Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Superpremium dostaniesz za 99zl z MR i dwoma dekoderami.Dodatkowo Folmbox na 6mies za free i jakies fusy na miesiac za free.

Pozdr

 

Pozdrquote name="rider75" post="1097070" timestamp="1455221715"]

 

Witam,

mam obecnie Comfort + z MR za 129 zł. Przysłali mi maila z ofertą na Superpremium + za 109 zł na 24 mies. Co myślicie o takiej ofercie ?

Jest sens próbować coś więcej uzyskać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

mam aktualnie ofertę, która kończy się w maju. Za niespełna 63 zł mam EXTRA+, 6c+, HBO i Eleveny (przez cały okres umowy tak miałem, to nie był łamaniec, 54,9 zł + eleveny w promocji).

 

Dziś ze skrzynki pocztowej wyciągnąłem korespondencję od nc+, że niebawem kończy się promocja na mój abonament i na wszelkie pytania odpowiedzą drogą telefoniczną. To chyba nowa metoda platformy na negocjacje - przygotowują abonenta na szok spowodowany dużo wyższymi cenami. Do tej pory nigdy nie dostawałem takich listów.

Edytowane przez maTTeku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matteku

Mam identyczną ofertę, więc nastaw się na żałosne propozycje. Jeszcze gorsze jest argumentacja czemu jest drożej...Naprawdę śmiech ogarnia jak się słyszy czemu dają mniej za więcej ;]

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą kolejny telefon, propozycja jak zwykle ta sama:

- Comfort+ oraz 6 x C+ za 59,90 zł

- Extra+ oraz 6 x C+ za 69,90 zł

- Ekstra+ oraz HBO za 64,90 zł

 

Pana poinformowałem, że na forum jeden z klientów dostał pakiet Extra+ oraz 6 x C+ za kwotę 59,90 zł i zamieścił skreena. W odpowiedzi usłyszałem, że to niemożliwe, chyba że wchodzą w rachubę jakieś kwestie reklamacyjne. Rozmowa była krótka na końcu zostałem poinformowany, że w przeciągu 14 dni od zakończenia umowy mam zdać kartę, dekoder, zasilacz. Jakbym zmienił zdanie to bardzo prosi o kontakt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon sprzed chwili, po negocjacjach pan zaoferował Extra + 6C+ za 54,90. Wiarygodne to? Ma dzwonić za pół godziny potwierdzić. Nie przypominam sobie, bym czytał tutaj, że ktoś dostał coś takiego - poprawcie mnie, jeśli się mylę...

Tym bardziej mnie to dziwi, że chwilę wcześniej było to samo za 69,90, a Comfort z 6C+ za 59,90. Dopiero po ofercie za Extra na 49,90, kiedy stwierdziłem, że to za dużo bo nowi dostają za średnio 47,20, zaproponował za 54,90. Nie wiem. W ogóle stwierdził, że tą ofertę musi ręcznie wprowadzić dopiero (!) więc pewnie się okaże, że w ogóle jej nie ma.

 

Aha - do tej pory Extra + 8C+ za 49,90.

Już myślałem,że to przełom w ofertach :crazy: .Na taką ofertę mógłbym się zgodzić-miałem bardzo podobną  (59 zł za extra+canal od grudnia 2013 do grudnia 2014) ale widzę ,że poza tym jednym użytkownikiem nikomu innemu nic takiego nie zaproponowali :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz zdecydowałem jak nie dadzą C+E+6C+ za 59.9 odchodzą nie ma sensu przepłacać w moim przypadku tylko za filmy bo sport mnie nie interesuje

 

 

No to możesz powoli pakować sprzęt

Na pewno nie dadzą czegoś lepszego, dlatego ja powoli pakuję sprzęt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się w marcu i dostałem dzisiaj ofertę od nich następującą:

- pakiet extra + z canal + za 79,90zł/ miesiąc

- eleven za 15,90zł/miesiąc

- 5zł/ miesiąc za dekoder

- 2 razy multiroom za 15zł/miesiąc przez 12 miesięcy i 20zł/ miesiąc przez kolejne 12 miesięcy.

 

Cała umowa jest na dwa lata i przez pierwszy rok łączny koszt wynosi 115,80zł/ miesiąc, przez drugi rok 120,80zł/ miesiąc.

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co kto lubi @marcin7650, na Twoim miejscu wolałbym Superpremium z 8C+ i Elevenami za 107,85 zł lub Extra z 8C+, Elevenami i Manpackiem za 92,85 zł.

@czerstwy, oni pytali o zwykły pakiet Vip+, a to jest full bez erotyków. Vip+ Max, do którego dałeś linka to jest pełna oferta nc+.

Edytowane przez focus1224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

superpremium za 99 zł. na dwa lata - to chciałem i otrzymałem, bez targowania się i wciskania pozostałych "wodotrysków", Pani dosyć miła, Dostałem parę godzin temu sms-a, że usługa aktywowana ale na razie nowe kanały np. HBO się nie pojawiły. Wiem, że nie jest to szalenie atrakcyjna oferta, ale z tego co czytam na forum trudno o lepsze.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premium w CP, to tylko jest z nazwy. Tam nie ma nic z Premium. Oferta filmowa wybrakowana, podobnie jest z ofertą sportową. Ale dla kogoś kogo nie interesuje film oraz sport i wystarczą mu podstawowe kanały i kilka tematycznych, jest ok.

 W premium oprócz podstawy coś jak Extra+ masz jeszcze HBO, HBO GO , Cinemax , FilmBox , Sundance, H1 i H2 także filmy jest gdzie oglądać jedynie brakuje Canal+ :)

Powiem tak:

Wolę Extra z 6 x Canal+ za 89,90 + ManPack za 10 + Eleven za 7,95 i płacić za to wszystko w nc+ 107,85 zł, niż za Premium w CP 79,99.

 

Zdecydowanie więcej ciekawego do obejrzenia !!!

Sprawdzone na własnym przykładzie.

 

65zł msc za Premium z multiroom :) 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...