Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No zgadza się :) Ale moim zdaniem lepiej odpuścić sobie Cinemax i wziąć HBO GO. Większość premier Cinemaxu  i tak jednocześnie pojawia się  w HBO GO. Tak przynajmniej było  serialami The Knick i Banshee. Z premierami filmowymi widzę że jest podobnie.

Edytowane przez baek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie dekoder Turbo jako główny i Wifiboxa do multiroomu, czy warto przy przedłużaniu umowy starać się o wymianę dekodera głównego? Jak do tej pory Turbo mnie nie zawiódł, a w Wifibox+ oprócz niewielkiej zgrabnej obudowy nie dostrzegam wielu zalet. Jeżeli wymienić to na jaki i za ile? Czy lepszy byłby Wifi PremiumBox czy Mediabox czy lepiej pozostać przy starym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie dekoder Turbo jako główny i Wifiboxa do multiroomu, czy warto przy przedłużaniu umowy starać się o wymianę dekodera głównego? Jak do tej pory Turbo mnie nie zawiódł, a w Wifibox+ oprócz niewielkiej zgrabnej obudowy nie dostrzegam wielu zalet. Jeżeli wymienić to na jaki i za ile? Czy lepszy byłby Wifi PremiumBox czy Mediabox czy lepiej pozostać przy starym?

Ja zmieniłem dekoder pace na Wifi PremiumBox i naprawdę jestem zadowolony z jego działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem wysłałem wypowiedzenie i do tej pory nikt sie nie odezwał z propozycją. Jedynie pismo na maila, że przykro im, że rezygnuję z ich usług itd.

Czyżby coś sie zmienieło w tej kwestii w nc+? Może warto sememu zadzwonić?

Wszelkie wskazówki będą cenne.

 

Pozdrawiam.

możesz nie doczekać się telefonu, bo pomimo iż na profilu masz zaznaczone, że dopuszczasz kontakt telefoniczny to w ich systemie może masz wykluczenie i dlatego nie dzwonią, kontrolnie zadzwoń i zapytaj się dlaczego nic nie oferują

pewnikiem dostaniesz standardową ofertę z C+, mnie gdy chciałem sam extra+ zaproponowali 54,90 , potem 49,90 i nie chcieli 44,90 dlatego mają jeszcze 2 tygodnie a jak nic to CP, zwłaszcza że zmieniam operatora telefonu na Plusa

 

Miałem extra, canal filmowy, hbo, hbo go za 74,90.

Propozycja abonamentu za 109 za to samo.

Próbowałem zejść na samo extra ale było za 59,90 (jako nowy można mieć 6 miesięcy gratis więc wychodzi taniej dla nowego...)

W efekcie do 14 marca muszę zdać dekoder.

podobnie mi zeszli w propozycjach za sam extra+ do 49,90 wiec raczej spadam do CP

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie dekoder Turbo jako główny i Wifiboxa do multiroomu, czy warto przy przedłużaniu umowy starać się o wymianę dekodera głównego? Jak do tej pory Turbo mnie nie zawiódł, a w Wifibox+ oprócz niewielkiej zgrabnej obudowy nie dostrzegam wielu zalet. Jeżeli wymienić to na jaki i za ile? Czy lepszy byłby Wifi PremiumBox czy Mediabox czy lepiej pozostać przy starym?

Jeśli masz wymieniać na WiFi Premium to lepiej pozostań przy Turbo, jeżeli rozważałbyś wymianę na Media.. to oczywiście wymiana na lepsze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie to co w podpisie. Umowa do końca kwietnia, wypowiedzenie złożone. Interesuje mnie dalej to co mam w podpisie ewentualnie bez HBO albo zamiast HBO kanały Cinemax. Chciałbym zapytać też o kanały które mam obecnie w pakiecie a które znajdują się w opcji ManPack a mianowicie Sportklub, Zest, Motowizja. Czy aby mieć dalej te kanały muszę walczyć bądź wykupić ManPack czy przy przedłużeniu umowy znajda się w ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...