Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam obecnie to własnie za 64,90;) więc to ze teraz nie dają to wiesz...Mi to ryba czekam aż dadzą znów a nie to nic mnie nie trzyma. :brawo: Nie chcę HBO tak jak mam obecnie nie mam wymagania jedynie byle było 8x canala+ w tej cenie co teraz;)
Tylko obecnie masz w umowie 6C+ a dwa nowe dostałeś gratis do końca obecnej umowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejna odsłona thrillera, którego modus operandi określił pan Jacek Balicki. Jak u Hitchcocka, zaczyna się trzęsieniem ziemi, a później napięcie cały czas rośnie. Dzielne dziewczęta i chłopcy z nC+, dwoją się i troją, aby przekonać abonenta, jaką to świetną ofertę programową, bezrozumnie odrzucają. A przecież, wg nich, obecny wybór jest jakościowo i ilościowo wart każdych pieniędzy. Niestety, mam odmienne zdanie, które pozwoliłem sobie wyartykułować, na co konsultant zareagował komunikatem o przesunięciu mojej osoby do grupy potencjalnie rezygnujących. Z takim nadanym piętnem, będę musiał dotrwać do 31.VIII (na razie bez złożonego wypowiedzenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejna odsłona thrillera, którego modus operandi określił pan Jacek Balicki. Jak u Hitchcocka, zaczyna się trzęsieniem ziemi, a później napięcie cały czas rośnie. Dzielne dziewczęta i chłopcy z nC+, dwoją się i troją, aby przekonać abonenta, jaką to świetną ofertę programową, bezrozumnie odrzucają. A przecież, wg nich, obecny wybór jest jakościowo i ilościowo wart każdych pieniędzy. Niestety, mam odmienne zdanie, które pozwoliłem sobie wyartykułować, na co konsultant zareagował komunikatem o przesunięciu mojej osoby do grupy potencjalnie rezygnujących. Z takim nadanym piętnem, będę musiał dotrwać do 31.VIII (na razie bez złożonego wypowiedzenia)

 

:lol2::rofl::lol2::facepalm::crazy:

 

Ciekawe czym jeszcze "upodlą" klienta. Jak z [beep]ami, normalnie :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu czytam to widzę że firma NC+ zmieniła strategie i proponuje swoim stałym abonentom przedłużenie umowy na zasadzie mniejszy pakiet za większe pieniądze. Przecież oni są chyba niepoważni. Moja umowa kończy się dopiero za rok,z końcem maja. Wyślę wypowiedzenie umowy i jeśli konsultant zadzwoni z propozycją przedłużenia, abym został z nimi na kolejny rok czy dwa to powiem mu od razu że jeśli chcą mnie zatrzymać to chcę mieć więcej za mniej. Musi mnie jakoś zachęcić do pozostania a nie zrobi tego proponując podwyższenie abonamentu i być może okrojenie oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzisiaj:

Okres oznaczony umowy 12 mies.

Początek okresu oznaczonego 01-07-2015

Koniec okresu oznaczonego 30-06-2016

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, REDLIGHT HD, nc+GO TV Seriale+

Wybrane promocje Superpremium+ 109,90zł 12m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 0złm 10złm dla Abonentów, Redlight HD 0 zł dla Abonentów, nc+goTV Seriale+ 0 zł dla Abonentów

Z małą różnicą MR Premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukręcili bat na swój tyłek.Patrząc obiektywnie oferta powyżej na pierwszy rzut oka wydaje się być atrakcyjna.Tyle że wszyscy pamiętają że miesiąc temu do takiej oferty dokładano dodatkowo HBO.A nikt nie lubi być nierówno traktowany więc wszyscy oczekują tego samego a nieliczni jeszcze więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...