Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, info41 napisał:

Przedłużyłem i ja

            Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów  -  03.03.20  -  02.02.22

             dopełnienie do Extra  do 30.04.20 (potem 10 zł)

             CANAL +25 zł/m  dla abonentów  do  02.02.22

             CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m,       do  02.02.22

             HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł   ( 0 zł  do 31.05.20)

             HBO GO   0 zł do  31.05.20  od 1.06.20  5 zł

             Kwota za pierwszy miesiąc  47,5 zł

            Wymiana dekodera  4 k UltraBox +  (dostałem ten z Netflixem+ dysk 1 T)   aktywacja  0 zł   najem 5 zł

 

Można było coś jeszcze czy spoko ?

            

 

Też uważam ,że OK

Dokładnie taka oferta w moim przypadku wchodziłaby w grę, podczas  przedłużania umowy pod koniec marca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie . W ICA mam kilka ofert dotyczacych paczki Canal+ . Przy dwoch z nich mam wpis "XX zl  miesięcznie do końca okresu oznaczonego umowy "

zas przy trzyciej mam wpis "XX zł miesięcznie do konca umowy" Czy jest tu jakas roznica ? Dodam ze w przypadko 2 pierwszych ofert C+ jest gratis na 2 miesiace a w przypadku trzeciej na 3 miesiace. Czy bede mogl wylaczyc ktoras z opcji np po 4 miesiacach ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale numer podzielili najem dekodera 4K UltraBox+ na sam dekoder bez dysku za 5 zł/msc i  z dyskiem 1TB za 10 zł/msc

Chyba już na głowę poupadali....może jeszcze doliczą 2 zł/msc za kabel zasilający ?? ;) 

 

Propozycja z dziś

Nowy Comfort+ - 22.50

Pakiet Canal+ - 25 zł

Multiroom - 10 zł

HBO Z HBO GO na 1 miesiąc za free potem 25 zł/msc lub rezygnacja

Ultrabox 4K bez dysku za 5 zł/msc

 

Przy dodatku Canal + 4K  za 0 zł/msc jedyna opcja to  dekoder Ultrabox 4K z dyskiem za 10 zł/msc

 

Podziękowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maciekmm napisał:

Witajcie . W ICA mam kilka ofert dotyczacych paczki Canal+ . Przy dwoch z nich mam wpis "XX zl  miesięcznie do końca okresu oznaczonego umowy "

zas przy trzyciej mam wpis "XX zł miesięcznie do konca umowy" Czy jest tu jakas roznica ? Dodam ze w przypadko 2 pierwszych ofert C+ jest gratis na 2 miesiace a w przypadku trzeciej na 3 miesiace. Czy bede mogl wylaczyc ktoras z opcji np po 4 miesiacach ? 

Wszystko znajdziesz w regulaminach poszczególnych opcji. W tabelce pod koniec każdego z regulaminów masz napisane jak długo trwa okres gwarantowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy wiązać to z urodzinami, ale ja w tym miesiącu dostałem rabat 10,00 zł na abonament. Ponoć związany z "promocją" na Multi Man Pack (z 20,00 zł na 10,00 zł).

 

Jeżeli to urodzinowy prezent, to 10,00/mc - powinszować za 25 lat razem. Dziki prezent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy Lepiej żartować niż rozpoczać nad ich ofertami.

 

W Strefie Canal+ w jednej umowie już nie mogę wymienić Pejsa na 4k

 

Na drugiej mogę wymienić WifiPremiumbox na 4k za 5m bez dysku, 10 z dyskiem przy aktywacji 0 lub 99 :-D

Jak bym się zdecydował to pewnie wziąłbym z aktywacją za 99. A co ;-):-D

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Gustlik napisał:

Dziś kolejny telefon i propozycja:

Superpremium   - w tym wszystkie kanały C+ oraz HBO=Go  (+ Mistrzowska Piłka) - 99,99 zł

ponoć w/w oferta nie zawiera 2x Cinemax, ale i tak tego nie oglądam 
Pytanie czy to już max 
możliwości? Coś jeszcze są w stanie dołożyć coś do tego lub obniżyć cenę czy to już koniec?

 

 

17 godzin temu, ircios napisał:

Wyżej wymieniona oferta posiada Cinemax. Brak Cinemax jest w Superpremium 4k, które jest za 109,99

 

Ponoć nie posiada, bo za 5 zł w tej ofercie do wyboru albo Cinemaxy albo HBO GO właśnie. A mi zaproponowali HBO GO. HBO + HBO nie jest dokładane w tym pakiecie jak w przypadku np. pakietu Extra+. Ale to juz nie chodzi o Cinemaxy i o te 5 zł
Pytanie zasadnicze czy te 99 zł za ten pakiet to już max ich możliwości?

Brać czy jeszcze czekać? Rozwiązanie umowy jest z końcem marca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lemanio napisał:

Czy jest szansa aby w Superpremium + za 109.99pln dostać Eleveny + Kanały sportowe Polsatu na całą umowę ??:)

 

Ja w moim internetowym koncie mam dla Superpremium+ za 99,99 lub Superpremium +4K za 109,99 kanały sportowe Polsat za 0 zł na 24 miesiące.

A Eleveny masz gratis w pakiecie Supepremium +4K.

 

Czyli podsumowując:

Ja mam do wyboru w panelu klienta SUPERPREMIUM 4K z 109,99 z darmowymi Elevanami i Mistrzowską Piłką (Polsaty)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, problem napisał:

 

Ja w moim internetowym koncie mam dla Superpremium+ za 99,99 lub Superpremium +4K za 109,99 kanały sportowe Polsat za 0 zł na 24 miesiące.

A Eleveny masz gratis w pakiecie Supepremium +4K.

 

Czyli podsumowując:

Ja mam do wyboru w panelu klienta SUPERPREMIUM 4K z 109,99 z darmowymi Elevanami i Mistrzowską Piłką (Polsaty)

U mnie super premium w Ica obecnie za 119,99zł, w grudniu było za 99,99 zł a w lutym za 109,99 zł im  bliżej do końca umowy tym drożej (umowa do końca maja 2020 - extra z canal+, HBO z HBO go, mini MEN pack, 1 mr oraz dekoder 4k za 119,99 zł), wczoraj telefon  w sprawie przedłużenia umowy Z okazji urodzin canal+ promocja dla mnie po konsultacji Z kierownikiem extra z canal+, 1 mr, dekoder 4k za 119,99 zł (bez HBO bo mam w tej chwili za 0 zł) aż usiadłem z wrażenia chyba trzeba się rozstać z tą firmą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...