Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ircios

Brałbyś teraz umowę na dwa lata z Camelonami? Obecnie mam dwa Camele + Pace PVR i Superpremium + HBOGO. Abo do końca sierpnia, ze złożonym wymówieniem. Teraz dostałem SMS z ofertą Extra+/C+/HBO. Wiadomo, że Camele do końca 2019, wiadomo, że starają się je ubić tak szybko jak się da. Pytanie, czy warto teraz podpisywać zobowiązanie do 2020 i kończyć umowę na sprzęcie nc+, czy brać czas nieokreślony? Obecnie płacę 104,99 PLN. Ciekaw jestem Twojej opinii.

Jak Ci dadzą to samo co teraz masz w tej samej cenie, bo taniej nie dostaniesz to możesz brać. Oczywiście musza coś dorzucić w gratisie na kika m.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy telefon. Umowa do końca września. Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane.

Extra+, 8xC+

3xHBO

4xEleven

Polsaty PREMIUM

NCplusGO

MR zostaje. Wymiana Box+ za free na WiFi Box

Cena:

106,89zł do końca roku. Później 116,89zł (+10zł za Polsaty Premium).

Dziś drugi telefon oto co usłyszałem:

- mogę zejść do Extra+, 6xC+ za 69,99zł.

- nie ma dla mnie opcji dopełnienia Comfortu do Extra

- HBO nie mogę zamieniać na Eleveny czy Polsaty, bo HBO jest za free i nie wpływa na cenę.

- Eleveny za 9,95zł ale tylko na 12 m-cy, Później 11,95.

- MR i dzierżawa nie podlegają rabatowniu. 10+5zł to minimum.

- Polsat do końca roku 0zł a później 10zł

 

Także z tego co czytam to jedynie zostało mi ugranie Polsatów do 5zł lub 0zł bo reszta już chyba nie do ruszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, do końca umowy mam jeszcze chwile czasu, bo do 31 grudnia. Obecnie mam pakiet Extra+ i Canal+ za 89.90 + 5zł WiFi Premiumbox. Przeczytałem kilkanaście stron tego wątku i nie znalazłem odpowiedzi. Czy jak uda mi się ugrać Superpremium za 99,90 to czy mogę wymienić dekoder na ultraboxa za 0zł miesięcznie? Zauważyłem, że jest dostępny dla nowych abonentów w tym pakiecie za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMS: "Taniej nie będzie. Pakiet Extra+ i 8 C+ w cenie już od 69,99zł. "

Ktoś się już orientował co to za oferta?

69pln przez 6 miesięcy a później chyba +20pln a najlepsze było jak konsultant wypalił żeby się nie skończyło jak przy poprzedniej rezygnacji kiedy to po okresie wypowiedzenia dzwoniłem przedłużyć umowę :rofl: zapomniał tylko dodać, że przyczyną był brak kontaktu z ich strony po wcześniejszym umówieniu się konsulatnta ze mną na rozważenie konkretnej oferty, której jak się później okazało niby nie było... :crazy: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, do końca umowy mam jeszcze chwile czasu, bo do 31 grudnia. Obecnie mam pakiet Extra+ i Canal+ za 89.90 + 5zł WiFi Premiumbox. Przeczytałem kilkanaście stron tego wątku i nie znalazłem odpowiedzi. Czy jak uda mi się ugrać Superpremium za 99,90 to czy mogę wymienić dekoder na ultraboxa za 0zł miesięcznie? Zauważyłem, że jest dostępny dla nowych abonentów w tym pakiecie za darmo.

 

 

Ultrabox jest dla nowych za 0 zł przy tym pakiecie ale kosztuje On wtedy 129,99.

Edytowane przez roberttosat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 dni do końca umowy.

Propozycja:

84,99 Extra + 8 C+

11,90 Eleveny

10 Multiroom (na Caymanach)

0 HBO (ale bez HBO GO)

LM za 0,00 do końca obecnego sezonu i zobowiązanie że też następny sezon za free.

 

W sumie 106,89.

 

Walczyć o HBO GO? Da się dodać za free? Bo konsul niestety nie dał rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromna szkoda że tak wyszło. Poziom ligi co prawda kiepski, ale jednak zawsze jak oglądam mecze Celticu, to czuje się ten brytysjki futbol. Mimo że co weekend oglądam angielską, to z sentymentu szkocką też bym nie pogardził.

 

Edit: Przepraszam, ten post miał być wątku kanału Sportklub. Proszę admina o jego usuniecie lub przeniesienie.

Edytowane przez kibic229
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem przed chwilą do DUK.Po tym jak otrzymałem sms-a "taniej nie będzie" Umowa do końca sierpnia. Teraz mam :Extra+z 8Canal+ 79,99,Eleven Sports 15,90 (pierwsze 12m 11,90), Multiroom 10,00, Najem 5,00,NC+GO z VOD, Razem płaciłem 110,89.

 

Oferta z dziś : Extra+ z 8Canal+79,99, Eleven 11,90 (na całą umowę), Multiroom 10,00, Najem sprzętu 5,00, NC+GO, Polsat Premium do końca sezonu za 106,89. Byłem skłonny przystać jeśli daliby jeszcze HBO w tej cenie na 24 m ale powiedział, że moze zaproponować HBO bez opłat tylko do stycznia.

Druga wersja: Extra+ z 6 Canal+ (bez Discovery i Seriale), bez NC+GO Vod, Eleven, Multiroom i najem tak samo, Polsat Premium (do końca roku za darmo potem 5,00) łącznie za 96,89 od nowego Roku 101,89

Mam szansę wywalczyć coś lepszego? Brałbym pierwszą wersję, gdyby dorzucili HBO na cały okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem telefon odnośnie umowy mamy. Propozycja Comfort+ za 34,5 zł, obecnie było 31 zł. Po odmowie konsultant okazał swoje oburzenie, przecież obecnie jest więcej kanałów niż przy podpisywaniu obecnej umowy. Odniosłem wrażenie, że konsultant robi mi łaskę, że mogę dalej być abonentem nc+. Wypowiedzenie poszło. Umowa do końca września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca sierpnia, zostało jeszcze kilka dni. Aktualnie pakiet Comfort + CANAL+(6) Walczę o Comfort+ za 22,50 zł/24m. Wypowiedzenie złożone kilka tygodni temu, póki co żaden konsultant nie zaproponował takiej oferty. Dostałem kilka SMS o takiej treści.

 

 

Taniej nie bedzie. Pakiet Comfort+ i 8 C+ w cenie juz od 47,50 zl. Szczegoly u konsultanta. Zadzwon 122947879.

 

Za tydzien mozesz stracic sygnal tv nc+. Nie czekaj. Zadzwon i przedluz umowe. 122947879.

 

Z tego co się dowiedziałem od pracownika punktu stacjonarnego po upływie czasu trwania umowy opcja  za 22.5 powinna się zaświecić. Zobaczymy ile w tym prawdy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było:

 

start+6C+

mr za 0

deki za 0

39,99

 

będzie:

 

start+8C+ (C+ 25 zł - 6m / potem 40 zł)

PSP do końca roku za 0 / potem 5 zł

dopełnienie do Comfort na 1 miesiąc - automatyczne wyłączenie.

mr za 0

deki za 0

po okresie promocji z C+ maksymalnie będzie -  54,99

 

Wszystko na Camelach.

Powyższą opcję wybrałem.

 

Po drodze była opcja Extra+8C+ dodatkowo PSP za 0 do końca umowy za 69,99

mr za 0

deki za 0

(z Extra w zasadzie interesuje mnie jeden kanał, uznałem, że nie zapłacę 15 zł więcej, stąd wybór jak wyżej.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca sierpnia, zostało jeszcze kilka dni. Aktualnie pakiet Comfort + CANAL+(6) Walczę o Comfort+ za 22,50 zł/24m. Wypowiedzenie złożone kilka tygodni temu, póki co żaden konsultant nie zaproponował takiej oferty. Dostałem kilka SMS o takiej treści.

 

 

Z tego co się dowiedziałem od pracownika punktu stacjonarnego po upływie czasu trwania umowy opcja  za 22.5 powinna się zaświecić. Zobaczymy ile w tym prawdy. 

 

 

Drogo  :mrgreen:  walcz o Start+ za 9,99 zł do tego dobierz dopełnienie Comfort+ za 10 zł miesięcznie. Oraz dodatkowo dobierz opcję 8xC za 25 zł.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było:

 

start+6C+

mr za 0

deki za 0

39,99

 

będzie:

 

start+8C+ (C+ 25 zł - 6m / potem 40 zł)

PSP do końca roku za 0 / potem 5 zł

dopełnienie do Comfort na 1 miesiąc - automatyczne wyłączenie.

mr za 0

deki za 0

po okresie promocji z C+ maksymalnie będzie - 54,99

 

Wszystko na Camelach.

Powyższą opcję wybrałem.

)

Czyli sam start w jakiej cenie? 9,99? Edytowane przez tombik87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon, proponują to samo co miałem przez 2 lata + Liga Mistrzów od nowego roku za dodatkowe 10zł miesięcznie. Powiedziałem, że oferta jest mniej korzystna niż poprzednia, więc nie jestem zainteresowany. Konsultantka strzeliła focha i stwierdziła, że lepiej żebym brał bo może niedługo wprowadzą po 30zł za Ligę Mistrzów i wyjdę na tym jeszcze gorzej. Najlepszy był tekst "W Polsacie na pewno lepszej oferty nie będzie." A ja nawet o Polsacie nie wspominałem tylko stwierdziłem, że nie jestem zainteresowany jej ofertą :D Coraz bardziej nerwowi Ci konsultanci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj też to przeżyłem, konsultant strzelił focha i było po rozmowie.

Kolejny telefon, proponują to samo co miałem przez 2 lata + Liga Mistrzów od nowego roku za dodatkowe 10zł miesięcznie. Powiedziałem, że oferta jest mniej korzystna niż poprzednia, więc nie jestem zainteresowany. Konsultantka strzeliła focha i stwierdziła, że lepiej żebym brał bo może niedługo wprowadzą po 30zł za Ligę Mistrzów i wyjdę na tym jeszcze gorzej. Najlepszy był tekst "W Polsacie na pewno lepszej oferty nie będzie." A ja nawet o Polsacie nie wspominałem tylko stwierdziłem, że nie jestem zainteresowany jej ofertą :D Coraz bardziej nerwowi Ci konsultanci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...