Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to ja też będę twardy. Nie chcą mojego 100 zł to Polsat dostanie. I jeszcze 6 miesięcy za free. 600 zł w suchym. Znów nastały czasy króla Juliana. Jak im spadną słupki może wrócą po rozum. Kto w dzisiejszych czasach płaci 130 zł za TV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@czerstwy w moim "ica" brak jest "promocji dla ciebie" widocznie już wszystko mam :wink:

Trochę niedosyt pozostał że "nc+" serwuje nam niepełną wersję "Filmbox Live" ....

Tak wygląda "premium" telewizja :?::wink:

 

TAkurat na tym HBO mi nie zależy bo poza Grą o tron nic tam nie ma dla mnie ciekawego.

"Detektyw","Dom Grozy" te seriale też polecam.

Nowa Polska produkcja się szykuje "Pakt" z Dorocińskim 8)

"HBO" obecnie to tylko własne produkcję dla nich warto mieć ten kanał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca sierpnia, wypowiedzenie zarejestrowane. Dziś telefon z duk i oferta:

umowa na 24 miesiące 8x C+, extra+ -79,90 zł, wymiana dekodera z pace na wifipremiumbox dzierżawa 5 zł, MR standard 5 zł/12 mcy później 10 zł/12mcy

lub 6x C+, extra + - 69,90 zł, MR i dekoder cena bez zmiany. Oferta odrzucona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy w moim "ica" brak jest "promocji dla ciebie" widocznie już wszystko mam :wink:

Trochę niedosyt pozostał że "nc+" serwuje nam niepełną wersję "Filmbox Live" ....

Tak wygląda "premium" telewizja :?::wink:

 

TAkurat na tym HBO mi nie zależy bo poza Grą o tron nic tam nie ma dla mnie ciekawego.

"Detektyw","Dom Grozy" te seriale też polecam.

Nowa Polska produkcja się szykuje "Pakt" z Dorocińskim 8)

"HBO" obecnie to tylko własne produkcję dla nich warto mieć ten kanał :D

 

Dom grozy oczywiście oglądam. Detektywa też. I dlatego tej oferty bez HBO na całą umowę nie przyjmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Man Pack nie jest już dostępny za 0 zł tylko za 10zł.Paczka Filmbox jest obecnie za 0zł ale na E-obsłudze nie można zamówić niby trzeba przez infolinię.

Nie prawda,online ICA można zamówić właśnie to zrobiłem.

Pozdrawiam.

Tak też myślałem że kręci teraz sprawdzam czy istnieje taka możliwość poprzez forum NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam łamańca 58.90 comfort multi extra 6xC+ umowa do końca lipca. Wypowiedzenie zarejestrowane.

1 telefon z DUK i 59 zł za to samo +redlight na całą umowę oferta dobra miałem się zastanowić ale oczywiście pan nie oddzwonił. Dzisiaj 2 telefon i 79zł hehe wyśmiałem go ale był grzeczny przynajmniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam: Uniwerse + 6xC + 3xHBO + Filmbox+ MR(2karty cameleon) za 49 złotych,

na co moge teraz liczyć? Jaki jestteraz odpowiednik mojego zestawu? Umowę mam do końca lipca.

69-99. Już nie dostaniesz takiej ceny jaką masz. Być może coś się zmieni do końca lipca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie ncplus przy wyborze pakietu i opcjach dodatkowych nie widzę nigdzie kanału "sportklub", ani pakietu "ManPack" czy ktoś wie gdzie tego szukać?

Drugi temat to czy ktoś wie jakie dokładnie kanały mi ubędą jeśli do tej pory miałem pakiet Universe+, a teraz oferują mi pakiet Extra+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja oferta z przed chwili to stare:

Comfort+,

Extra+,

Multi+,

6xC+,

HBO za 79,90zl +10 zl za MR

lub wersja z 8xC+ za 99,90zł + 10zł MR.

 

Nie pytałem na ile umowa, podziękowałem. Konsultant nie drążył tematu i zakończyliśmy rozmowę.

 

ps. Umowa do końca lipca, wypowiedzenie złożone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dostałem pierwszy tel po wypowiedzeniu umowy: Extra+ oraz 6xC za 59,90/mc albo sam Extra+ za 44,00, teraz płacę 49,90 za Extra+/Comfrot+/Multi+ (nie korzystam z mr), odrzuciłem. Umowę mam do końca sierpnia. Wczeniej bez wypowiedzenia chyba za to samo co dziś 69,90/m-c proponowali. Po zalogowaniu do ICA nie mam żadnych ofert przedłużeniowych - kiedy tam się cos pojawia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że opcja MAN PACK w ICA nie jest widoczna (ale dla chcącego nic trudnego) to udało mi się ją uruchomić (dokładnie w takiej formie jak była kiedyś widoczna, czyli miesiąc włączenia + kolejny miesiąc za free). Wczoraj zlecone, od razu mail z potwierdzeniem zlecenia, dzisiaj już opcja widoczna w ICA (Moja oferta -> Zestawienie ofert).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...