Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzenie w czerwcu, umowa do końca roku.

Wczoraj telefon z nc+ z pytaniem czy chcę poznać ofertę i kiedy może nastąpić kontakt. Z ciekawości poprosiłem.

 

Moje założenie: chcę Extra, 8*Canal+ i 4K, HBO z HBO GO. Mile widziany Eleven. Chcę wymienić moduł CI+ który posiadam na własność na dekoder 4K za free.

W rozmowie: Extra, Canal+ (również 4K), HBO z GO - 114,99 zł.

W trakcie rozmowy cena spada do 99,99 zł, ale Eleveny w tej cenie nie wchodzą w grę.

 

Moje argumenty: jestem w zasięgu Orange Światłowodu. Pełny pakiet z netem 300 mega i komórką - 220 zł. Do tego w ofercie Polsaty Sport i Eleveny, History czy Sundance. Brakuje Canal+ 4K.

 

Chciałem poznać oferowaną cenę, ale żebym się zdecydował na nc+, to musieliby zejść do ceny 70-80 zł z dekoderem, HBO i HBO GO, 8* Canal+ i C+ 4K. Tylko wtedy zaczyna się opłacać ta oferta w zestawieniu z Orange Love (światłowód+komórka za 80-90 zł w zależności od prędkości netu).

 

W praktyce skończy się u mnie najpewniej na Orange Love w środkowej opcji Extra za 150-160 zł (Światłowód 300 lub 600, pakiet programów bez Canal+ i HBO oraz komórka) albo Standard za 125-135 zł (standardowa TV + Multi+ i Polsaty). Do tego sobie dokupię HBO GO za 20 zł, ciekawi mnie cena myCanal - jeśli będzie max 30 zł, to właściwie nic więcej nie trzeba.

 

Przy okazji przedłużania zacząłem kalkulować i porównywać oferty.

Dziś płacę: 50 złotych - telefon, 70 zł - internet 300 Mega, 67,50 - Comfort + Canal+ i HBO. Razem 187,50 zł.

 

Najlepszym argumentem handlowców nc+ jest to, że przecież mają internet w ofercie... komórkowy z limitem danych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2019 o 10:40, shevchenko1987 napisał:

1. Składasz wypowiedzenie. 

2. Czekasz na telefony. Im bliżej końca tym są bardziej ulegli.

3. Mówisz, że chcesz Comfort+ za 22,50 zł na 24 m-ce. 

4. Razem z tym otrzymujesz dopełnienie do Extra+ na miesiąc. 

5. Jak wygaśnie dzwonisz i przedłużasz za 10 zł.*

 

* - Nie ma jednak gwarancji, że otrzymasz za tyle. Czasem mogą się mocno upierać. Wtedy trzeba być bardzo cierpliwym i wykonywać kilka telefonów aż trafi się na takiego konsultanta, który będzie skłonny za tyle Ci to zaoferować. Można np. powiedzieć, że obiecano Ci przy przedłużeniu za tyle. U mnie kiedyś zadziałało ;)

Witam,

Mi już drugi konsultant powiedział, że nie ma takiej oferty i żebym nie wierzył w to co wypisuje się na forum. Poszedł nawet zapytać się kierownika i wrócił od niego ze śmieszną propozycją 79,90 zł za Comfort+, 8xCanal+ i Multiroom.

Mówicie, że mam czekać cierpliwie i dostanę ofertę Comfort+ za 22,50 zł, 8xC+ za 25 zł i multiroom za 10 zł? Wypowiedzenie już złożyłem jakiś czas temu, umowa kończy mi się 30 września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.07.2019 o 13:56, jozekfcl9 napisał:

Witam wszystkich umowa kończy mi się w grudniu liczę na waszą pomoc w ugraniu jak najlepszej oferty 

Zależy mi na kanałach sportowych tzn

-canal plus 

-mistrzowska piłka 

Jak również kanały informacyjne żeby były w pakiecie. 

I dla dzieci kanaly z bajkami. 

Dodatkowo posiadam 3 dekodery czyli główny dekoder premium box i dwa jak się nie mylę wifi boxy 

Był już telefon od konsultanta dostałem propozycję 135 zł z mistrzowska piłka i pakiet ten extra +. Zdecydowanie liczę na coś korzystniejszego. Bardzo proszę o porady. 

 

Witam, również dołączam się do pytania, dekoder główny plus 2 multiroomy, 8x Canal+, Eleveny, Mistrzowska Piłka, dekoder 4K i Canal+ 4K, umowa do końca grudnia, dzwonił konsultant i proponował 121 zł bez dekodera 4K a z tym dekoderem 15 zł drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Obecnie mam start + 8xcanal plus za 43, 99zl. 

 

Czy jak wyślę wypowiedzenie i umowa będzie na końcu mogę liczyć na 9,99zl za start+? I moje pytanie jest takie: piszecie że najniżej jest comfort za 22,50 zł. A jak udało by się dostać start za 9,99zl to dopełnienie za 10zl do Comfort jest możliwe? Obecnie miałem 17,99zl za starta i proponowali ki za dyche dopełnienie. Czy tak samo dziala to z 9,99zl??.

Edytowane przez kentron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, również dołączam się do pytania, dekoder główny plus 2 multiroomy, 8x Canal+, Eleveny, Mistrzowska Piłka, dekoder 4K i Canal+ 4K, umowa do końca grudnia, dzwonił konsultant i proponował 121 zł bez dekodera 4K a z tym dekoderem 15 zł drożej.
A jaki pakiet? Comfort/Extra?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kentron napisał:

Mam pytanie. Obecnie mam start + 8xcanal plus za 43, 99zl. 

 

Czy jak wyślę wypowiedzenie i umowa będzie na końcu mogę liczyć na 9,99zl za start+? I moje pytanie jest takie: piszecie że najniżej jest comfort za 22,50 zł. A jak udało by się dostać start za 9,99zl to dopełnienie za 10zl do Comfort jest możliwe? Obecnie miałem 17,99zl za starta i proponowali ki za dyche dopełnienie. Czy tak samo dziala to z 9,99zl??.

 Tak to samo działa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, NobelM napisał:
9 godzin temu, Janne napisał:
Witam, również dołączam się do pytania, dekoder główny plus 2 multiroomy, 8x Canal+, Eleveny, Mistrzowska Piłka, dekoder 4K i Canal+ 4K, umowa do końca grudnia, dzwonił konsultant i proponował 121 zł bez dekodera 4K a z tym dekoderem 15 zł drożej.

A jaki pakiet? Comfort/Extra?

W dwóch przypadkach czego możemy oczekiwać? Wypowiedzenie złożone, na co mogę liczyć i co warte już jest zaakceptowania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Extra+ z 8C+ (a właściwie 10C+) 79.99zł;

- lub Comfort+ z 8C+ (10C+) 69.99zł;

- Mistrzowska piłka 0zł (przy pakietach jak wyżej);

- Eleveny 11.90zł lub czasami 7.95zł na 12m;

- Dekoder 4k + kanał C+4k łącznie za 5zł (max 10zł) - przeważnie kanał dają gratis, a o cenę dekodera trzeba walczyć;

- multiroom - każdy po 10zł;

- HBO i HBO GO na 5m 0zł (przy powyższych pakietach);

- to wszystko wyżej przy umowie na 24m.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, NobelM napisał:

- Extra+ z 8C+ (a właściwie 10C+) 79.99zł;

- lub Comfort+ z 8C+ (10C+) 69.99zł;

- Mistrzowska piłka 0zł (przy pakietach jak wyżej);

- Eleveny 11.90zł lub czasami 7.95zł na 12m;

- Dekoder 4k + kanał C+4k łącznie za 5zł (max 10zł) - przeważnie kanał dają gratis, a o cenę dekodera trzeba walczyć;

- multiroom - każdy po 10zł;

- HBO i HBO GO na 5m 0zł (przy powyższych pakietach);

- to wszystko wyżej przy umowie na 24m.

Dziękuję a jeżeli chodzi o 6C+.? 10 ZŁOTY MNIEJ? 

I kolejna sprawa od wypowiedzenia we wtorek nie zadzwonił nikt dostałem tylko SMS z numerami gdzie można zadzwonić, czekać na połączenie czy samemu dzwonić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,10zl mniej.

Czyli comfort z 6canal+ 59,99,a

Extra z 6canal+ 69,99.

Największy  problem będzie  z rabatem na dekoder 4k.Na pewno będą proponowali Ci 15zł najmu.Obserwuj promocje dla nowych klientó.Zdarzało się wielokrotnie,że DUK odpowiadał na promocję dla nowych klientów  i też rabatowal dekoder do 0zł,jesli klient powołał się na ofertę dla nowego klienta

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj dzwonili, wczoraj dzwonili, dzisiaj dzwonili. Bo pozwoliłem na kontakt...

 

Dziś proponowano mi już to co mam obecnie - Comfort za 22,50 zł, 10 programów Canal+ za 25 zł i HBO z HBO GO za 20 zł. Razem 67,50 zł. Nie upieram się na sporcie.

To była luźna rozmowa.

 

Ale stwierdziłem, że czekam na rozwój sytuacji. Ma przecież ruszyć myCanal i może się okazać, że wystarczy mi Orange Love z podstawowym pakietem programów + myCanal + Netflix + HBO GO.

 

Jeśli kogoś interesuje jakie są oferty w ICA dla osób posiadających Comfort+ za 22,50 zł, to podpowiem:

10 Canal+ za 25 zł

Eleven za 12 zł

HBO z GO za 20 zł

Wszystko do końca umowy. Nie mam widocznej oferty na Extra, ale pewnie z 10-15 zł.

 

Gdyby to zsumować, można mieć za 90-95 zł pełną ofertę na cały okres umowy.

Edytowane przez tomwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy coś będzie ze słów nowej pani prezes NC+ że ,,główny nacisk trzeba położyć na utrzymanie dobrych relacji z abonentami,,. Dotychczas taka polityka bardzo kuleje w NC+.Jak już abonent podpisze jakąś umowe to w trakcie nie można za bardzo nic zmienić i skorygować ani np.wymienić dekodera na lepszy w rozsadnych pieniądzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@misiek1985 ale czego ty byś chciał? Że w okresie zobowiązania operator obniży ci rachunki? Bo chyba w NC+ zawsze "w trakcie umowy" możesz dokupić nowe usługi, jeśli rachunek będzie wyższy, prawda? Tak działa prawie każdy operator w trakcie zobowiązania. Co do ofert utrzymaniowych to serio nie są one w NC+ takie złe jak wyliczył wyżej @tomwro. A NC+, jak każda firma, nie jest firmą charytatywną.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, mxv1 napisał:

Czy jest możliwość oddania teraz multiroom jak nie jest mi już potrzebny a umowa jest do końca roku na tv.

Oddanie będzie się wiązało z karą. Po co chcesz oddawać? Niech leży w pudełku. Płacić i tak musisz.

14 godzin temu, misiek1985 napisał:

 

Nie chodzi mi o obniżenie rachunkow ale np wymiana dekodera w trakcie umowy na nowszy na zasadach jak nowy klient  to moim zdaniem powinno być.

Przecież taka opcja jest już w NC+. U mnie np. oferują wymianę dekodera na lepszy z aktywacją 0 zł. Tylko ja czynszu nie chcę płacić za dekoder więc mnie nie interesuje. ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...