Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, akslow napisał:

14,99zł (Comfort+:)

okres nieoznaczony Umowy: "60 zł miesięcznie
zgodnie ze Szczegółowymi Warunkami
świadczenia Pakietu Pakiet Comfort+ z dnia
11 maja 2015 r."

 

Tak było wcześniej. Ostatnio ceny w okresie nieoznacznym uległy zmianie na lepsze. Dla pewności sprawdź w ICA jakie masz prognozy płatności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w salonie nc+ zapytać o przedłużenie umowy obecna do 31.01.2019 pakiet extra z canal+(6) za 89,99 facet dał mi propozycję za ten sam pakiet 82 zł a LM od nowego roku dodatkowo za 10 zł czyli 92 zł. Mówię że nie będę płacił więcej niż 89,99 zł i chciałem LM za 0 lub 5 zł. Widząc moje kręcenie nosem powiedział bym przyszedł z żoną w grudniu to przepiszemy umowę na nią i będzie full pakiet sportowy i żebym nic nie rozmawiał z infolinią. Później poszedłem na pocztę i wysłałem wypowiedzenie umowy. Jak myślicie uda mi się coś ugrać tym wypowiedzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona 1.10

Extra+,HBO, HBO Go, nc+Go,

Multiroom (karty Cameleon),najem dekodera

Za 64.99 zł na 15 m-cy

Wczoraj zdecydowałem się jeszcze na pakiet 8xCanal+ i mistrzowską piłkę. 

Po aktualizacji oferty kwota stała na cały okres umowy (24 m-ce) 84,99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj zaproponowano Superpremium za 114,99. W tym HBO Go, paczka Fbox i kolekcje vod Fox Play i NG. MR w cenie 2 × Pejs. Proponował wymianę dekoderów na nowoczesne sprzęty z Wifi ???, ale się uśmiałem i podziękowałem za te cuda techniki. Mam 2xPVR. MR niezależny. Nie potrzeba mi sprzętu co działa w sieci i w tym tylko jeden PVR. Umowa do końca stycznia 2019. Nie wypowiedziane jeszcze. Konsul będzie mnie kusić jeszcze na koniec października. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, fizyk123 napisał:

Czyli za pakiet:

Extra + Canal+6

Eleven Sports

Mistrzowska Piłka

 

można to dostać w okolicach 80zł na 24 miesiące?

Extra 6C+ 69.99zł. 

Eleven 11.90zł lub czasami 7.95zł na 12m (później wyłączenie lub kolejne negocjacje). 

Mistrzowska Piłka (LM) walcz o 0zł (skoro nie bierzesz HBO za free), jak się nie uda to za 5zł (ostateczność to 10zł). 

Negocjuj ze złożonym wypowiedzeniem,  przeważnie najłatwiej dostać dobre oferty w ostatnim miesiącu trwania umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa do końca grudnia.

aktualnie extra+,6canal+ ,eleven, najem = 97zl

 

Interesuje mnie to co mam plus mistrzowska piłka i HBO , hbo go jak to zrobić abym zmieścił się w 100zl?

Dzwonić czy czekać do grudnia , dać wypowiedzenie już?

 

Bo wydzwaniają i oferują taki sam pakiet za taka sama cenę , mistrzowska piłka za 10zl i hbo za 30zl. I rzekomo nie mogą nic zejść 

Moja umowa do końca grudnia.

aktualnie extra+,6canal+ ,eleven, najem = 97zl

 

Interesuje mnie to co mam plus mistrzowska piłka i HBO , hbo go jak to zrobić abym zmieścił się w 100zl?

Dzwonić czy czekać do grudnia , dać wypowiedzenie już?

 

Bo wydzwaniają i oferują taki sam pakiet za taka sama cenę , mistrzowska piłka za 10zl i hbo za 30zl. I rzekomo nie mogą nic zejść 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisać wypowiedzenie, ale i tak nie zmieścisz się W 100. Chyba, że JBO będziesz brał sobie w opcji włącz wyłącz 12,50/m wychodzi. Jeśli z HBO Go to 15. Musisz cisnąć ich o zniesienie dzierżawy za pudło. Nie napisałeś nawet ile płacisz. Ewentualnie zejść do Comfort za 22,50. Dobrać potem  dopełnienie do E+ za 10, 8C+ za 25. I HBO tak jak pisałem. Przeczytaj kilka stron. Jest wszystko opisane co I jak. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mnie oferują pakiet:   Extra + ,6x canal +,HBO, CINEMAX  za  94,99  z umową na 24 miesiące.Umowa do końca listopada ,jeszcze nie wypowiedziana.Czy waszym zdaniem to dobra oferta czy warto wysłać wypowiedzenie ;)                                                                                                                                                                                                                  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2018 o 17:25, tweed77 napisał:

Idealna oferta przy przedłużaniu to Comfort+ za 22,50 zł + opcja 8xC+ za 25 zł czyli razem 47,5 zł.

 

Znam tę ofertę, ale z tego co wszyscy wspominają, jest ona tylko na okres umowy.

Gdy przejdę na czas nieokreślony, to albo wyłączą Canal+, albo będę mógł wziąć ofertę standardową 80 lub 130 zł (to usłyszałem pół roku temu na infolinii)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami siebie nawzajem okłamują, już kilku osobom to wprost przez tel. powiedziałem i dobrze wiedzą, że „Januszom” mogą makaron na uszy nawijać, ale nie osobom, które są merytoryczne i proponują konkrety. Oczywiście wielokrotnie usłyszałem, „..że dla Pana nie ma takiej przygotowanej oferty” na co kieruje pytanie, to system generuje oferty czy czynnik ludzki? Więc grzecznie poprosiłem, aby osoba ta wzięła się pracy i zaczęła przygotowywać dla mnie taką ofertę i zadzwoniła do mnie z konkretną propozycją skoro już dzwonią i tyłek zawracają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, widex napisał:

 

Znam tę ofertę, ale z tego co wszyscy wspominają, jest ona tylko na okres umowy.

Gdy przejdę na czas nieokreślony, to albo wyłączą Canal+, albo będę mógł wziąć ofertę standardową 80 lub 130 zł (to usłyszałem pół roku temu na infolinii)

 

Jak dobrze to rozegrasz to po 6 miesiącach pierwszej opcji 8 x C+ za 25 zł dostaniesz to na stałe na cały okres umowy i w czasie nieokreślonym także. Także w cenie 25 zł.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przy przedłużeniu umowy jest możliwość przejścia na własny sprzęt z nc+ na kartę? Obecnie mam dekoder 4K, za który płacę 15 zł - a nie chcę ponosić tej opłaty.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam:

 

Extra+

8x CANAL+

HBO

nc+ go

Pace PVR

 

...wszystko za 79,99, umowa do 12.2018. Propozycja przedłużenia na 24 miesiące na tych samych zasadach + ewentualnie LM za 5 PLN od stycznia.  Czy da się cokolwiek więcej z tego wycisnąć? 

 

Dziękuję za pomoc!

Edytowane przez kkooccuurr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Zastanawiam się nad pakietem Vip+Max. Za ile go można dostać wzbogaconego o Eleveny, multiroom oraz dekoder Ultrabox? Mam ofertę w ICA za 225 zł. Zakładam, że jest sporo do stargowania.

 

Obecnie mam Superpremium, HBO GO, Eleveny + Ultrabox za 141,89. Umowa do końca marca 2019.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...