Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec umowy 30.06.2018 wypowiedzenie złożone. Z Cyfrą jestem od 2006 r. mam obecnie Extra+ 6x Canal+ multiroom na cameleonach. Płacę 69.99 zł propozycja jest taka sama plus 5 miesięcy HBO gratis.

Jest szansa wyrwać to taniej?

Proponują zejście do Comfortu za 64,99 albo sam Comfort za 35zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadając Cameleony i chcąc przy nich pozostać, trzeba się liczyć z brakiem możliwości przedłużenia umowy.

 

Umowę miałem do końca maja, złożone wypowiedzenie. Tydzień przed końcem umowy zadzwonił konsultant z propozycją przedłużenia umowy, po zadeklarowaniu przeze mnie braku chęci wymiany sprzętu (2 karty Cameleon oraz Pace PVR HD) oraz chęci przejścia na niższy pakiet (z Extra+, C+8 oraz HBO za 79,99 zł) powiedział, że on nie ma takich uprawnień i skontaktuje się ze mną ktoś z innego działu, ale nic takiego nie miało miejsca.

Umowa się zakończyła, nikt nie dzwonił z propozycją jej wznowienia, a w punkcie APS nie pojawiła się oczekiwana opcja Comfort+ za 22,50 zł, w ogóle nie było dla mnie żadnej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj chodzi o MR na Camelach. Oni to likwidują i do końca 2019 roku ma zostać całkowicie podobno spacyfikowany MR post Cyfra+. Ci co mają pojedyńcze Camele bez problemów dalej aneksują umowy na kolejny okres.Problemem jest MR post Cyfra+ bo o to się czepiają właściciele kontentu tzn dostarczyciele. Naciskają by uszczelnić MR w NC+ a co za tym idzie niestety koniec dwóch niezależnych kart Cameleon nieparowanych na umowach z MR. Jak mi kolega z APS powiedział NC+ jednoznacznie stwierdza że kończy się wsparcie dla MR post Cyfra+ i zostanie zastąpiony MR nowym NC+ na Caymanach sparowanych z dekoderami od operatora.

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj chodzi o MR na Camelach. Oni to likwidują i do końca 2019 roku ma zostać całkowicie podobno spacyfikowany MR post Cyfra+. Ci co mają pojedyńcze Camele bez problemów w dalej aneksują umowy na kolejny okres.Problemem jest MR post Cyfra+ bo o to się czepiają właściciele kontentu tzn dostarczyciele. Naciskają by uszczelnić MR w NC+ a co za tym idzie niestety koniec dwóch niezależnych kart Cameleon nieparowanych na umowach z MR. Jak mi kolega z APS powiedział NC+ jednoznacznie stwierdza że kończy się wsparcie dla MR post Cyfra+ i zostanie zastąpiony MR nowym NC+ na Caymanach sparowanych z dekoderami od operatora.

01.06 wznowiłem umowę po wyłączeniu sygnału, sami wielokrotnie dzwonili. Mam cameleony po Cyfrze+ (1 z Pacem oraz multiroom bez ich sprzętu), zawsze w każdej rozmowie podkreślałem, że oddam im jednego cameleona pod warunkiem zejścia z pakietu superpremium na najniższy z Canal+ w rozsądnej cenie. Odpowiedź była taka sama od różnych konsultantów - to nie ma wpływu na cenę. I jak wyszło...? :brawo:  Mam cameleony i pakiet, który chciałem na 15 miesięcy plus czerwiec za darmo :lol2:

Dodatkowo skorzystałem 01.06 z plusa miesiąca :rofl:

Reasumując, świetna polityka firmy :doh:, jestem zadowolony.

Edytowane przez Furiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj chodzi o MR na Camelach. Oni to likwidują i do końca 2019 roku ma zostać całkowicie podobno spacyfikowany MR post Cyfra+. Ci co mają pojedyńcze Camele bez problemów dalej aneksują umowy na kolejny okres.Problemem jest MR post Cyfra+ bo o to się czepiają właściciele kontentu tzn dostarczyciele. Naciskają by uszczelnić MR w NC+ a co za tym idzie niestety koniec dwóch niezależnych kart Cameleon nieparowanych na umowach z MR. Jak mi kolega z APS powiedział NC+ jednoznacznie stwierdza że kończy się wsparcie dla MR post Cyfra+ i zostanie zastąpiony MR nowym NC+ na Caymanach sparowanych z dekoderami od operatora.

Nieprawda, bo przedłużylem dwie umowy z multiroom na cameleonach w czerwcu na dwa lata, extra z 8xcanal, 3xhbo, pace500gb i wifibox, multiroom za free, hbogo na 5 msc, za 85 zł. Co ciekawe, chciałem dopłacić 15 zł za 4k byleby multiroom ten nowy był nadal za free, ale nie zgodzili się. Na moją riposte że i tak wycofują cameleony i będą musieli mi zapewnic ten nowy multiroom za free jak wycofaja karty w trakcie umowy,to odpowiedzieli ze tak, ale na razie nic wiedzą. Nie rozumiem tych ludzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba że znowu coś zmienili i na razie sprawa MR post Cyfra+na Cameleach zostaje w zawieszeniu lub ogólnie sprawa wycofywania Cameli z ofert MR została rozłożona w dalekim czasie. Camele same się wymienią jak ludzie będą chcieli dostać Ultraboxa 4K to wtedy samoistnie muszą zdać Camela by pobrać Caymana sparowanego z dekoderem od NC+ czyli Ultraboxem 4K. Napaleńcy na 4K łykną parowane Caymany. :-( Po to w ofercie jest tak że kanały 4K tylko na kartach Cayman. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie na razie bez odzewu (wypowiedzenie od marca), termin do lipca + miech wypowiedzenia, w związku z czym pytania:

1. Mam Cameleon z Sagemcom DSIW74. Co ewentualnie będą mi proponować zamiast tej karty, i jakie są jej minusy?

2. Gdzie mogę sprawdzić (jakaś porównywarka) jacy operatorzy mają kanały, które mnie interesują (dosyć egzotyczne stacje, sądzę że mogą je mieć, ale nie widzę wymienionych)?

3. Mam "gołe" Extra+ za 44,99zł, za ile to teraz chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba że znowu coś zmienili i na razie sprawa MR post Cyfra+na Cameleach zostaje w zawieszeniu lub ogólnie sprawa wycofywania Cameli z ofert MR została rozłożona w dalekim czasie. Camele same się wymienią jak ludzie będą chcieli dostać Ultraboxa 4K to wtedy samoistnie muszą zdać Camela by pobrać Caymana sparowanego z dekoderem od NC+ czyli Ultraboxem 4K. Napaleńcy na 4K łykną parowane Caymany. :sad: Po to w ofercie jest tak że kanały 4K tylko na kartach Cayman. :sad:

Do mnie dzwonią i przedłużenie proponują, a mam Multiroom po Cyfrze+.

Jeżeli chodzi o mnie - póki co oferta 4K jest, według mnie, zbyt uboga bym rezygnował z takiej wygody jakim jest Multiroom po C+. Do tego ten dekoder za 15zł miesięcznie extra. Zdecydowanie zbyt wysoka cena. Poza tym pewnie jakbym chciał dokonać takiej wymiany to zapewne nie za sam dekoder zapłaciłbym 15zł, ale również za Multiroom kolejne 10zł. A to już podwyższa rachunek o 25zł miesięcznie. 

 

Póki co - według mnie - nie opłaca się. Ale kto wie... Kiedyś za dekodery z dyskiem też życzyli sobie extra 15zł. Więc i pewnie z dekoderem 4K kiedyś zejdą z ceny. Teraz mam i dekoder z dyskiem i Multiroom za 0zł. I to mi w zupełności wystarcza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...