Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, flisiu napisał:

Dzis sami do mnie dzwonili. Pan mnie prawie okrzyczal, jak mu powiedzialem, ze chce C+ x8 + HBO za 79,99. Ehh, chyba wreszcie sie uwolnie od TV. :P

Nie daj się taka oferta wciąż jest. Bądź cierpliwy to otrzymasz to plus możesz HBO Go za 5 zł dobrać na całą długość umowy. Do tego za 7,95 zł możesz dobrać Eleven jak pokombinujesz i MP za 0 zł

W dniu 9.01.2019 o 08:47, NobelM napisał:

@bastardo: Walcz o tańsza dzierżawę dekodera (5 lub 10zł) i kanał 4k za free.

 

 

Ja niedawno przedłużyłem umowę na takich warunkach:  Oczywiście chciałem dobrać teraz dekoder 4K i krzyczą mi dzierżawę 15 zł. Da się tu ugrać dzierżawę za 5 zł lub za free

 

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CINEMAX, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Multi Man Pack, Nat Geo Play
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 111,89 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 9.01.2019 o 23:04, madridista_PL napisał:


Co to znaczy 2x Ultrabox (MR)?
Przecież nie możesz mieć Ultraboxa jako dodatkowego w MR.

To znaczy, że abonenci po C+ mający MR mają 2×dekoder z dyskiem. Oczywiście nie wszyscy.

 

@flisiu Oferta za 79,99 z C+ i HBO jest dla tych co płacą teraz podobne pieniądze i mają HBO w ofercie. Nikt  nie dostanie, jak nie ma HBO. Więc nie ma takiej oferty. Proste 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, giecik napisał:

W moje nc jest prognoza płatności. Tam sprawdz, ale myślę że masz jakąś promocje. Po przejściu na nieokreślony za c+ zapłacisz co najmniej 40 zł

 


Faktycznie w "Moje płatności" jest "Prognoza płatności".
Czyli po przejściu na czas nieokreślony, będzie tylko 4 PLN więcej.

A jak będą chcieli mi wymienić kartę, to wypowiedzenie umowy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów dobierał dekoder przy przedłużeniu umowy? Tzn. w sytuacji gdy mam 2xcameleon i chciałbym dodać jeden dekoder. Wstępne rozmowy toczyły się wokół wymiany jednego dekodera i dobór dodatkowego (główny zostaje) już na Caymanach. Opłata - 2x10zł + 99 zł aktywacja. Obecnie płacę 70 zł za 6xC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

umowa kończy mi się 31 stycznia, wypowiedzenie złożone

W tej chwili posiadam pakiet Extra+ Canal+, HBO x3 dekoder mediabox3740SX

płacę 79,99zł

Zadzwonili do mnie z Krakowa z tą sama ofertą na przedłużenie.

Jest szansa coś więcej wywalczyć ? ewentualnie taniej?czy przedłużać na tych samych warunkach?

Ewentualnie czy jest sens walczyć o jakiś nowszy dekoder z wifi?

pozdrawiam dzięki za pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to moje pytanie w wersji skróconej, dotyczy oferty 79,99 Extra z 8C+ z HBO free dla tych co mają HBO teraz tylko?

 

Umowa do końca marca, czy jak kupię teraz samo HBO,  a w lutym czy marcu ponegocjuję, to już będę liczony, że miałem HBO?

Czy komuś nie mającemu wcześniej HBO udało się dostać 79,99 Extra z 8C+ z HBO 24m?

 

Edytowane przez prwsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj mialem rozmowe z konsulem. Na starcie poprosilem o Extra z 6C+ i Eleveny za 7,95. Dostalem bez wiekszego problemu ale chcialem obnizyc jeszcze rachunek bo dochodzi mi dzierzawa za dekoder 4K - 15 zl ale gosc sie nie dal namowic, chcial mi dac HBO na 5 mcy ale ani darmowych miechow ani nizszej dzierzawy nie chcial dac.

Aha, te Eleveny za 7,95 to jak mowil tylko na rok

Takze na razie podxiekowalem, najbardziej mnie wkurza dzierzawa dekoderu 4k w wysokosci 15 zl ktory winduje rachunek o 20% a w dodatku nawet nie mam kanalu C+ 4K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta do tej pory:

start+ + 8x Canal+ + Pace w cenie 59,99zł. 1 tel i przedłużyłem bo nie mam czasu na dalsze negocjacje a poza tym wyszło taniej i chyba lepiej (to już oceńcie sami). Umowa do końca stycznia, wypowiedzenie złożone. Start+ i 6xcanal, MP, HBO i HBO Go 5m 0zł. Zostałem przy Pace bo w każdej chwili można w takiej samej czyli 10zł jak powiedział konsultant wymienić. Cena 54,99zł na 24m. Pozdrawiam P. Przemka z Krakowa, miła rozmowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, pawelo1968 napisał:

Mam extra 69,99+2canal 5zł,eleven 11,90,history 1,99 ,multi 0zł,pace,Sagem 0zł razem 88,88.Wypowiedzenie zarejestrowane.Umowa do 31.03.19.Dzisiaj propozycja to samo plus Mistrzowska piłka,HBO i go do końca czerwca i jakieś coś z ncgo za 93,88zł.Brać?

Ja bym ci proponował zaczekać i zawalczyć o ofertę Extra + Canal Plus (8 kanałów) + HBO (cała umowa ) za 79,99 zł. Do tego walcz o Mistrzowską Piłkę za 0 zł i Eleven za 7,95 zł (12 miesięcy z opcją włącz/wyłącz potem możesz dobrać go za 11,90 zł lub pozostać przy tej cenie). History za 1,99 zł. Wychodzi ci 89,93 przez pierwszy rok i potem 93,88 do końca umowy. Taką ofertę usłyszysz w marcu:). A teraz dadzą ci HBO + HBO Go na 5m za darmo potem będą wołać 20 zł.  

Edytowane przez GRmister
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tu piszą, że nie ma HBO na całą umowę, jak się nie miało go w ofercie. Ja nie miałem, a dostałem HBO z HBO GO na całe 24 m-ce + 8xCanal+ z Comfortem+, Filmboxami i multiroomem za 69,99 zł. Pierwszy uśredniony rachunek to 63,99 zł.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Start+ 19,99, MR gratis. Umowa do końca 2019r. Chciałem zmienić na Comfort+. Zaproponowali mi dzisiaj dopełnienie do Comfort+ za 10 pln do końca umowy, Cx8 za 25zl/6 m z możliwością rezygnacji i to co mam MR standard za free. Sam Comfort+ bez C+ 15 zł więcej. Odmówiłem, bo chciałem wszystko za 50 zł, a wychodziło 55 zł. Co sądzicie o tej propozycji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komfort możesz dostać za 22,50.

Reszta cen z najniższej półki. Taniej nie dadzą.

Czyli przy przedłużeniu umowy 22,50 + 25.

Przy kontynuacji tej, co masz, 20+10+25.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, erdalove napisał:

Wszyscy tu piszą, że nie ma HBO na całą umowę, jak się nie miało go w ofercie. Ja nie miałem, a dostałem HBO z HBO GO na całe 24 m-ce + 8xCanal+ z Comfortem+, Filmboxami i multiroomem za 69,99 zł. Pierwszy uśredniony rachunek to 63,99 zł.

Mozesz dac jakis zrzut ekranu z konta na ICA potwierdzajacy Twoja oferte?

Ja nie mam HBO i jedyne, co mi proponuje, to 5 miesiecy gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tu piszą, że nie ma HBO na całą umowę, jak się nie miało go w ofercie. Ja nie miałem, a dostałem HBO z HBO GO na całe 24 m-ce + 8xCanal+ z Comfortem+, Filmboxami i multiroomem za 69,99 zł. Pierwszy uśredniony rachunek to 63,99 zł.
Jaki pakiet miałeś poprzednio i ile płaciłeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...