Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, k05 napisał(a):

Póki co jednak ci co mieli HBO z HBO MAX za 0zł to dostają za 5zł przy przedłużeniu.

Zapewne tylko ci co maja miesiac do konca umowy i zlozone wypowiedzenie ...

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Aktualnie posiadam

Extra+ 44,99

Canal+ 19,90

C+4K 0,00

2x MR 20,00

razem 84,89

chciał bym dołożyć mistrzowską piłkę i eleveny, ewentualnie Viaplay w jakiej cenie można to wynegocjować? Umowa do końca kwietnia, wypowiedzenie złożone.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko zleciały 2 lata.

 

Obecna umowa to:

1. Nowy comfort+ za 22.5 zl (moduł)

+

2. (Za zlikwidowanie multiroomu) Extra+ za 15 zl (moduł)

 

Chciałbym pozostać z tym samym, czy jest taka możliwość?

Otrzymałem pierwszy tel z propozycją:

1. Optimum za chyba 35 i

2. Extra 25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, prawns napisał(a):

Chciałbym pozostać z tym samym, czy jest taka możliwość?

@prawns Po złożonej rezygnacji ze skutkiem na koniec okresu oznaczonego zarówno na umowie głównej i specjalnej dodatkowej możesz otrzymać takie warunki:

  • Na umowie głównej możesz otrzymać odpowiednik Twojego pakietu, czyli pakiet Optimum+ za 24,99 zł/m + do tego w gratisie na całą umowę kolekcję BBC Player. Ewentualnie jeśli chcesz możesz do tego dostać paczkę CANAL+ Seriale i Filmy z 6xCANAL+ bez sportowych i bez 4K za 5 zł/m na całą umowę. Inna możliwość to nie składanie wypowiedzenia i przejście z umową główną na czas nieoznaczony i wtedy wzrośnie Ci rachunek +4 zł/m za pakiet, czyli 26,50 zł/m łącznie na czasie nieoznaczonym.
  • Natomiast na umowie dodatkowej specjalnej możesz negocjować o pakiet Extra+ za 20 zł/m, bo to teraz najniższa cena + gratisy na cały okres oznaczony umowy, czyli paczka CANAL+ Seriale i Filmy za 0 zł/m i kolekcja BBC Player za 0 zł/m, które przysługują w związku z podwyżką ceny. Inna możliwość to nie składanie wypowiedzenia i przejście na czas nieoznaczony z umową dodatkową i wtedy wzrośnie Ci rachunek +4 zł/m, czyli 19 zł/m łącznie na czasie nieoznaczonym.
Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

 

Na dziś posiadam:

Pakiet Extra+ 44,99 zł
HBO Max 5,00 zl
HBO 15,00 zl
MISTRZOWSKA PIŁKA 5,00 zl
Eleven Sports 11,90 zl
CANAL+ 19,90 zl
CANAL+4K ULTRA HD 0,00 zl
MULTIROOM STANDARD 5,00 zl
Najem 4K UltraBox+ 0,00 zl
Najem G9_DYSK 1TB 5,00 zl
Najem Dysk 0,00 zl

Całość 111zł

 

Po pierwszej rozmowie podwyżka za MR (posiadam 2xUltraBox z dyskami 1T) o 25zł.

Standardowe pytanie - co mogę ugrać?

 

Pozdrawiam

Tomasz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, prawns napisał(a):

@lukx95

Dzięki za odpowiedź i poświęcony czas. 

A czy taki myk przejdzie? :

Wypowiedzenie umowy z nowy comfort+, a pozostawienie tylko umowy specjalnej extra+ na czas nieoznaczony za 19zl

@prawns Taki myk nie przejdzie, bo wtedy dodatkowa umowa specjalna skoczyłaby na czasie nieoznaczonym do 64 zł/m lub 60 zł/m na czasie oznaczonym, jeśli umowa główna wcześniej by została rozwiązana. Warunkiem wysokiego rabatu na dodatkową umowę specjalną jest posiadanie do niej umowy głównej. Są ujęte te zasady w regulaminie promocji dodatkowej umowy specjalnej. Dodatkowa umowa jest na warunkach tzw MultiHouse i jest ściśle powiązana z posiadaniem do niej umowy głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam poniżej pytania, ponieważ wcześniej były telefony o przedłużenie umowy z Comfort na jakiś inny, ale grubo drożej niż dotychczas. Obecna opłata to 22.5 zł i 5 zł za dysk do dekodera 4K. Dekoder 4K bez opłaty i tak samo podstawowy dekoder do multiroomu. Wszystko za 27.5. Umowa dobiega końca, a po złożonym wypowiedzeniu nie było już telefonów. Nic więcej nie jest potrzebne, niż ten pakiet za 22.5 z multiroomem. Czy można ten dysk zrabatować do zera na ewentualnej nowej umowie? Jeśli tak nie przejdzie, to czy po prostu można dysk zwrócić? No i jaka może być kwota możliwa (najniższa) do zaoferowania na przedłużenie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonią do mnie już coraz częściej. 

Umowa do sierpnia

Proponują mi to co mam w stopce + cały canal+. Proponowali za 114 zł.

 

Ja im odpowiedziałem, że mogę wrócić do rozmów gdy będzie gwarancja:

- pakietu MAX bez reklam

-  pozostania Serie A i Ligi Mistrzów na kolejne lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

umowa do końca maja, wypowiedzenie nie wysłane, dzwonili do mnie o przedłużenie i kazałem im wysłać ofertę mam 7 dni na potwierdzenie.

teraz miałem Superpremium+ 104,99, z HBO MAX za 0 i dodatkowo płaciłem za najem dysku do utraboxa 5 zł. miesięcznie to było 109,99 zł.

teraz dostałem poniższa ofertę, która wzrosła o 3 zł. za HBO GO co daje m-c 112,99 zł. 

Bo wcześniej widziałem że Superpremium+ można mieć za 99 zł tylko nie wiem czy w moim przypadku bo miałem za 105 zł. i czy podwyżka za HBO na 3 zł. jest obecnie standardowa dla tego pakietu. 

Nie jest to jakaś duża podwyżka i pytanie, czy warto jednak wypowiadać umowę i czekać. 

 

Nowa oferta:

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocje Superpremium+ 104,99 zł 24 m, a po tym okresie 119,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO GO 3 zł/m dla Abonentów (08/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, lukx95 napisał(a):

@prawns Po złożonej rezygnacji ze skutkiem na koniec okresu oznaczonego zarówno na umowie głównej i specjalnej dodatkowej możesz otrzymać takie warunki:

  • Na umowie głównej możesz otrzymać odpowiednik Twojego pakietu, czyli pakiet Optimum+ za 24,99 zł/m + do tego w gratisie na całą umowę kolekcję BBC Player. Ewentualnie jeśli chcesz możesz do tego dostać paczkę CANAL+ Seriale i Filmy z 6xCANAL+ bez sportowych i bez 4K za 5 zł/m na całą umowę. Inna możliwość to nie składanie wypowiedzenia i przejście z umową główną na czas nieoznaczony i wtedy wzrośnie Ci rachunek +4 zł/m za pakiet, czyli 26,50 zł/m łącznie na czasie nieoznaczonym.
  • Natomiast na umowie dodatkowej specjalnej możesz negocjować o pakiet Extra+ za 20 zł/m, bo to teraz najniższa cena + gratisy na cały okres oznaczony umowy, czyli paczka CANAL+ Seriale i Filmy za 0 zł/m i kolekcja BBC Player za 0 zł/m, które przysługują w związku z podwyżką ceny. Inna możliwość to nie składanie wypowiedzenia i przejście na czas nieoznaczony z umową dodatkową i wtedy wzrośnie Ci rachunek +4 zł/m, czyli 19 zł/m łącznie na czasie nieoznaczonym.

Również stoję przed tym dylematem, @lukx95 mógłbyś napisać jak to wygląda gdy umowa przejdzie na nieoznaczony ? w sensie przedłużę obie na w\w warunkach, to po tych dwóch latach jaka będzie zwyżka i co canałplusami dalej będą w promocyjnych cenach czy cena wróci do standardowej ?  

Edytowane przez bastek6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bastek6 W umowie głównej i dodatkowej po przedłużeniu po dwóch latach na wspomnianych wcześniej nowych warunkach będzie wzrost abonamentu +4 zł/m na czasie nieoznaczonym do każdej z tych dwóch umów. Co do dodatkowej umowy specjalnej, to tam przy wzroście abonamentu przy przedłużeniu będzie promocja na CANAL+ Seriale i Filmy za 0 zł/m na 30 miesięcy, czyli po 24 miesiącach umowy, to jeszcze przez pół roku na czasie nieoznaczonym będzie ta promocja obowiązywać, a potem wskoczy opłata 10 zł/m.

Edytowane przez lukx95
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Umowa do końca sierpnia, ale już dzwonią po 2/3 razy dziennie. 

Wypowiedzenie oczywiście wysłane.

 

Obecnie mam Superpremium 4k, Mistrzowska Piłka, Viaplay total, Sportklub, Ultrabox z dyskiem za niecałe 159 zł/msc.

 

Jeden z tych telefonów odebrałem i proponują to samo za 163 zł z groszem.

 

Czy to dobra oferta? Przeczytałem kilka stron wstecz nie znalazłem niczego sensownego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożone.

Obecnie posiadam:

Canal+ 2 umowy (MultiHouse) do 30.04.2024.

 

Umowa Główna - koszt 64,89 zł

  • PAKIET OPTIMUM+ 24,99 zł
  • HBO 15,00 zł
  • HBO Max 5,00 zł
  • CANAL+ Full (11) 19,90 zł
  • CANAL+ 4K 0,00 zł
  • MULTIROOM STANDARD 0,00 zł
  • ULTRABOX 4K z dyskiem 0,00 zł
  • PREMIUMBOX+ bez dysku 0,00 zł

Umowa MultiHouse - koszt 30 zł

  • PAKIET EXTRA+ 10,00 zł
  • CANAL+ Family 0,00 zł
  • MULTIROOM STANDARD 15 zł
  • 2 x ULTRABOX+ 4K 0,00 zł
  • Najem dysk 5,00 zł

Do Umowy Głównej chcę dodać:

  1. Mistrzowska Piłka
  2. Eleven Sport
  3. BBC Player za 0 zł

Do Umowy MultiHouse chcę dodać:

  1. CANAL+ Seriale i Filmy za 0 zł
  2. BBC Player za 0 zł

Jakie najkorzystniejsze warunki mogę wynegocjować?

Dziękuję wszystkim za poświęcony czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Mam umowę ważna do końca lipca, wypowiedzenie jeszcze nie wysłane

Aktualny pakiet:

Pakiet Extra+ z CANAL+ : 79 PLN

Mistrzowska Piłka : 0 PLN

Netflix : 38 PLN

Multiroom Standard : 0 PLN

Najem Ultrabox 4K : 0 PLN

Najem dysk : 5 PLN

 

Jako, że większość czasu i tak oglądamy Netflix czy Canal Plus online chciałbym zrezygnować z multiroomu i oddać Ultrabox z dyskiem.

Zostawiłbym sobie dekoder HD do TV w sypialni, a na głównym TV korzystał wyłacznie ze streamingu.

Jeśli chodzi o kanały interesowałby mnie taki zestaw jak w Entry+ Superfilm (plus Mistrzowska Piłka i może Viaplay).

Czy jest szansa zmieścić się w kwocie w okolicy 100PLN/miesiąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do końca maja pakiet Pakiet Nowy Comfort+ i najem dekoderu razem 22,5 + 3 zł. Wypowiedzenie złożone.

Umowa moich dziadków, nic więcej nie potrzeba, co można uzyskać lub jest ktoś na forum co może coś zaproponować pomijając infolinię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam: 
Comfort+ za 22,50
Canal+ za 19,90
HBO z Max za 20
Netflix za 38
Multiroom Standard za 10 zł
Razem 110,40 zł

Chcę zrezygnować z Netflixa i HBO. Propozycja bez wypowiedzenia 66 zł. 

Umowa na czas nieokreślony od 1 września: Comfort z Canal+ i Multiroomem za 56,40 zł. I wygląda na to, że ta opcja będzie dla mnie najbardziej optymalna. Nie zamierzam składać wypowiedzenia, bo chyba nic więcej nie uda się ugrać. 

Ktoś myśli, że nie bardzo potrafimy liczyć i nie znamy umowy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Podpowiedzcie czy to co mam obecnie warto w ogóle zmieniać.

Mam:

Canal Plusy za 19,90

Nowy Comfort+ za 24,50

Co miesiąc do zapłaty 42,40 .

Umowa kończy się w czerwcu,potem opłata w prognozie wzrasta do 46,40 i przechodzę na nieokreślony.

Nie potrzebuję niczego dodawać, jedynie zmiana dekodera na najnowszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, stamber napisał(a):

witam

za ile można teraz optymalnie uzyskać pakiet Extra z Canal+ ?

Nie napisałeś co masz za 35 zł. Ja utrzymałem przy przedłużeniu umowy Extra+ za 44,99 zł i Canal+ za 19,90 zł. W tej kwocie mam wszystkie kanały paczki Canal+.

Edytowane przez seatibiza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, czerstwy napisał(a):

W paczce C+ za 19.90 nie ma C+4K. 

Właśnie mam C+4K i niedawno do mnie dotarło, że po przejściu na czas nieoznaczony będę za niego musiał dopłacić 20,00 zł 😁

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...