Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co roku trzeba będzie wiele razy powtórzyć słowo "nie". Aktualne umowa do końca września - dziś pierwszy telefon. W chwili obecnej pełen pakiet podstawowy, pełna opcja C+ i HBO (79,99). Do tego HBO GO za piątkę i MS za 10 - łącznie 94,99

 

Utrzymanie tego samego zestawu to 114,99. Merytoryczny konsultant, ale na argumenty że zabierają LM a podwyższają abonament nie potrafił odbić piłeczki. Nic się nie zmienia, trzeba będzie standardowo wypowiedzieć umowę i pewnie we wrześniu cudownie pojawią się te same warunki, które mam w tej chwili.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty fragment zaczynający offtopic - proszę trzymać się tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że przedłużają na Cameleonach, co jest pisane w temacie. Z wątku też wiadomo, że nie dostaniesz sprzętu po atrakcyjnych cenach.

 

Warto również dodać, że są osoby, które nie miały możliwości przedłużenia/wznowienia umowy na Cameleonach.

W moim przypadku były to 2 karty i dekoder Pace PVR HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że kierownik to ściema, ale zawsze można ją wykorzystać na swoją korzyść :)

 

Mam jeszcze tylko taką wątpliwość, czy przy comforcie z c+ też byłaby możliwość otrzymania samego komfortu za 22,50? w postach gdzie pisano o takiej możliwości było wspomniane że ktoś brał sam pakiet bez dodatków

 

Mam MR z premiumbox i wifibox brany dwa lata temu, obecnie płacę za to 10pln - jakie są widoki żeby obniżyć tę kwotę?

 

Jakieś 3 strony temu było wspomniane, ze mając c+ można pokusić się o darmowe eleveny - czy komuś więcej się to udało?

 

To co chcę uzyskać to comfort c+ i MR, najlepiej za mniej niż 60pln. 

HBO raczej mnie nie interesuje, jeśli już to eleveny.

 

@Kudłaty, miałem podobnie - na moją wzmiankę, że w c+ nie ma już LM to się dowiedziałem, że jednak jest ... tylko piłkarzy ręcznych i jakaś liga siatkarek.  :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"prz3m3k1

 

Nie widzę u siebie takiej oferty...

 

Czy złożyłeś rezygnację? Ja na początku miesiąca skontaktowałem się z nimi i zrezygnowałem. Po ok. tygodniu pojawiła się taka oferta. Paczkę C+ mam do końca czerwca.

Edytowane przez gebi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nc+ od 2002 .

Umowa kończy mi się jutro.

Mam extra + , 8x c+,eleven,2 x cameleon ,pace500gb,drugi sagem Ale nie używam.

place 91 plus 25 za hbo ,razem 116zl .

Dziś pierwszy telefon z Krakowa i mówię że chce to wszytko za 80 zł a on że nie to ja do widzenia

Edytowane przez davidov26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też "opuszczam" nc+ i to już jest postanowione....umowa do października (E+,C+,HBO,Eleven, 2 x cameleon, za 93zł) wypowiedzenie złożone...zabawimy się z nimi do samego końca z negocjacjami...będę "udawał" że chce E+,C+, dekoder 4k....zobaczymy do jakiej ceny zejdę...oczywiście podstawa to brak aktywacji i brak 15/m :)...dam znać tu na forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"prz3m3k1

 

Nie widzę u siebie takiej oferty...

 

Czy złożyłeś rezygnację? Ja na początku miesiąca skontaktowałem się z nimi i zrezygnowałem. Po ok. tygodniu pojawiła się taka oferta. Paczkę C+ mam do końca czerwca.

Wysłałem rezygnację na maila i opcja 6mcy za 25zl pojawiła się :) aktywuje jutro to lipiec wyjdzie za darmo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi został ostatni dzień umowy. Zero aktywności dzwoniących po wypowiedzeniu.

Trzeba będzie jednak zdać dekoder ( był dekoder pace 500gb (2 karty cyfry) Extra 6X C+ za 72,50 ).

Mam tylko jedna opcje na bezterminowo przejście za 79.90 lub zrezygnować całkiem .

Pytanie :

ile trwa rezygnacja z umowy bezterminowej?

Pozdrawiam

Edytowane przez kaczor24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi został ostatni dzień umowy. Zero aktywności dzwoniących po wypowiedzeniu.

Trzeba będzie jednak zdać dekoder ( był dekoder pace 500gb (2 karty cyfry) Extra 6X C+ za 72,50 ).

Mam tylko jedna opcje na bezterminowo przejście za 79.90 lub zrezygnować całkiem .

Pytanie :

ile trwa rezygnacja z umowy bezterminowej?

Pozdrawiam

Miesiąc. Też mam dziś ostatni dzień i przechodzę na czas nie określony poczekam może coś się zmieni za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dali więcej opcji. Jedną z nich było przejście na bezterminowy za 7zł więcej i to wziąłem, bo pozostałe propozycje były średnie. I przede wszystkim czekam na rozstrzygnięcie praw w PL do ligii angielskiej.

 

Zastanawiam się jedynie, czy jak przeszedłem na bezterminowy, to później nie będę w gorszej sytuacji negocjacyjnej, jak jednak zdecyduję się zostać z nc+ na dłużej. Coś ktoś na ten temat może powiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Euronymous, okresu bezterminowego się nie bierze. Należy się każdemu jak przysłowiowa psu zupa, gdy nie złożysz wypowiedzenia i nie zaakceptujesz warunków nowego kontraktu przechodzisz z automatu na okres bezterminowy.

 

Wszystko zależy po prostu jaką osobę trafisz po drugiej stronie słuchawki odnośnie negocjacji.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatyczny okres bezterminowy po zakończeniu umowy jest związany z zupełnie innymi cenami pakietów, najczęściej takimi, jak dla nowego z ulicy bez jakichkolwiek upustów. Także jeśli nie przedłużysz i nie wypowiesz, zostajesz buląc jak za zboże. Sam będę polował na bezterminówkę lub max 15 miesięcy, bo jeśli za rok przerżną Premier League, to pokazuję im środkowy palec.

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją umowę jakiś miesiąc temu wypowiedziałem. Umowa obowiązywała do końca czerwca, konsultant zaproponował kilka opcji, ale, jak wspomniałem, były one średnie. Zaproponował również cofnięcie wypowiedzenia i przejście na bezterminową za 7zł więcej. Płaciłem 59,90 zł za extra+ i 6c+, teraz będę płacił za to samo 66,99 zł.

Wydaje mi się, że nie jest tragicznie. Nie wiem tylko, jak przy późniejszych negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatyczny okres bezterminowy po zakończeniu umowy jest związany z zupełnie innymi cenami pakietów, najczęściej takimi, jak dla nowego z ulicy bez jakichkolwiek upustów. Także jeśli nie przedłużysz i nie wypowiesz, zostajesz buląc jak za zboże. .

Wzrost abonamentu o 7 czy nawet 15 zł/m po przejściu na czas nieokreślony to płacenie jak za zboże? Przestań takie cuda wypisywać. Czasami jest taniej właśnie przejść na czas nieograniczony niż aneksować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem. Kto ma taniej lub podobne pieniądze po zakończeniu czasowej umowy i regulaminowym przejściu na czas nieokreślony? Chcesz czas nieokreślony z ceną jak z lojalki, to na dzisiaj plus 7 zł. Nie negocjusz, czas lojalki mija, wchodzisz w wspomniany, regulaminowym czas nieokreślony, bulisz wg cennika z ich strony internetowej z cenami dla nowego. 

Przykładowo, obecnie płacę 82 zł za Extra+, 8C+ i Eleveny. W sierpniu nie przedłużę i nie wypowiem, więc umowa wejdzie w czas nieokreślony z cenami https://ncplus.pl/sklep/promocje

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięte zaczepki - proszę nie generować kłótni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIemanko Panowie ! 

 

Propozycja : 

Umowa 15 miesięcy

80,45zł

Extra 6C+ , History/History2 , Adventure, Eleven ( 7,95 przez 12 miesięcy - następne 3 miesiące 15,90)

Dodatkowo - HBO i HBO GO do listopada - free

 

Co wy na to ? brać czy można coś jeszcze wyciągnąć ? 

Edytowane przez tomi07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomi07. Wyciągnij umowę normalną, a nie łamańca.

@śmiechu warte
Chyba jesteś wyjątkiem, że będą Cię tak kasować na bezterminowej umowie, bo mnie tylko ok 10 zł drożej.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięte zaczepki - proszę nie generować kłótni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie długo wszyscy co mają MR po Cyfrze+ nie będa mogli z takiej konfiguracji aneksować umów na dalszy okres. W takim wypadku albo wymiana sprzetu i kart na Caymany albo do widzenia lub rezygnacja z MR na dwóch kartach Cameleon i pozostanie przy jednej karcie Cameleon bez MR po Cyfrze+. Stopniowo to wprowadzają ale łagodnie. Coraz więcej osób w APS NC+ przychodzi wymieniać przy aneksie MR post Cyfra+ na nowy MR post NC+. Znajomy wczoraj miał pierwszy telefon z oferta od NC+ bo mu się kończy wkrótce umowa obecna i info od konsula że nie może pozostać przy obecnym MR na kartach Cameleon. Jest wściekły. Był w APS-ie i to samo a sprzedawca mu odp. że może zrezygnowac z MR po Cyfrze+ i zdać jedną kartę to na tej jednej bez MR go system przepuści i będą oferty od NC+. Tak nie ma szans i że coraz więcej ludzi u niego wymienia MR na Camelach. :-(

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam karty Cameleon i do mnie dzwonią z propozycją przedłużenia umowy na dwa lata - nikt nie mówi mi o konieczności wymiany kart czy chociażby zachęcał do wymiany sprzętu.

Za to na moją informacje, że chciałbym zmniejszyć pakiet i pozostać przy samym pakiecie Comfort+, Pani konsultant mi zaproponowała Comfort+ z C+(8) za 69,99zł. Do tej pory Extra+ z C+(6) za 72,50zł. Oczywiście podziękowałem za tę ofertę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...