Jump to content

flisiu

Users
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About flisiu

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

92 profile views
 1. U mnie skonczylo sie tak: Nowy Comfort+ 59,99 , Canal+(2) 5zl , Eleven 11,90, MP 0zl , najem WifiPreimumbox 2zl,multiroom 0zl = 78,89 , 2 miesiace MultimanPack za free. zalezalo mi na pilce noznej jak nataniej i mi pasuje.
 2. Mi wczoraj skonczyla sie umowa. NIe zdecydowalem sie na przedluzenie bo oferta jedyna jaka dostalem tylko mnie zdenerwowala. Nawet nie chcieli mi dac 2 miesiecy gratis.... Byłem w nc+ 10 lat.
 3. W jakiej najniższej cenie można mieć dostęp co 6xC+? Mam teraz pakiet Extra+ 8C+ + eleveny i multiroom. Jedynie co mnie interesuje teraz to jakiś najniższy pakiet z C+, Eleven bez Multiroom (która mam za free teraz) i innych bajerów.
 4. Place za wynajem Wifipremiumbox 5 zl. Cos tam kiedys dzwonili ale tylko mnie denerwowali cenami. Multiroom mam za free a cyfre/nc+ 10 lat. W tym ukladzie chyba nie masz dostępu do C+VOD.
 5. Dzis ostatni dzien umowy z nc+. Brak propozycji z ich strony wiec sie zegnam powoli.Czy po wygaśnięciu sygnału przed zdaniem sprzętu można jeszcze przedłużyć umowę czy jest to nowa kompletnie umowa jako nowy klient ?
 6. Jeśli mam zostać w nc+ to tylko z C+8 bo tylko wtedy mam dostęp do C+vod a to dość często używam.
 7. Oferta z dzis: C+8, MP bez HBO (tylko na 5 miesiecy za darmo)za 79,99 Eleveny za 7,95 + najem WIFI premium box 2zl. NIe mam teraz HBO wiec nie chca dac za [beep].
 8. Dzis sami do mnie dzwonili. Pan mnie prawie okrzyczal, jak mu powiedzialem, ze chce C+ x8 + HBO za 79,99. Ehh, chyba wreszcie sie uwolnie od TV.
×
×
 • Create New...