Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Comfort dostanesz z Multi+? bo jak nie, to za 39,90 konkurencja daje podobną oferte, z tym że 6 miesięcy gratis. Przy umowie na 2 lata, wychodzi więc średnio 30 zł. A jak jeszcze załapiesz się na Smart Dom to już wogóle... 20zl (średnio 15zł)

Edytowane przez cidik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

Kończy się umowa 30.04.16. Aktualnie Comfort + Multiroom Standart + Multi+  +Adventure TV HD + EXTRA+ +H2+Premium Sport +Premium Film +HBO+ SunDance HD +netVOD+ konto podstawowe + WiMP Standard za 85 zeta. Nie dosyć że zabrali Eleven'y to teraz nagabują za 120 zł :crazy: ? Z H2 bym zrezygnował , SunDance też.  Jaką  ofertę można by uznać za poważną?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zaznaczone i zadzwonili w ciągu miesiąca 2 razy. Im było bliżej końca umowy, to już wogóle przestali. Więc pożegnałem się bezstresowo. Chyba nie liczyli że będe dzwonił i się dopytywał. To im powinno zależeć. Mieli 90zł, teraz nie mają nic. A widząc co się dzieje w punktach nc+,  nie zdziwi mnie jak na koniec roku będe mieli 1.5 mln abo

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche dziwne, bo miałem cały czas niezaznaczone i potrafili dzwonić po 15 razy dziennie (listopad, grudzień). Po zarejestrowaniu wypowiedzenia cisza do połowy stycznia. Później sms, żebym się skontaktował w sprawie umowy. Zaznaczyłem zgody w ICA, i w tym czasie zadzwonili tylko 2 razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam:
Comfort+
Canal+ VOD
Extra+
Multi+
MR premium
Premium Film
turbo boxa
za 89,90zł

Umowa do końca marca 2016

Jakiś czas temu dzwonił konsultant z propozycją tego samego co mam, z tym że 6 X C+, z MR za 79,90 na 1 rok, 89,90 na 2 rok. Powiedziałem ze sie zastanowię. Od tamtej pory codziennie wydzwaniali i zaproponowali to wszystko co miałem czyli pakiet Extra z 6 x C+ i MR za 89,90 plus na jeden miesiąc filmobxy za free... Po pytaniu a co z poprzednią ofertą, stwierdziła że nic takiego nie ma...

 

Po pytaniu czy nie można by MR zrabatować z 20 zł na mniej, Pani po konsultacji z przełożonym stwierdziła ze się nie da...

Złożyłem wypowiedzenie, po 2 dniach telefon z propozycją EXTRA+, 6xC+, MR Premium za 69,90/24m, lub EXTRA, 8xC+, MR Premium i VOD za 79,90. Powiedziałem ze się zastanowie.. Ciekawe czy coś jeszcze zejdą, bo oferta konkurencji nadal jest kusząca, ale muszę najpierw pobawić się tym everboxem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aktualnie posiadam:

Comfort+

Canal+ VOD

Extra+

Multi+

MR premium

Premium Film

turbo boxa

za 89,90zł

 

Umowa do końca marca 2016

 

Jakiś czas temu dzwonił konsultant z propozycją tego samego co mam, z tym że 6 X C+, z MR za 79,90 na 1 rok, 89,90 na 2 rok. Powiedziałem ze sie zastanowię. Od tamtej pory codziennie wydzwaniali i zaproponowali to wszystko co miałem czyli pakiet Extra z 6 x C+ i MR za 89,90 plus na jeden miesiąc filmobxy za free... Po pytaniu a co z poprzednią ofertą, stwierdziła że nic takiego nie ma...

 

Po pytaniu czy nie można by MR zrabatować z 20 zł na mniej, Pani po konsultacji z przełożonym stwierdziła ze się nie da...

Złożyłem wypowiedzenie, po 2 dniach telefon z propozycją EXTRA+, 6xC+, MR Premium za 69,90/24m, lub EXTRA, 8xC+, MR Premium i VOD za 79,90. Powiedziałem ze się zastanowie.. Ciekawe czy coś jeszcze zejdą, bo oferta konkurencji nadal jest kusząca, ale muszę najpierw pobawić się tym everboxem...

 

 

 

A dekoder do multiroom premium masz dzierżawiony czy własny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leonk1974

z tą stratą to ja bym niestety aż tak nie wyolbrzymiał, ilu nas w sumie śledzi ten wątek... przy dobrych wiatrach może z kilka tysięcy osób. Nawet gdyby połowa z nas nie podpisała nowej umowy to jest to dla nich ułamek promila, do tego osób, na których teoretycznie mieli najmniejszy zarobek z racji psich pieniędzy, jakie płaciliśmy przez ostatni czas, więc przypuszczam, że ubytek abonentów będzie znikomy. Przypuszczalnie, z racji poczynionych ostatnio oszczędności tj, rezygnacji z praw sportowych wykażą wyższe zyski niż ostatnimi czasy.

Dopóki nie zrobi się z tego akcja zakrojona na skalę podobną do tej przy powstawaniu nC+, a wiadomo, że się taka nie zrobi, bo większość i tak przyjmie propozycje w granicach 80-100 zł, bo negocjować nie będą, dopóty nie zmiękną i będą trzymać się aktualnej linii :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam te aktualne oferty to zaczynam się cieszyć,że umowę mam do końca września.Mam nadzieję,że jak zobaczą po pierwszym półroczu ilu abonentów stracili to może pójdą po rozum do głowy.

Ja tam nie wierzę,że coś się zmieni,bo te "super oferty", które nam proponuja są juz od maja i nawet okres jesienny ani świąteczno-noworoczny tego nie zmienił.To co się teraz dzieje,to jest akcja,aby wykosić wszystkich tych,którzy maja nc+ tylko dla ceny,a nie dla oferty programowej.Co tu dużo gadać - jak ktoś juz przedłużył umowe z nc+ na tych zasadach jakie sa od maja to z nc+ juz raczej nie zrezygnuje.Są to przede wszystkim ludzie,którzy nie mają wiedzy co do ogólnych cen i godza sie na wszystko co nc+ im zaproponuje (nawet nie wysyłaja wypowiedzenia),albo ci co są w nc+ dla oferty programowej (przede wszystkim film+sport)

Edytowane przez pawo24
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...