Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szału nie ma, ale udało się wynegocjować lekko mniej choć kosztem F1.

Do tej pory nowy comfort+ (29,99zł), canal+ i 4k (19.90), eleven (11,90), viaplay (19zł) za 85,79zł a teraz to samo ale z viaplay bez f1, bez opłaty za dysk i zamiast comfort+ pakiet optimum. Całość 80.79zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2023 o 11:11, Prezes123 napisał(a):

Cześć,

Umowa do końca stycznia ale już zaczynają wydzwaniać.

Teraz mam:

Optimum+

Canal plusy

Multiroom

Całość za 54,89

 

Co można teraz ugrać?

Kiedy składać wypo?

 

Z góry dzieki

Też mam umowę do końca stycznia/lutego, po co już teraz wydzwaniają? co chcą ugrać poł roku przed końcem umowy, wypowiedzenia nie złożyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Obecnie posiadam pakiet superpremium + za 104,99zł do końca października 2023 w tym ( 6x Canal+, Hbo, mistrzowska piłka 0zł, filmbox pack 5zł, najem wifi premiumbox 0zł, najem dysk 0zł ). Zaczynają się telefony, cenowo chcą drożej o 30zł wypowiedzenie jeszcze nie poszło. Czy jest opcja coś taniej ugrać w tym pakiecie?

Edytowane przez erp
dopisanie informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Extra+, wszystkie Canal+ razem z C+ 4K, Mistrzowska Piłka, Multiroom standard z Cameleonem, dekoder 4k ultrabox. Całość za 75.89 zł w tym już najem dekodera za 3 zł. Nie pamiętam czy za dysk też coś płacę a na swoim koncie BOK nie widzę tego. Pytanie czy to wszystko da radę utrzymać w tej cenie ewentualnie zdjęcie opłaty za najem dekodera? Czy o coś można powalczyć np. HBO na pół roku czy inne kanały? Umowa do końca września. Wypowiedzenie złożone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, misieq said:

Obecnie mam extra+, canal+(6), c+4k, ultrabox+, MP za 74,99. Czy da się to utrzymać ? I ewentualnie za ile Viaplay mogę ugrać ?

Wypowiedzenie złożone.

Pakiety powinieneś utrzymać. Viaplay przy przedłużeniu oferują za 19 medium i 29 total. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, misieq napisał(a):

Obecnie mam extra+, canal+(6), c+4k, ultrabox+, MP za 74,99. Czy da się to utrzymać ? I ewentualnie za ile Viaplay mogę ugrać ?

Wypowiedzenie złożone.

Pewnie jak podwyższysz pakiet podstawowy o 5zł to i Viaplay dostaniesz za 5zł (Medium z Premier League) lub za 15zł (Total). 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie 

PAKIET NOWY COMFORT+ 39,99 zł

CANAL+ 19,90 zł bez 4K

NAJEM 4K ULTRABOX+ 0,00 zł

2x MULTIROOM STANDARD 20,00 zł na starych nboxach (mydelniczkach)

Razem 79,89zł

 

Umowa do 30.10, wypowiedzenie zarejstrowane w systemie. 

Otrzymałem taką, moim zdaniem słabą ofertę:

 

Optimum+ 40 zł 15 m i 44 zł/m dla Abonentów (11/22) - L
CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21)
2x Multiroom Standard/High Standard 12 zł/m i 20 zł/m + dysk dla Abonentów (04/23) - L
Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Razem 83,90

 

Poradźcie co można lepiej wynegocjować

 

 

Edytowane przez nevar2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

obecnie jestem na bezterminówce (165,98 PLN):

  • Pakiet Superpremium+ 4K - 124,99 PLN
  • Cinemax - 8 PLN
  • Mistrzowska Piłka - 30 PLN
  • Sundance HD - 2,99 PLN

Pierwotnie to samo+:

  • VOD+
  • Multiroom (2x cameleon)
  • wynajem Pace PVR

Za 120,98 PLN.
Wypowiedzenie złożone, koniec okresu wypowiedzenia 30/09.

Na co mogę liczyć przy  dekoderze + module CI+ lub samym dekoderze (1 TV) - celem utrzymanie ceny oscylującej wokół 120 PLN

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2023 o 12:13, utede napisał(a):

Tak, dostaniesz go w tej samej cenie, raczej nie zjadą Ci niżej.

Dobry żart. Tym bardziej, że sam wyżej napisałeś:

"Do tej pory nowy comfort+ (29,99zł), canal+ i 4k (19.90), eleven (11,90), viaplay (19zł) za 85,79zł a teraz to samo ale z viaplay bez f1, bez opłaty za dysk i zamiast comfort+ pakiet optimum."

 

To za ile można dostać Optimum+ przy przedłużaniu umowy? 25 zł? 30 zł?

Edytowane przez Mark'o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mark'o napisał(a):

Dobry żart. Tym bardziej, że sam wyżej napisałeś:

"Do tej pory nowy comfort+ (29,99zł), canal+ i 4k (19.90), eleven (11,90), viaplay (19zł) za 85,79zł a teraz to samo ale z viaplay bez f1, bez opłaty za dysk i zamiast comfort+ pakiet optimum."

 

To za ile można dostać Optimum+ przy przedłużaniu umowy? 25 zł? 30 zł?

@Mark'o Jak masz teraz pakiet Nowy Comfort+ za 29,99 zł/m, to na przedłużenie umowy możesz wynegocjować po złożonym wypowiedzeniu odpowiednik tego pakietu Optimum+ za 29,99 zł/m na 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, lukx95 napisał(a):

Jak masz teraz pakiet Nowy Comfort+ za 29,99 zł/m, to na przedłużenie umowy możesz wynegocjować po złożonym wypowiedzeniu odpowiednik tego pakietu Optimum+ za 29,99 zł/m na 24 miesiące.

Ja nie potrzebuję na siłę pakietu Optimum+. To, że zamieszali i jest on teraz odpowiednikiem Nowy Comfort+ to tylko ich marna próba pozyskania argumentów w celach negocjacyjnych.

Nowy Comfort+ mam za 34,99 bo taka była kwota przy przejściu na ABO z umową na rok. Gdybym rok temu przechodził z prepaida na ABO z umową dwuletnią to było by za 29,99 i taką kwotę miałbym dzisiaj.

Ja wiem, że oni nie lubią zmniejszać sobie przychodów i jak złapali jelenia za 34,99 to niech tak płaci dalej ale Nowy Comfort+ spokojnie za 29,99 można dostać a nie tak dawno i za 22,5.

I bardziej o to mi chodziło, jak dzisiejsze ceny się mają do tematu podpiętego.

 

22 godziny temu, utede napisał(a):

I gdzie tu jakiś dobry zart widzisz?

No w tym, że mogę mieć za tyle co mam. To akurat bez łaski każdy nowy dostaje co przechodzi z prepaida. Natomiast argumenty, że dostanę Optimum+ mnie nie przekonuję bo to nie ja chcę zmiany pakietu (mnie wystarczy dalej Nowy Comfort+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucky Jaką teraz masz ofertę?

 

 

@Mark'o Szkoda, że wtedy nie wziąłeś na 2 lata pakietu Nowy Comfort+ za 29,99 zł/m, bo teraz nie byłoby problemu. Możesz próbować negocjować pakiet Optimum+ za 29,99 zł/m po złożonym wypowiedzeniu, ale będzie pewnie bardzo ciężko taką cenę uzyskać i nie wiadomo czy się uda. Pewnie będą proponowali Optimum+ za 34,99 zł/m, jeśli Nowy Comfort+ był w tej cenie.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Mark'o said:

Natomiast argumenty, że dostanę Optimum+ mnie nie przekonuję bo to nie ja chcę zmiany pakietu (mnie wystarczy dalej Nowy Comfort+).

Dostaniesz kilka kanałów więcej w tej samej cenie i czepiasz się nowej nazwy de facto. Rzuć wypo i może ugrasz zniżkę choć nie nastawiałbym się. Tak samo na umowę krótszą niż 2 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lukx95 napisał(a):

 

 

 

@Mark'o Szkoda, że wtedy nie wziąłeś na 2 lata pakietu Nowy Comfort+ za 29,99 zł/m, bo teraz nie byłoby problemu. Możesz próbować negocjować pakiet Optimum+ za 29,99 zł/m po złożonym wypowiedzeniu, ale będzie pewnie bardzo ciężko taką cenę uzyskać i nie wiadomo czy się uda. Pewnie będą proponowali Optimum+ za 34,99 zł/m, jeśli Nowy Comfort+ był w tej cenie.

Umowa o rok była beee a teraz by sie chciało najniższe stawki jak maja wieloletni abonenci.Nie odpowiada Optimum za 29-35 zeta to jest pakiet S za 30 zeta w konkurencji.

8 godzin temu, utede napisał(a):

Dostaniesz kilka kanałów więcej w tej samej cenie i czepiasz się nowej nazwy de facto. Rzuć wypo i może ugrasz zniżkę choć nie nastawiałbym się. Tak samo na umowę krótszą niż 2 lata

Osobnik nie rozumie że standardy ustala operator a nie on . Nie odpowiada to nara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

zapomniałem złożyć wypowiedzenie, mam taki mały pakiecik (miałem) NowyStart+ z wynajmem modułu z caymanem za 12.50. Na bezterminówce miało być 16 zł/mc. Do tej pory wciskali jakieś wynalazki za 19 zł, albo entry+ za 15 (różnica nowystart a entry jakieś 15 kanałów). Teraz widzę promka na entry za 10/mc na rok, potem 15. Zadzwonił konsultant, nie chciało mi się już użerać z wypowiedzeniami itd, wziąłem jako odpowiednik tego co miałem  Relax+, dorzucił Canal+Family  łącznie za 14.99/mc. moduł 0zł. Przedłużyłem na 24m. Mimo prawie 20% podwyżki, będę płacił mniej patrząc na inflację z ostatnich 2 lat :) Ciągle czuję jednak ten niedosyt niezłożonego wypowiedzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, paw napisał(a):

Witajcie

Umowa kończy mi się w lutym a tu już zaczyna się zabawa.

Propozycja

Extra

Canal+

Mistrzowska piłka za 94.99

Co sądzicie?

Jak dla mnie to sporo 

Podwyzka o 15zl

W zamian Canal+4k gratis

no cóż, oni też mają kilka miesięcy do końca umowy żeby Cię urobić na więcej siana, ale biorąc pod uwagę że mają na stronie ofertę Entry, C+, 11, MP i Viaplay za 75 zł to szału z tym 94,99 nie ma. Skoro masz 79,99 w tym momencie to myślę że spokojnie 1:1 jest taka oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...