Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedłużyłem

- Extra+

- C+ wszystkie 

- HBO + HBO GO 3 mies. gratis 

- Fox Play - 0zł

- Nat Geo Play - 0zł

- Mistrzowska Piłka - 0 zł

- MR Cameleon x 2 i 2 x PACE 

Całość na 79,99 PLN

Do tego 4k za 5zł bez aktywacji i zastanawiam się czy brać ? Mam 7 dni na odebranie w punkcie. 

Nie chodzi mi o te 5zł tylko czy dla jednego kanału Canal+ warto dopłacać?

Edytowane przez peys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.01.2020 o 16:09, elmal napisał:

Szanowni forumowicze,

Umowę mam do końca kwietnia wypowiedzenie nie złożone, ale już zaczęły się telefony. Na tą chwilę posiadam :

Dopełnienie do Extra 

Canal + (wszystkie z 4K i NC GO)

HBO i HBO GO

Mistrzowska piłka

Eleven Sports

FOX Play

Nat Geo Play

Multiroom Standard (20 zł)

UltraBox+ 4K (opłata 1 zł)

 

Za całość płacę 122,89 zł

 

Dzisiejsza propozycja na 24m za to samo 121,80 czy do tego mogę jeszcze coś wytargować np.  Paramount Play, H1 i H2 lub Disneya ?

Zastanawiam się również w jakiej cenie dostałbym Superpremium 4K z multirumem, czy kwota 109,90 + 20 (multiroom) = 130,90 jest realna ?

 

Właśnie przedłużyłem ofertę :

 

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Multiroom Standard, Opłata najem 4K UltraBox+
Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Multiroom Standard 0zł/m 10złm dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ w cenie 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 129,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Do tego NC GO, HBO GO, PARAMOUNT PLAY i BBC.
Myślę, że nic lepszego bym nie wytargował. Najpierw chcieli 134 bez Paramount Play i BBC.
Nie zdążyłem złożyć wypowiedzenia, miałem to zrobić pod koniec miesiąca.
Co sądzicie? Dobrze zrobiłem?

Edytowane przez Barti
Pisanie niemal całego postu pogrubioną czcionką jest zbędne. Poprawiono post.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, peys napisał:

Przedłużyłem

- Extra+

- C+ wszystkie 

- HBO + HBO GO 3 mies. gratis 

- Fox Play - 0zł

- Nat Geo Play - 0zł

- Mistrzowska Piłka - 0 zł

- MR Cameleon x 2 i 2 x PACE 

Całość na 79,99 PLN

Do tego 4k za 5zł bez aktywacji i zastanawiam się czy brać ? Mam 7 dni na odebranie w punkcie. 

Nie chodzi mi o te 5zł tylko czy dla jednego kanału Canal+ warto dopłacać?

Tylko czy dostałeś ten C+4K?Jak masz juz w tym pakiecie o którym piszesz to warto brać ten dekoder za 5 zeta.No chyba że nie masz tv 4K to nie ma większego sensu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, elmal napisał:

 

Właśnie przedłużyłem ofertę :

 

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Multiroom Standard, Opłata najem 4K UltraBox+
Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Multiroom Standard 0zł/m 10złm dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ w cenie 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 129,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Do tego NC GO, HBO GO, PARAMOUNT PLAY i BBC.
Myślę, że nic lepszego bym nie wytargował. Najpierw chcieli 134 bez Paramount Play i BBC.
Nie zdążyłem złożyć wypowiedzenia, miałem to zrobić pod koniec miesiąca.
Co sądzicie? Dobrze zrobiłem?

Czy dobrze zrobiłeś to sam powienieneś wiedzieć, bo nie nam to oceniać ;)

 

Mogę jedynie powiedzieć, że tak to dobry pakiet za tą kwotę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, czerstwy napisał:

Tylko czy dostałeś ten C+4K?Jak masz juz w tym pakiecie o którym piszesz to warto brać ten dekoder za 5 zeta.No chyba że nie masz tv 4K to nie ma większego sensu .

no mam programy 4k - c+ , 2xNASA i jakis przyrodniczy chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam złożone wypowiedzenie i koniec umowy 29 luty. Chce uzyskać Comfort +MR do 35PLN,  ale dzwonili dzisiaj dopiero drugi raz (poprzedni raz ok 2 tyg temu - dzwonią z Krakowa) i nie chcą wogóle słyszeć o takiej cenie. Dają za 45PLN.  Czekam do końca,  zobaczymy. Tym razem nie popuszczę i jak nie dadzą za 35PLN to się pożegnamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Przedłużyłem na 6 miesięcy przed końcem obecnej umowy na Superpremium 4k z Mistrzowską piłką, Canal+4k, Nat Geo Play, Fox Play, 1x multiroom w cenie 124,99. A i wspomniałem o dekoderze 4k, konsultant kazał czekać i w cenie dekoder. 

Edytowane przez Dr. Falcon
Pakiet za 109- zgadza się, multiroom 10 I 5tka najem dekoder zgadza się, tylko czy ktoś zauważył C+4k za free?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli C+4K zapewne masz za free.Museum 4K to jest chyba od starty czy Comfortu więc oczywiste że posiadasz.Nasa to fta kanał.Wymienisz dekoder czy nie ważne że masz C+4K za free.Przyda sie przy kolejnych negocjacjach.@Dr.Falcon w cenie powiadasz?Pakiet kosztuje 109 zł MR 10zł a u Ciebie jeszcze jest +5zł.Dodatkowo masz umowę jeszcze na 30 miesięcy.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czerstwy napisał:

@Dr.Falcon w cenie powiadasz?Pakiet kosztuje 109 zł MR 10zł a u Ciebie jeszcze jest +5zł.Dodatkowo masz umowę jeszcze na 30 miesięcy.

 

Czyli co doliczają opłatę za najem dekodera nie informując przedłużajacego umowę??? Mam na myśli te 5zl ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na mailowym potwierdzeniu oferty powinna być informacja o wymianie na nowy dekoder 4K? Czy im to wisi w systemie ?

Ja w zasadzie po wypowiedzeniu dostałem to co chciałem. Wcześniej 69.99 teraz 74.99 i wszystkie Canal + (obecnie 6) plus Wymiana na dekoder 4K bez opłat i bez opłaty aktywacyjnej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...