Jump to content

davidov26

Users
 • Content Count

  133
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About davidov26

 • Rank
  Amator
 • Birthday 10/10/1980

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  uk
 • Hobby
  sport a w szczegolnosci zuzel , pilka nozna i kulturystyka

Metody kontaktu

 • GG
  171161

Recent Profile Visitors

333 profile views
 1. Jedynyn problemem był pilot od pace pvr .Po naprawie i aktualizacji i pobraniu faktycznym uprawnień (w opticum pokazuje że są ważne ale tak naprawdę nie były jak włożyłem karte do deka od c+ dopieor złapała klucze)wszytko chula na tych badziewiach zwanych blocker tak jak wcześniej.
 2. Ty śmieszny człowieku ja mam 2 karty kameleon i 2 deki z c+ także nigdzie nie muszę iść a tym bardziej nie muszę sie znać na twoich czytnikach i mam na to wyje...ne .Tv oglądam może średni 1H dziennie ,weekendy może trochę więcej. Jak teraz żyć panie jak żyć bo się nie znam ha ha
 3. Różnica polega na tym, że ja mogę na 6 tv oglądać na raz w moim domu i o to chodzi a ty na ilu możesz na tym czytniku ,pewnie na 1 i to właśnie jest ta zasadnicza różnica. Jak chcesz na więcej to kupujesz kolejny i tak dalej. Jak będzie trzeba to wymienię na nowszy sprzęt od c+ ale dopiero jak kupię nowy tv a narazie jeszcze nie zdecydowałem który więc nie na sensu latać do nich.
 4. Dekoder działa ale w pilocie gdy nie był używany były baterie i ta tylna sprężyna cała pordzewiala i nie działa pilot więc nie mogę wcisnąć ok żeby się lista zaaktualizowala więc nie mogę nic oglądać. Spliter fizycznie działa, pace też, uprawnienia są do marca ale na opticumach hd x 310 pokazuje kanał zakodowany i tyle. A co masz do blockera za 50zl który przez kilkanaście miesięcy sprawę rozwiązywal całkiem dobrze?
 5. Fedc to dostałem ponad rok temu i kupiłem "blockera" także nie jesteś wogole w temacie bo blocker za 50zl wtedy sprawę rozwiązał. Zastanawiam się co tym razem. Mam dekoder pace ale pilot się chyba zepsuł 🙈i nie mogę go zaaktualizowac. Mam spliter diviso i działa także nie wiem o co biega.
 6. Czy c+ znowu coś pozmienial bo przestal mi działać spliter właśnie dziś. Ktoś coś? PS.mam blockera i dekodery opticum hd x310 .
 7. Dziś telefon pierwszy raz na uk numer także duże zdziwienie. Teraz mam extra z c+ eleven 2 x MR z 2 x kameleon MP i za to płaciłem 114 Ogólnie extra kosztował mnie 82.50 eleven 11.90 MR za Free i dekodery Mistrzowska piłka 20 Dziś to samo plus hbo za 91.50 ale kazałem zadzwonić w następny pon. Nigdy do mnie na Angelski numer nie dzwonili wiec jest szansa zejść do 80 czy nie ? Mam ofertę od znajomego żeby mieć 2 palne pakiety dwóch najpopularniejszych polskich platform wiadomo w jaki sposób za nawet mniejsze pieniądze tylko muszę kupić znowu 3 deki a w uk to naprawdę niewieleu ma jeszcze legalna tv jak ja i się zastanawiam. Podobno wogole nie zacina i się zastanawiam. Co sądzicie zejdą na 80 czy nie za extra 10c+ MR standard eleveny Mistrzowska piłka HBO do marca gratis potem wyłączyć 2 deki te co mam ? Z cyfrą/N/Nc+/canal+ od 2001 r.
 8. I jak tam" blockery" u was działają ? U mnie tak ale od rana co kilka minut pojawia sie komunikat zakodowane, kilka sekund i wraca obraz także niezbyt ciekawie jesli tak zostanie.
×
×
 • Create New...