Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszy telefon ze strony nc+ po wypowiedzeniu a umowa do soboty 30/06 - troszeczke śmieszny moim zdaniem ... bo jedyne co Pani mi zaproponowała to że mogą zejść na Eleveny przez 12 miesięcy za połowe ceny :D później wraca do tego co mam, także grzecznie podziękowałem i powiedziałem że nie mamy w takim razie o czym rozmawiać

 

 

Obecnie posiadam - 

Pakiet Extra+ z CANAL+ (6) za 90,87 zł

Liczba kanałów: 180

2x karta cameleon MR

Opcje dodatkowe

History HD / H2 2,99 zł/mies

Adventure TV HD 1,99 zł/mies.

Eleven Sports 15,90 zł/mies. 

Edytowane przez tomi07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos śmiesznych telefonów. Ostatnio jak do mnie dzwonili to konsultant po sprawdzeniu jaką ofertę mam obecnie nie mógł uwierzyć, że mam HBO za 0 zł przez całą umowę. Mówił, że to coś nadzwyczajnego, że nigdy nie spotkał się z taką promocją, aż się dopytywał co to się stało, że taką promocję dostałem :P 

To już od razu po takim wstępie wiedziałem, że nie mam co liczyć na podobną propozycję.

W ogóle komuś teraz udało się coś takiego dostać? HBO bez opłat? Dwa lata temu pamiętam, że całkiem sporo osób ostatecznie to dostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos śmiesznych telefonów. Ostatnio jak do mnie dzwonili to konsultant po sprawdzeniu jaką ofertę mam obecnie nie mógł uwierzyć, że mam HBO za 0 zł przez całą umowę. Mówił, że to coś nadzwyczajnego, że nigdy nie spotkał się z taką promocją, aż się dopytywał co to się stało, że taką promocję dostałem :P

To już od razu po takim wstępie wiedziałem, że nie mam co liczyć na podobną propozycję.

W ogóle komuś teraz udało się coś takiego dostać? HBO bez opłat? Dwa lata temu pamiętam, że całkiem sporo osób ostatecznie to dostało.

Tak, w zeszły czwartek, telefon konsultantki, powiedziałem, że chce to co miałem i poszło.

Poprzednie propozycje też miałem nieprzyzwoicie drogie, już w zasadzie zdecydowałem się na przejście na czas nieokreślony za 88,9

i nagle okazało się, że jest dla mnie HBO za 0zł na 24 m-ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telefon przed chwila z krakowskiego numeru, umowa do 30.06. O ile zogdzili sie na Comfort za 22.5zl, C+ na 6m za 25zl to nie chcieli zejsc z MR i dekodera 2 x10 zl. MR nie po cyfrze, dekoder dziwne bo wydaje mi sie, ze moga go dac za 10 / 5 / 2 / 0 zl. wczoraj proponowali za 5zl....

Czy ktos wie czy w punkcie 1.07 bedzie mozliwosc uzyskania Comfortu za 22.5zl + MR 10zl, dekoder 0zl ?

Edytowane przez forni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 30.06 tj soboty , 2-3 telefony przez 2 miesiące od wypowiedzenia.

Wszyscy wmawiają mi ze muszę zrezygnować z dwóch kart cameleon MR i ze do końca roku muszą się ich pozbyć.

Jedynie co mnie trzyma z nc+ to te dwie karty.

Mam pakiet extra 6x C+ za 69.90 i nie wiem co robić zdać sprzęt czy cofnąć rezygnacje wtedy bezterminowo wychodzi 79.90 ale babka mówiła ze i tak w końcu przyjdą po tą kartę.

Jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy telefon ze strony nc+ po wypowiedzeniu a umowa do soboty 30/06 - troszeczke śmieszny moim zdaniem ... bo jedyne co Pani mi zaproponowała to że mogą zejść na Eleveny przez 12 miesięcy za połowe ceny :D później wraca do tego co mam, także grzecznie podziękowałem i powiedziałem że nie mamy w takim razie o czym rozmawiać

 

 

Obecnie posiadam - 

Pakiet Extra+ z CANAL+ (6) za 90,87 zł

Liczba kanałów: 180

2x karta cameleon MR

Opcje dodatkowe

History HD / H2 2,99 zł/mies

Adventure TV HD 1,99 zł/mies.

Eleven Sports 15,90 zł/mies. 

 

Powiedz że chcesz 11-nastki na rok za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdradzicie mi Panie i Panowie jak ich czarujecie, że dają Wam (schodzą z pakietów) comfort za 22,50? 

Obecnie posiadam Extra z C+(6) za 69,99zł i 2x MRS 10zł (pierwszy za 0zł).

Umowa do 30 czerwca. Dzwonią i ciągle słyszę jedną ofertę comfort 34zł i 2xMRS 10zł.

Jakieś magiczne słowa?  :wink: 

 

Tzn. jeszcze proponują abym pozostał na tym pakiecie co mam obecnie za tą samą kwotę ale to mnie już nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę w APS. Bez składania wypowiedzenia (a pojechałem, żeby je złożyć...).

Dotychczasowa umowa do końca sierpnia.

 

Dotychczas: Superpremium+, MR 2xCameleon, dekodery Pace i DSI83. Całość 99,99zł

Nowa: Superpremium+, MR 2xCameleon, dekodery WiFiPremiumBoxx+ i DSI83. Całość 99,99zł

 

Zależało mi na :

  • zachowaniu tego co mam bez zwiększenia ceny,
  • wymianie dekodera głównego (na cokolwiek innego niż Pace), bez dodatkowych opłat za wynajem lub nowy MR,
  • zachowaniu kart Cameleon, 
Dotychczasowe propozycje telefoniczne zdecydowanie gorsze od obecnej umowy - nie było dla mnie opcji wymiany dekodera, chyba że na 4K (za 15zł/m) i do tego konieczna wymiana MR (za 10zł/m).
Nowa umowa na 24 miesiące.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca sierpnia 2018 r.

 

Obecnie : C+ 8, Extra+, Camelony, MR, 2xPace - 79,9 +HBO z HBO GO z +miesiąca za 20 zł

 

Oferty bez składania wypowiedzenia  -jak dotąd to Superpremium za 105 zł od 2 miesiąca, lub nawet droższe

 

Brak ofert z wymianą dekoderów i zachowaniem zniżek za mR/dekoder

 

Da się coś jeszcze ugrać, np C+8, HBO GO, extra+, eleveny, mr + dekodery w cenie 100 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w moim przypadku to ostatnie dwa dni umowy... Aktualnie mam superpremium+eleveny i korzystam z nich na dwóch cameleonach, które umieszczam w swoim sprzęcie. Chodzi mi przede wszystkim na ustaleniu czy jest możliwość dalszego korzystania z cameleonów. Kiedy na mało atrakcyjną ofertę przedłużenia umowy zasugerowałem konsultantowi możliwość wycofania wypowiedzenia oświadczył, że nic mi to nie da bo jedna z kart w ciągu miesiąca zostanie zablokowana. I pytanie, czy konsultant mówi prawdę a jeżeli tak to czy ta działająca karta zostanie czegoś pozbawiona. Szczerze mówiąc mam na myśli działanie w spliterze, który użyłbym jako odebrany mi multiroom. Czy ktoś z użytkujących swój sprzęt i cameleony przedłużał ostatnio umowę i może Cyfra zaproponowała mu jakieś dekodery w atrakcyjnej cenie- takiej która nie zmieniała wysokości dotychczasowych opłat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobną sytuację, mnie również straszą że i tak po miesiącu wyłącza mi jedną kartę,a za nowy multiroom chcą 10 zł + 5 zł za dekoder. Do tej pory miałem za darmo a teraz mam płacić +15 zł za to ze oni sobie coś zmieniają. Trudno trzeba będzie się pożegnać, tym bardziej że konkurencja staje się coraz bardziej konkurencyjna. Lige angielską obejrzę sobie w necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Z umowy na czas nieokreślony, którą miałem 2 miesiące przeszedłem na 15 mcy: ekstra + 6 x canal za 72,50. Czyli standard. Dla mnie wyznacznikiem posiadania nc+ jest liga angielska. Jak przegrają prawa to idę gdzie indziej. Umowa kończy się  w sierpniu 2019 więc przed startem kolejnego sezonu premier league. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hot Line Kraków, i zostałem z Pakiet Extra+ z CANAL+ z HBO i mr za 89.90

Ten sam gość dzownil co 2 lata temu. Chcialem HBO go w cenie ale twierdził że nic się nie da zrobić. Już mi się nie chciało dyskutować.

Dzisiaj jeszcze chce wymienić dekoder bo mój pace się wiesza. Może uda się wyciągnąć coś nowszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w moim przypadku to ostatnie dwa dni umowy... Aktualnie mam superpremium+eleveny i korzystam z nich na dwóch cameleonach, które umieszczam w swoim sprzęcie. Chodzi mi przede wszystkim na ustaleniu czy jest możliwość dalszego korzystania z cameleonów. Kiedy na mało atrakcyjną ofertę przedłużenia umowy zasugerowałem konsultantowi możliwość wycofania wypowiedzenia oświadczył, że nic mi to nie da bo jedna z kart w ciągu miesiąca zostanie zablokowana. I pytanie, czy konsultant mówi prawdę a jeżeli tak to czy ta działająca karta zostanie czegoś pozbawiona. Szczerze mówiąc mam na myśli działanie w spliterze, który użyłbym jako odebrany mi multiroom. Czy ktoś z użytkujących swój sprzęt i cameleony przedłużał ostatnio umowę i może Cyfra zaproponowała mu jakieś dekodery w atrakcyjnej cenie- takiej która nie zmieniała wysokości dotychczasowych opłat.

Oczywiście, że przedłużają na Cameleonach, co jest pisane w temacie. Z wątku też wiadomo, że nie dostaniesz sprzętu po atrakcyjnych cenach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po 2 latach :)

obecnie comfort z 6c+ i mr (35+30+10) do końca sierpnia. Na razie nie składałem wypowiedzenia.

Dzwoniono do mnie z krakowa skąd dostałem to samo co na moje nc+ (75 lub 70 z włączonymi wszystkimi zgodami)

 

Z ostatnich stron wynikało, że comfort może być za 22,50. Konsultant z którym rozmawiałem zarzekał się, że taniej niż 35pln nie będzie (taaaa ;) ). Czy wypowiedzenie spowoduje że 22,50 będzie dostępne? nawet u kierownika?

Edytowane przez spiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...