Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Obecnie posiadam pakiet Silver oraz:

MULTIROOM STANDARD

Najem PVR (Multiroom)

Kanały CANAL+ Film i Premiere

 

a sprzęt:

- SD/PHILIPS DSR 3201/91 (S)

- UltraBox+/PVR PHILIPS (MR)

 

Płacę łącznie 84zł. Umowa do końca października. Wypowiedzenie już poszło.

 

Prośba o informacje z jakich dekoderów najlepiej skorzystać, aby dalej odbierać Multiroom w starym systemie Cameleon.

Z informacji, które uzyskałem jeden z tych dekoderów w po przedłużeniu kosztowałby dodatkowe 20zł [przy jego zachowaniu] i nie można na niego dostać rabatu, stąd propozycja z nc+ ze zmianą na jakiegoś Sagema.

Drugie pytanie to co mogę uzyskać. Zależy przede wszystkim na paczce 6x Canal Plus oraz kanale Eurosport 2 - tak aby ligi piłkarskie oglądać.

No i oczywiście na cenie, aby ją jeszcze trochę zbić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddaj philipsa sd, kup sobie coś własnego taniej wyjdzie niż płacenie im po 20 zł miesięcznie. Celujesz w comfort+ multi+ ekstra+ sport&film MR za 5x0 10x79,9 średnia 53,26 i do tego jakieś bonusy jeszcze typu hbo albo filmboxy na 5 miesięcy, albo i na całość, to zależy jak ponegocjujesz.

Witam

aktualnie posiadam

6 x Canal plus

3 x HBO

muliroom 2 x pace

płacę 79 zł wypowiedzenie wysłane

jak myślicie zbiję trochę cene zostając przy tym samym

Raczej niewiele, z jednym pejsatym owszem a z dwoma 73,26 średnio to chyba max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Platinum za 99,00 goły. Umowa do końca października. Jak nie zjadą do 60 zł za to samo to zdaję sprzęt( wypowiedzenie poszło). Już teraz widzę, że jako nowy klient za pakiet spor&film +, który jest odpowiednikiem mojego platinum będę płacił średnio o 6 zł taniej. Może to tylko 6 zł ale mam za to wymianę dekodera. Konsultant podczas negocjacji będzie starał się raczej utrzymać klienta niż słuchać, że on weźmie sobie nową umowę. tak więc albo zjadą do 60 zł albo oddaję dek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałbym opcję nr 1 nawet jakby kosztowała 400. Wolność, to wolność. Pełna swoboda jak i na liście kanałów i w doborze sprzętu. Możliwość kolekcjonowania filmów na własnym sprzęcie itd itp. ... tak można pisać.

 

Jeśli komuś nie zależy na swojej liście kanałow itp to sprzęt od ADB jest lepszym rozwiązaniem. Przede wszystkim przy awarii wymieniamy sprzęt i mamy spokój. Przy własnym sprzęcie trzeba płacić za naprawę albo kupić kolejny tuner.

 

Dzięki fuzji nareszcie mamy normalne rozliczanie sprzętu. Wcześniej w Cyfrze musiałem płacić co miesiąc dzierżawę za kiepski sprzęt, teraz po jednorazowej aktywacji na rachunku widzę tylko opłaty za to pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie...

Mam dekoder "nc+", ten najzwyklejszy, biały. Czytając posty od Was często wspominacie (przy pytaniach o dekoder z nagrywarką) o tym by nie brać sprzętu od nc+ a kupić własny.

 

Czy w tym temacie możecie coś polecić (wraz z orientacyjna ceną)?

Nie mam wielkich wymagań. Nagrywanie sporadyczne. Bardziej zależy mi na własnej liście kanałów + szybkości. Myślę też o vod (mam nadzieję wywalczyć przy najbliższej zmianie warunków)...

 

Kolejna sprawa to HBO GO. Co to takiego? Jakie to dziwadło? (napisałem jaka to chol...ra i mnie wybibczało) :-)

 

Pozdrawiam z nadzieja na łopatologiczne wyjaśnienie (raczej w sprawach technicznych czuje się laikiem)... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowana większość ofert jak tu się przewija jest dla byłych CYFR'owiczów

i faktycznie oni mają ponoć lepsze warunki np. rabatowania multiroomu.

 

Ja mam (po przejściu z N) czysty były Universe+ + Multiroom standard + HHD za 49 + 10 + 1,99.

Dziś dostałem ofertę na to samo za ~45 + Multiroom przez 6 m-cy za darmo, później 10 zł.

 

Stwierdziłem że w tej cenie odpada, chyba że dodadzą paczkę C+, bo już mnie "wykiwali" poprzednio,

a miałem wieczystego FULLa... Mają coś mieć w przyszłym miesiącu, bo umowę mam do końca października.

 

Może coś doradzą byli N-kowicze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałbym opcję nr 1 nawet jakby kosztowała 400. Wolność, to wolność. Pełna swoboda jak i na liście kanałów i w doborze sprzętu. Możliwość kolekcjonowania filmów na własnym sprzęcie itd itp. ... tak można pisać.

 

Jeśli komuś nie zależy na swojej liście kanałow itp to sprzęt od ADB jest lepszym rozwiązaniem. Przede wszystkim przy awarii wymieniamy sprzęt i mamy spokój. Przy własnym sprzęcie trzeba płacić za naprawę albo kupić kolejny tuner.

 

Dzięki fuzji nareszcie mamy normalne rozliczanie sprzętu. Wcześniej w Cyfrze musiałem płacić co miesiąc dzierżawę za kiepski sprzęt, teraz po jednorazowej aktywacji na rachunku widzę tylko opłaty za to pakiety.

Własna lista kanałów to był przykład i to jest pikuś co oferuje własny sprzęt. Jest mniej awaryjny od złomu co oferuje operator. Czy korzystaleś z własnego sprzętu? Wnioskuję, że nie, bo wcześniej placiłeś dzierżawę. Akurat Ty nie płacisz dzierżawy, bo nie szanujesz swojej kasy i zapłaciłeś z góry, za coś co będziesz musiał oddać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to zapłacenie z góry jednorazowej aktywacji jest tańsze od kupienia odbiornika. Po drugie, jeśli nie będę chciał być dalej abo nc+ to bez problemu oddam sprzęt. Po co mi odbiornik własny lub ADB gdy nie bede chciał dalej abonować nc+ ? Do oglądania zagranicznych kanałow FTA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz sprzedać i trochę kasy Ci zostanie, a po aktywacji wielkie g.... A czemu nie? Kanały fta z sat są doskonałym uzupełnieniem biednej oferty dvb-t. A co zrobisz z talerzem po operatorze skoro z oferty nc i kanałów fta nie będziesz oglądać? Placki lub naleśniki będziesz smażyć, czy zostawisz dla szpanu? Tak czy owak po sprzęcie od operatora zostaje Ci wspomnienie, a przy własnym, możesz jeszcze parę groszy uzyskać lub wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi tylko porównanie.

Jeśli ktoś już ma MR na cameleonach za 0zł to nie ma o czym gadać bo to inna historia.

Chodzi o ludzi, którzy MR nie mają a chcą mieć.

ADB wychodzi finalnie taniej + masz jakieś tam wsparcie od nich (nie wszyscy znają się na dekoderach i instalacjach) + jak ktoś słusznie zauważył przy jakiś awariach masz darmową wymiane od ręki.

Ale oczywiście są bardziej zaawansowani użytkownicy, którzy cenią bardziej to co daje Cameleon. I mają do tego prawo.

Ja raczej jestem standardowym uzytkowniekem. jak czytam wypowiedzi innych to wygląda na to, że mam naprawdę małe wymagania wobec sprzętu :lol: Nigdy nie miałem swojego dekodera i raczej nie będę w tej sytuacji kupować.

Tak naprawdę już mam gdzieś jaka jest karta. itp. Ma grać i nie sprawiać problemów.

Zostało tylko żyłowanie ceny :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie...

Mam dekoder "nc+", ten najzwyklejszy, biały. Czytając posty od Was często wspominacie (przy pytaniach o dekoder z nagrywarką) o tym by nie brać sprzętu od nc+ a kupić własny.

 

Czy w tym temacie możecie coś polecić (wraz z orientacyjna ceną)?

Nie mam wielkich wymagań. Nagrywanie sporadyczne. Bardziej zależy mi na własnej liście kanałów + szybkości. Myślę też o vod (mam nadzieję wywalczyć przy najbliższej zmianie warunków)...

 

Miałem tak samo chcąc mieć opcje nagrywania trzeba wymieniać dekoder, nie da się chyba kupić coś co będzie współgrać bo karty sa parowane z tego sie orientuję ale nie jestem aż tak biegły w tym temacie. Pewnie dałoby rade to uzyskać przez moduł ale w mojej ocenie jest to nieopłacalne bo trzeba płacić za moduł, wiec wyjdzie drożej. Ka wymieniłem na mediaboxa niestety musiałem zapłacić za aktywacje 49 i najem comiesięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim dekoderze ustawie własną listę kanałów? Nie potrzebuje żadnego nagrywania. Ma być najtańszy i z własną listą kanałów.

 

ma być tenże dekoder swój ? w takim razie masz kartę cameleon ?

Nie mam ale pradopodobnie nie przedłuże z nimi umowy i wezme nową z karta cameleon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj telefon z numeru '122947872' konsultant zapytal co bym chcial ?

Odpowiedzialem, ze chce to co wiem, ze moga dac czyli :

 

comfort+ extra+ 6xC+ i na 5 m-cy HBO3x ... za 53 zł na 15 m-cy

 

CENA: 5x0 + 10x79,90 = 53,27 (umowa na 15m-cy)

 

Konsultant odpowiedzial, ze nie ma problemu, takze poszlo szybko i sprawnie.

Dzieki za rady i podpowiedzi, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej Universe + 6xC + HBO + MR + Pace 500 GB + Philips 250 GB za 69 zł/msc

 

Zadzwoniłem do DUK Kraków i zgodziłem się na taką ofertę :

 

Comfort+

Multi+

Extra +

Premium Sport&film

HBO

Multiroom (2x cameleon)

2x Pace PVR 500 GB

 

Umowa na 15 miesięcy, cena 5*20+10*99= 73 zł/ msc nie dało rady urwać tych 20 zł za dodatkowy dekoder lecz i tak jestem zadowolony z oferty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie to co w podpisie.

Dziś dostałem potwierdzenie oferty z tamtego tygodnia:

Umowa na 24 m-ce

Comfort+

Multi+

Extra+

6xCanal+

3xHBO na całą umowę

Cena: 6x0zł + 18x79,90zł = ~59,92zł/mies

MediaBOX - 0zł/mies.

BOX+ (mydelniczka) - 5zł/mies

Aktywacje 0zł

Multiroom 12x0zł 12x10zł

 

Całość: średnia na 24 m-ce 69,92 zł/mies.

 

Powiedziałem, że niech rabatują te 5zł za dekoder i biorę... Umówiłem się na kontakt w środę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj telefon z numeru '122947872' konsultant zapytal co bym chcial ?

Odpowiedzialem, ze chce to co wiem, ze moga dac czyli :

 

comfort+ extra+ 6xC+ i na 5 m-cy HBO3x ... za 53 zł na 15 m-cy

 

CENA: 5x0 + 10x79,90 = 53,27 (umowa na 15m-cy)

 

Konsultant odpowiedzial, ze nie ma problemu, takze poszlo szybko i sprawnie.

Dzieki za rady i podpowiedzi, pozdrawiam.

 

Mogłeś powalczyć o HBO na całą umowę lub Filmbox - Cinemax także - nie mówiąc o drugiej karcie Cameleon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...