Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Ubot napisał:

Witajcie,

 

Przedłużyłem umowę na kolejne dwa lata.

Za pierwsze dwa dekodery 0zł. dwa kolejne po 10zł.

Na pakietach C+ i HBO wcale mi nie zależało.

Łączna kwota od grudnia to 79zł. za Pakiet Extra+ na 4 dekodery.

 

 

WYBRANE USŁUGI:

 

Wybrane usługi

 

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, History HD_H2, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, nc+go TV Disney MOD

 

Wybrane promocje

 

Extra+ 54,99 zł 24 m, a po tym okresie 58,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, CANAL+ 0 zł 3 m i 30 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, History HD/H2 0 zł 1m 2,99 zł dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów

 

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

 

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 74,99  zł
 

 

Przepłacasz o 10 zł / miesięcznie za pakiet Extra+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Extra+ goły bez dodatków można mieć przy aneksie nawet na 15 miesiecy za 44,99 zł. Tak jak kolega wyżej napisał przepłacasz 10 zł miesiecznie za ten pakiet. Ci co przy aneksie wyrwali pakiet Comfort+ za 22,50 zł i dobrali Dopeł. do Extra+ mają jeszcze taniej pakiet Extra+ z składaka takiego za 32,50 zł. Ale od tego operator już odchodzi i z tego co wiem mówią już NIE na Dopel. do wyższego pakietu za 10 zł. Prawdopodobnie operator zlikwiduje wkrótce możliwość dopełniania do wyższego pakietu. Przestało to im się opłacać niestety :-( Tylko upgrade do wyższego pakietu co w przypadku Extra+ najtaniej za 44,99 zł :-(

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, shevchenko1987 napisał:

Przepłacasz o 10 zł / miesięcznie za pakiet Extra+. 

Jakoś przeżyję tę "stratę"...

Biorąc pod uwagę że w tej cenie mam 4 dekodery, to jestem zadowolony.

Edytowane przez Ubot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie udało mi się uzyskać odpowiedzi, pozwolę sobie odświeżyć.

 

Obecnie posiadam pakiet Extra+ (6xC+) i multiroom (karty Cayman). Za całość płacę 94,99zl. Umowę mam do końca lutego 2020, wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem. 

Dzwonił konsultant i w tej samej cenie zaoferował mi to samo co mam i dodatkowo kanały Polsatu za 0zl, 6mcy HBO + HBO go  i jeśli bym chciał to Eleven za 11,90zl na cały okres trwania umowy. Na przedstawione warunki oczywiście się nie zgodziłem mając na uwadze to co udało mi się wyczytać we wcześniejszych postach, że za to wszystko mógłbym płacić 91,89zl jeśli dobrze liczę.

Tylko teraz pytanie. Obecnie za pakiet Extra z 6c+ płacę 79,99zl i do tego 5zl za Wifi Premium Box i 10zl za multiroom Wifi Box.

Czy te osoby, które dostaly ofertę na extra + z 6C+ za 69,99zl dodatkowo muszą płacić 5zl za dekoder czy udaje się dostać to za 0zl przy przedłużeniu umowy?

Kiedy najlepiej żebym wysłał wypowiedzenie, już teraz czy dopiero pod koniec roku jeśli żadnejl epszej oferty mi nie przedstawią? 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez kuras_90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

Być może PC+ wycofała się z tanich dopełnień dzięki CP. Bo od CP jest pełno śmieci w pakietach, a jak wiadomo, CP robi podwyżkę za dostęp do swoich gniotów.

Dziwna teoria.W dopełnieniu do Extra też jest pełno gniotów. Tak naprawdę różnicę stanowi kilka kanałów.

Obawiam się też, że rok 2020 też będzie rokiem podwyżek w Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawel napisał:

Dziwna teoria.W dopełnieniu do Extra też jest pełno gniotów. Tak naprawdę różnicę stanowi kilka kanałów.

Obawiam się też, że rok 2020 też będzie rokiem podwyżek w Canal+

Pewnie operator będzie za abonentów dopłacał do podwyżki serwowanej przez Polstat w/g Twojej wypowiedzi. Polsat podnosi opłaty za dostęp do swoich kanałów, których jest pełno. Żadna dziwna teoria, tylko możliwy scenariusz. Dziwne to też jest, że to akurat zbiega się z tą podwyżką? 

Jakoś paczka C+ dalej jest za 25 .

 

@kuras_90

Są dobre 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Superpremium ze wszystkimi C+ za 99,99 zł, Eleven za 7,95 zł, HBO GO za 5 zł, MR po Cyfrze z Wifipremium Box i Sagemcomem za 0 zł, łącznie 112,94 zł. Dobieram jeszcze MP za 30 zł co 2 miesiące. Umowa była na 24 miesiące. Kończy się w 29 lutego. Wypowiedzenie złożyłem w środę, w piątek było już w systemie.

 

Propozycja sprzed chwili:

Superpremium 4K za 109,90 zł, Ultrabox 4K za 5 zł, aktywacja 0 zł, do tego Mistrzowska Piłka za 0 zł, zostaje darmowy MR - umowa pewnie na 24 miesiące (nie dopytałem).

 

Chyba biorę to. Stała cena przez cały okres umowy, uniknę grudniowej opłaty za MP, a z tym MR z tego co pamiętam zdecydowana większość toczy bitwę z konsultantami, wg których trzeba z niego zrezygnować (tego po Cyfrze) i wziąć nowy, płatny 10 zł.

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Canal+4K? O Cinemax wiem, wszystko z Cinemax jest chyba jednak na HBO GO, od dłuższego czasu w sumie tylko w taki sposób oglądam treści z HBO i Cinemax. A przynajmniej do tej pory jak chciałem coś z Cinemax, to było to dostępne na HBO GO.

 

Edit: dobra, znalazłem skład pakietu

 

sp4k.png

 

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boss509

 

Canal+4k wymaga HDMI 2.0 Telewizora 4K z HDR(HLG) oraz karty Cayman tylko na tej działa CANAL+4K  

 

4K Ultrabox+ ma dobrą głowicę można podłączyć na 5 sposobów 1 pojedynczo 2 TWIN 3 TWIN MONOBLOCK 4 UNICABLE 5 WILDE BAND tylko przy 4 i 5 nagrywasz 3 i 4-tą audycje oglądasz 

 

SZUKAJ MODELI TECHNICOLOR NIE AWARYJNE SĄ SERIA ITCA lub NA TEN MOMENT AWARYJNE  ADB SERIA JADA 

 

Sprawdź sygnał na kanale 118 jeśli jest dobry to wszystko będzie dobrze działało :)  

 

Pozdrawiam Adam :)

Edytowane przez ADUSIEK XPS 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, ircios napisał:

Pewnie operator będzie za abonentów dopłacał do podwyżki serwowanej przez Polstat w/g Twojej wypowiedzi. ...

 

Ja bym nie wiązał wycofania dopełnienia z podwyżką Polsatu.Tylko tyle.Od początku dopełnienie to była dziwna usługa bo składak wychodził taniej niż pełny odpowiednik pakietu. A cena paczki C+ nie ma nic do rzeczy. HBO też podniosło cenę dostępu do usługi HBO Go a PC+ ceny nie zmieniło.Skąd wiesz jak będzie z Polsatem ?Jakie mają umowy itd. Nie ma co wróżyć z fusów dopóki nie znamy konkretów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios a co tam jeszcze można ugrać? Decyzji jeszcze nie podjąłem, więc każda wskazówka się przyda. Najlepsze, co widziałem w poprzednim miesiącu  to 109,90 zł + MP za 0 + dekoder 4K za 0, ale z aktywacją 49 zł (więc tak średnio + 2 zł), w listopadzie dekodera już do 0 nie zbili chyba nikomu. Z multiroomem niby podkreślano, że można mieć 4K i MR z Cyfry, a konsultanci wciskali kit mówiąc, że się nie da, ale czy rzeczywiście komuś się udało zachować tę opcję za 0 zł? U mnie jeszcze w kolejnym miesiącu dojdą 3 dychy za MP, a Superpremium 4K za mniej niż te 109,99 zł w niedalekiej przyszłości raczej nierealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytałeś to powinieneś wiedzieć, że jeszcze kolekcje vod dają.  Fox i NG Play. 

Co do aktywacji ...To chyba lepiej 5 dych zapłacić z góry, i za 2 lata przedłużać z darmowym dekoderem, niż dać za niego 110 przez 24m. i nie mieć pewności, że przy kolejnych negocjaciach dostaniesz za 0. 

A może przed świętami będzie 0/0?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...