak przechodzisz na czas nieokreślony. Zapłacisz kolka zyla więcej. Poczekaj na czarny piątek albo gwiazdkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...