Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś emaila dostałem, że zachęcają do przedlużania kontraktu. Mam do nich zadzwonić.

Ja bym na twoim miejscu nie dzwonił.

 

Ja po zarejestrowaniu wypowiedzenia dostałem sms-a o pilny kontakt. Nie dzwonię ponieważ będzie tak samo standardowa oferta co zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów. Mam prośbę o poradę. Wkrótce kończy mi się umowa, przy przedłużeniu chcę zmienić dekodery, bo mam już dość Sagemcomów DSI-83 (non stop się zawieszają). Mam stare karty Cyfry, ale nie widzę problemu z wymianą. Chcę ofertę z multiroomem (na dwa tv). Proszę o poradę jakie dekodery wybrać. Zaznaczę, że nie mam możliwości połączenia dekoderów kablami więc muszą być albo na starych kartach, albo na wifi. No i najważniejsze, aby dobrze działały bo te sagemcom to tragedia! 

Moja aktualna oferta  wg ICA: MULTIROOM STANDARD Multi+  Premium Sport EXTRA+ Premium Film Najem HD Multiroom Najem BOX+, płacę za to 74,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz dostać od nc WiFi P.box wraz z WiFibox . Oczywiście za dwa sprzęty zapłacisz aktywację. Dojdzie też dzierżawa P.box i opłata miesieczna za MR. Karty prawdopodobnie pozostaną te same. Jeśli tak to nie ma gwarancji, czy MR będzie działał tak jak do teraz, czy czasem nie będą musiały być dekodery w sieci. Nie ma czegoś takiego jak MR HD, bo przecież co ma do tego HD. To tylko bełkot marketingowy ludków z nc.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie nc+ go przy nowych ofertach pojawia się gwiazdka:

"Usługa świadczona zgodnie ze Szczegółowymi warunkami świadczenia usług nc+ GO i nc+goTV z dnia 11.01.2016r., przewidującymi standardowo bezpłatny dostęp do usług w wymiarze do 3 godzin korzystania w miesiącu kalendarzowym. Po tym czasie dla wskazanych Abonentów dostęp jest nadal bezpłatny, a dla pozostałych może być płatny, zgodnie z warunkami promocji. Do końca lutego 2016r. promocyjny bezpłatny dostęp w wymiarze do 100 godzin w miesiącu kalendarzowym. W ramach usługi dostępne są dodatkowo pojedyncze płatne treści cyfrowe. Szczegóły w puntach sprzedaży i na ncplus.pl. Usługa niedostępna dla abonentów Oferty Wspólnej ITI Neovision S.A. i Cyfrowy Dom Sp. z o.o. dla Klientów Orange."

 

Czyli 100 h do końca lutego, a później 3 h :D

Rozmowy mam nagrywane i nie twierdze ze na 100% by tak było ale wyraźnie bylo powiedziaenze 100 w ramach abonamentu.Dzwoniłem dzisiaj do nich i kobietka powiedziąła ze na ta chwile mogą mi zaproponować za 96zł:Extra+,6xCanal+,3xHBO,Eleven,MR 2xPace.Ale skoro umowa jest do konca kwietnia dała mi do zrozumienia zeby poczekac byc moze cos ciekawszego beda w stanie mi zproponowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, nie pamiętam dokładnie. Nazwa Comfort+ też tam padła, ale ja zaznaczałem, że zależy mi na zachowaniu kanałów dziecięcych, a widzę że tylko w Extra+ by tak było. No nic, poczekam na kolejny telefon i sprawdzę. Rozumiem zatem, że Extra+ i 6C+ za 59zł byłoby bardzo dobrą ofertą, a za 69zł jest standardową? A na HBO nie ma co liczyć w tej cenie?

 

Za wszelką cenę nie mam parcia, by przedłużać. Z nc+ chyba najbardziej by mi było żal MediaBoxa, który od 3 lat sprawuje się bez zarzutu...

 

Tylko gwoli potwierdzenia. Wczoraj telefon (już po wypowiedzeniu) i oferta Extra+ i 6C+ za 69zł. Do tego nieszczęsne 5zł za najem Multiboxa. Żadnych negocjacji. Pani zadzwoniła, przedstawiła ofertę i powiedziała, żeby się zastanowić. Tyle. Czyli nic się nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę, poziom kształcenia w tym kraju sięgnął aż tak wielkiego dna, że nie potraficie przeczytać kilku zdań ze zrozumieniem?

3-godzinowcy mają do końca lutego 100h za free, potem, jeśli chcą "setkę", to dopłacają. "Setkowicze" mają 100h za free i więcej mieć nie mogą. Nawet za dopłatą.

Ilość godzin(3h/100h) zależna od posiadanych pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza propozycja 

  • VIP+
  • CANAL+, HBO, Cinemax, Filmbox
  • 155 kanałów w tym 74 HD
139,90 zł :crazy: 

 

 

 

LUB

  • Superpremium+
  • CANAL+, HBO, Cinemax
  • 144 kanały w tym 68 HD

119 zł  :crazy: 

,9Obecna umowa do 31-08-2016

 

Obecnie płacę 139 zł bez HBO GO 

2 multiroom 

8 C+ 

 
0 zł
Edytowane przez ten co sie zna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzisiejsza propozycja 

  • VIP+
  • CANAL+, HBO, Cinemax, Filmbox
  • 155 kanałów w tym 74 HD
139,90 zł :crazy: 

 

 

 

LUB

  • Superpremium+
  • CANAL+, HBO, Cinemax
  • 144 kanały w tym 68 HD

119 zł  :crazy: 

,9Obecna umowa do 31-08-2016

 

Obecnie płacę 139 zł bez HBO GO 

2 multiroom 

8 C+ 

 
0 zł

 

Dzisiaj mi to proponowali za 99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@baek zgadzam się z Tobą w 100%, jednakże chodziło mi o to że Superpremium z 8C+ i HBO GO nie da się wytargować za 99.90 zł

Jak by się nie dało to bym go nie dostał. Mam w tej cenie 8c+ HBO hbogo cinemaX 2mr cameLeon pace500gb nc+go 100h

Jak by się nie dało to bym go nie dostał. Mam w tej cenie 8c+ HBO hbogo cinemaX 2mr cameLeon pace500gb nc+go 100h

umowa 24 mc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w punkcie złożyć wypowiedzenie. Porozmawialiśmy sobie z panem z punktu o ofercie nc+. Stwierdził, że tak dużej ilości wypowiedzeń jeszcze nie było. Zacytuję też jego tezę, że "nc+ liczy na klientów którym zależy na canal+ i są w stanie zapłacić za niego więcej bo reszta ucieka do cp".

Umowa do końca marca, zobaczymy jak nic się nie zmieni to przybędzie kolejny były klient. (dobrze, że w domu jest jedno abo plusa może się jeszcze załapię na promo w cp)  :twisted:

Pan nawet nie zaproponował oferty na przedłużenie jak zobaczył co mam i za ile  :>

Oby tak dalej nc+

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ 6x C+ i Mr za 59,90 to jest oferta warta rozważenia( ale jej obecnie nie proponują) Lub 69,90za Extra+8x C+ i MR( tej oferty nikomu jeszcze nie zaproponowali ale gdyby tak było to może i ja bym to łyknoł) Na razie same koszmarne oferty 79,90 przykładowo:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca kwietna, ale postanowiłem się już powoli wczytywać w temat. Przejrzałem kilkanaście ostatnich stron i jestem lekko przerażony.

Obecnie mam Comfort+, Multi+, Extra+, Premium Film&Sport, HBO i HBO GO za 59,90 zł/mies.

Widzę, że nie ma nawet szansy zbliżyć się do tej ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...