Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.05.2020 o 07:29, toja00 napisał:

ale nie napisałeś jaka cena za ich propozycję?

Racja.  Ta sama cena co teraz czyli 69,99

W dniu 24.05.2020 o 13:34, Tresor napisał:

Umowa mi się kończy w sierpniu, ale już wydzwaniają. Mam Comfort z Canalami + dopełnienie do Extra + Polsaty Premium za 69,99

Ostatnia i ch propozycja do Comfort + Piłka Mistrzowska+ 10 x Canal w tej samej cenie 69,99. Ma to sens cenowo czy czekać do ostatniej chwili?  Ktoś może doradzić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa do końca czerwca. Wypowiedzenie złożone.  Extra+ oraz wszystkie kanały Canal+ włącznie z 4K i jeden dekoder 4K. Bez multiroomu. Proponują wszystko za 85zł. Czy można wynegocjować to za 80zł. Brak opłat za dekoder? Czy jest to jednak najniższa cena. Z góry dziękuję za odpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką cenę trzeba zapłacić za c+ 4k przy wymianie dekodera na 4k?
U mnie była propozycja wymiany dekodera na 4k za 5zł i spodziewałem się, że automatycznie dostaję w tej cenie c+4k. 

Taką informacje dostałem przy poprzedniej rozmowie 2 mce temu, ale punkty były zamknięte i wymiana nie mogła dojść do skutku.

Konsultant jednak dziś stwierdził, że standardowa cena tego kanału to 10 zł, a dla mnie może go włączyć za 5, w sumie 10 zł za dekoder i jeden kanał 4k.

 

Obecnie mam wszystkie c+ bez 4K, extra i HBO, dekoder mediabox.

 

Doczytałem, że jednak zdarzają się oferty z c+4k za 0zł, więc doprecyzuję pytanie:

czy można dostać taką ofertę przy pakiecie extra, 8c+, hbo?

Edytowane przez arzak
doczytałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba, wątek czytam regularnie od marca. 

Niestety nie znalazłem informacji o wymianie dekodera na 4k z c+4k za 5zł przy ofercie takiej, jak moja bieżąca.

Moja obecna umowa jest specyficzna, bo mam HBO zrabatowane do 0zł, ale z lektury forum wiem, że nie ja jeden.

Znalazłem informacje o samej wymianie dekodera za 5zł, a nawet 0zł.

 

Do ofert z początku roku raczej cofać się nie ma sensu.

 

 

 

W dniu 6.06.2020 o 17:21, Pawel6666 napisał:

Witam

Mam umowę do końca października i kiedy mogę złożyć wypowiedzenie , bo już dzwonią z ofertami.

Mam pakiet exstra i czy jest szansa dostać dekoder 4k bez aktywacji.

Dostałem dziś ofertę na dek. 4k za 5zł/mc bez aktywacji, ale mam jeszcze obecnie w umowie HBO i C+8.

(nie dopytałem o dysk w tym dekoderze, więc nie wiem jaki, bo z postów wynika, że są też bez dysków(?)) 

Edytowane przez arzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam:

-Pakiet Extra+

-Canal+(6live)

-Eleven Sports 11,92zł/msc

-Mistrzowska Piłka 20zł/msc

Multiroom (na 2 TV):

-WifiPremiumBox 10zł/msc

-Multiroom standard 10zł/msc

 

Miesięcznie płacę 131,89zł

Wypowiedzenie złożone, umowa do połowy lipca.

 

Chciałbym:

- Pakiet Comfort+Canal+(6) 

-Eleven Sports

-Mistrzowska Piłka

-Multiroom na 2 TV

 

Według rozpiski kolegi @shevchenko1987 mogę liczyć na 71,89zł za pakiet+dodatki (chyba, że pojawiła się jakaś nowa oferta?)

Pytanie co z dekoderami? Wymienić, zostawić? Dodam, że nie mam TV 4k. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj omawiając problem techniczny zostałem zapytany o ofertę na przedłużenie, pomimo końca umowy dopiero w grudniu.

Na razie jest Ekstra +, Canal+ (10) oraz HBO i Cinemaxy za 99.

Zaproponowano Superpremium 4K  za 109 na cały okres umowy czyli standard albo Superpremium 4K Netflixem najpierw za 109 przez pół roku a potem 161.

To chyba standardowa oferta przedłużeniowa z drobnymi rabatami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2020 o 09:55, tommiyacht napisał:

Witam. Umowa do konca lipca b.r., nie mialem jeszcze zadnych telefonów ale pewnie niedlugo tel sie rozdzwoni. Skladac juz wypowiedzenie czy czekac na propozycje tel jeszcze ze 2-3 tygodnie ?

Obecnie:
Extra+CANAL+(6)LIVE HBO HBOGO ELEVEN MR NAJEM-PRV, za wszystko place ok 102pln.

 

Chciałbym dołożyć Mistrzowską Piłke. I taki zestaw na ile oceniacie kwotę do wytargania w nowej umowie ?

Po rozmowie. Dostałem propozycje w tej samej cenie ale dorzucona Mistrzowska Piłka, foxplay i natgeoplay. Czyli

Extra+ z Canal+ (6) - 69.99

Eleven - 11.90

HBO z HBO GO - 20

MR -0

 

Spytałem o wymiane PACE+CAMELEON na 4K+CAYMAN. Dostałem odpowiedz - 5zł/m (w tym c+4k) i bez opłaty aktywacyjnej. Dobre to ? bez opłaty chyba sie nie wytarga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tommiyacht napisał:

Spytałem o wymiane PACE+CAMELEON na 4K+CAYMAN. Dostałem odpowiedz - 5zł/m (w tym c+4k) i bez opłaty aktywacyjnej. Dobre to ? bez opłaty chyba sie nie wytarga

 Jeśli chodzi o dekoder 4k z c+4k za 5zł, to ja bym brał.

Ale tę cenę równoważy trochę droga reszta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przypiętego tematu widze ze to normalne ceny jesli chodzi o przedluzanie. Co .w.g ciebie mogłoby byc taniej ?

32 minuty temu, arzak napisał:

 Jeśli chodzi o dekoder 4k z c+4k za 5zł, to ja bym brał. tę cenę równoważy trochę droga reszta.

 

32 minuty temu, arzak napisał:

 Jeśli chodzi o dekoder 4k z c+4k za 5zł, to ja bym brał.

Ale tę cenę równoważy trochę droga reszta.

 

z przypiętego tematu widze ze to normalne ceny jesli chodzi o przedluzanie. Co .w.g ciebie mogłoby byc taniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po 20 latach i jednym miesiącu zakończyłem swoją przygodę z Canal+ (od czasów Wizji TV) zdając dekoder i karty. Umowa zawarta była w kwietniu 2000 roku i trwała do końca maja bieżącego roku. Ostatecznej oferty przedłużeniowej nie otrzymałem, bo plan zakończenia współpracy pojawił się dłuższy czas temu. Byłem za to nękany telefonami, sms'mami i mailami gdzie już ocierało się to o prześladowanie. Potrafili dzwonić po 7 razy dziennie! Kawał Kanału!

  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wypowiedzenie do końca czerwca obecny pakiet to extra+ i 6 canal plus, chcę zejść z ceny. Dziś rozmowa z miłą Panią i zaproponowała mi za 34,99 comfort + czy jest szansa aby zejść z ceny za ten pakiet?

Witam. Moja obecna oferta kończy się ostatniego czerwca. Oczywiście wypowiedzenie wysłane. Posiadam aktualnie pakiet extra + z 6 canal + za 69,90zł. Chciałbym zejść z ceny jak i z ilości kanałów. Dostałem dzisiaj propozycję pakiet extra+ za 54,90 a druga opcja to pakiet comfort+ za 34,90. Bardziej bym się skłaniał do pakietu comfort+ jest szansa zejść poniżej 30zł za pakiet comfort. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, IDTH napisał:

Dzisiaj po 20 latach i jednym miesiącu zakończyłem swoją przygodę z Canal+ (od czasów Wizji TV) zdając dekoder i karty. Umowa zawarta była w kwietniu 2000 roku i trwała do końca maja bieżącego roku. Ostatecznej oferty przedłużeniowej nie otrzymałem, bo plan zakończenia współpracy pojawił się dłuższy czas temu. Byłem za to nękany telefonami, sms'mami i mailami gdzie już ocierało się to o prześladowanie. Potrafili dzwonić po 7 razy dziennie! Kawał Kanału!

Gratulacje, nie jest łatwo uwolnić się od nałogu TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, przkow napisał:

Witam. Wypowiedzenie do końca czerwca obecny pakiet to extra+ i 6 canal plus, chcę zejść z ceny. Dziś rozmowa z miłą Panią i zaproponowała mi za 34,99 comfort + czy jest szansa aby zejść z ceny za ten pakiet?

Witam. Moja obecna oferta kończy się ostatniego czerwca. Oczywiście wypowiedzenie wysłane. Posiadam aktualnie pakiet extra + z 6 canal + za 69,90zł. Chciałbym zejść z ceny jak i z ilości kanałów. Dostałem dzisiaj propozycję pakiet extra+ za 54,90 a druga opcja to pakiet comfort+ za 34,90. Bardziej bym się skłaniał do pakietu comfort+ jest szansa zejść poniżej 30zł za pakiet comfort. 

 

Przy zejściu z pakietu wyżej to raczej maks. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...