Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam umowę z nc plus do końca czerwca 2015 - wypowiedzenie wysłane. Posiadam pakiety Comfort+, Multi, Extra, Premium sport&film, dekoder hd pvr po c+ oraz dekoder hd z multiroom standard. Umowa 15m-cy 0zł/5m-cy 79,90zł/10m-cy. Co według Was mogę ugrać na przedłużenie :)
69 w górę za to samo. No może minimum 64

 

A gdybym wymienił dekodery i MR na sprzęt po starej n, to czy jest szansa na niższy abonament?

 

Gdy chcę przez ICA zamówić Filmbox za 0zł to wyskakuje "Wystąpił błąd. Operacja została anulowana. Proszę spróbować później."

Promocja.......

Spróbuj zmienić przeglądarkę i zlecić poprzez inną. U mnie podziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dzwonili jeszcze do kogoś kto odrzucił ofertę za pakiet Extra+, 6xC+ i HBO na 6miesięcy za 59,90? U mnie jak na razie tydzień ciszy.

 

 

Obrazili się chyba na nas, bo u mnie też cisza od tygodnia ... :)

Ja ta ofertę odrzucilem wczoraj. Ciężko było mi ja zaakceptować,skoro zabrali rok hbo, zabrali trzy c+ i podwyzszyli cenę.

Do kiedy macie umowe?

 

Ja do końca lipca mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Najpierw opiszę to co obecnie posiadam, jest to: Comfort+; Premium Sport & Film; Extra+; Multi+; (HBO miałem 9 miesięcy gratis)- 5 miesięcy za darmo, 10 miesięcy za 79.90 - średnio 53,26zł miesięcznie. W sumie wraz ze zbliżającym się końcem umowy spodziewałem się telefonów, których nie było, co uśpiło moją czujność, a jak się okazało moja umowa kończy się już 31 lipca. Moje pytanie brzmi jak to rozegrać, aby uzyskać korzystne warunki. Czy mogę płacić mniej, czy może sukcesem będzie pozostanie na tych samych warunkach? Dodatkowo na rachunku pojawił się taki komunikat i nie wiem co może się stać, kiedy umowa przejdzie na czas nieokreślony: "Uprzejmie informujemy, że 31 lipca 2015 r. kończy się czas oznaczony Państwa umowy. Jeżeli nie dokonają Państwo zmian, 1 sierpnia 2015 r. dotychczasowa umowa przejdzie na czas nieokreślony, co może wiązać się ze zmianą opłat abonamentowych."

Czy mam wypowiedzieć umowę wraz z końcem jej trwania? Czy nie jest już na to za późno. Bo wiem, że jeśli bym chciał przedwcześnie wypowiedzieć to obowiązuje 3 miesięczny okres wypowiedzenia. Proszę o rzetelną odpowiedź. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamenic

 

A nie masz gdzieś w swoich okolicach punktu obsługi nc+? Jak masz gdzieś blisko, to podejdź z dowodem osobistym i powiedz że chcesz złożyć wypowiedzenie. Pan/Pani z obsługi wydrukuje gotowca, pod którym będziesz musiał się podpisać i tyle. Wypowiedzenie od razu będzie w systemie. Bez płacenia na poczcie i czekania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiechu warte konsultantka mało co mnie nie pobiła przez słuchawkę. Dotychczas podstawa plus 6C+ za 54 średnio miesięcznie. Propozycja Extra i 6C+ za 59.90 kobieta się bardzo zdziwiła jak odmówiłem przecierz to taka świetna cena wręcz obniżka. Nigdzie pan nie dostanie takiej dobrej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dobrych wiatrach nawet nie pół roku bo już po 9 miesiącach można negocjować nową ofertę ;)

 

 

Hbo nie jest wart takich pieniędzy,teraz jeszcze dostajemy tylko 5 z 7 canal+, całe nc+ chyba się kończy , U mnie oferta stanęła na 69,90 zł i tyle ,wprawdzie umowa do 31 sierpnia,ale chyba zrezygnuje i wezmę drugą kartę od teścia,przedłużał koniec kwietnia 2015 r.umowa na 2 lata, ma hbo,8 canał+ ,MR 2 karty,pace,comfort,extra,multi,canał vod, cinemax,hbo go za 59,90 stała cena,dlatego do nc ŻEGNAM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie....najlepiej za free rozdawać... Czy to drogo jeśli po pół roku wziąć płatnie na następne 6 m. za 12,50/m? Cudo nie cudo,ale jest na dzień dzisiejszy więcej do oglądania aniżeli na filmowych C+

 

 

Nikt nie mówi żeby za free oddawać . Ale chodzi o jakiś rozsądek . Z jakiej racja każą dopłacać za seriale i discovery kolejne 20 zł ? Absurd. Jeszcze te discovery to nie warte ale seriale to zagadka . Nie wiadomo co tam dadzą w przyszłości.

Najbardziej zdziwią się osoby które mają pełną paczkę C+ i HBO za niespełna 50 zł . One się najbardziej zdziwią i ucierpią . Nie dawno się chwalili jak to tanio mają . Będzie szok.

 

Ale uczciwie cena za pakiet wraz C+ i HBO to powinno być najwyżej 70 - 80 zł. Dla przedłużających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie....najlepiej za free rozdawać... Czy to drogo jeśli po pół roku wziąć płatnie na następne 6 m. za 12,50/m? Cudo nie cudo,ale jest na dzień dzisiejszy więcej do oglądania aniżeli na filmowych C+

 

 

Nikt nie mówi żeby za free oddawać . Ale chodzi o jakiś rozsądek . Z jakiej racja każą dopłacać za seriale i discovery kolejne 20 zł ? Absurd. Jeszcze te discovery to nie warte ale seriale to zagadka . Nie wiadomo co tam dadzą w przyszłości.

Najbardziej zdziwią się osoby które mają pełną paczkę C+ i HBO za niespełna 50 zł . One się najbardziej zdziwią i ucierpią . Nie dawno się chwalili jak to tanio mają . Będzie szok.

 

Ale uczciwie cena za pakiet wraz C+ i HBO to powinno być najwyżej 70 - 80 zł. Dla przedłużających.

Ale akurat na HBO to rabat ma większość.Czyli nie płaci za tą paczkę nic sam mam podobnie.Kto Ci każe dopłacać 20 zł za Seriale i Discovery?Te kanały nie są obowiązkowe kto chce to zapłaci a komu to nie pasuje wybierze 6C+.Poczekaj do końca umowy zamiast się gorączkować i za te 70-80 to dostaniesz nie tylko C+i HBO ale jeszcze i Cinemaxy,Filmboxy+dodatki :lol2: trochę cierpliwości i umiejętność negocjacji i można zdziałać wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Umowa dziś przedłużona (po wypowiedzeniu):

 

Comfort+

Extra+

8x Canal+

Cinemax

Filmbox

Redlight

History

Mini Man Pack (Zest TV, Sportklub)

Adventure HD

HBO na 6msc

 

83,88 zł

Umowa na 12msc

Przyzwoita oferta ,patrząc z perspektywy 11 maja 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...