Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś chciał mieć ściągawkę to piszę co na co zmieniłem po wypowiedzeniu i telefonie z DUK.
Superpremium+(99,99) -> Superpremium+4k(109,99)
Eleven(11,90) -> W pakiecie Superpremium+4k
HBO GO(5,00) -> W pakiecie Superpremium+4k
MP(0,00) -> MP(0,00)
History/H2(2,99) -> History/H2(2,99)
Multiroom 1 dekoder(10,00) -> Multiroom 1 dekoder(10,00)
Dekoder Wifi Premiumbox+(0,00) -> 4k Ultrabox+(5,00)
Razem: 129,88 -> 127,98

Nie chcieli dać dekodera za 0 zł. Podobno się nie da, bo tylko dla nowych w jakiejś promocji.
Za 2 miesiące będę brał dodatkowy dekoder do MR i chciałem wziąć go od razu, i zrobić jego aktywację za 0, zamiast 49 zł. Też się podobno nie da, bo mógłbym to ugrać tylko jeżeli brałbym multiroom nie mając żadnego dodatkowego dekodera. A tak mam już jeden i się nie da. Nie wiem, czy źle Was zrozumiałem, czy chłop po prostu skłamał. W każdym razie mógłbym potencjalnie zyskać jeszcze -5 zł/msc i -49 zł za aktywację.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2021 o 08:31, sosna999 napisał:

Uprzejmie proszę o informację, jaki najtanszy pakiet można ugrać po złożeniu wypowiedzenia. Obecnie mam extra z canal plus za 69,99 zł.
Zastanawiam się albo nad naziemną TV, albo coś maksymalnie taniego - tylko wtedy bym mógł pozostać. Ktoś ma jakieś doświadczenia? 

Ostatnio przedłużyłem umowę za 37,50 zł. Wcześniej miałem ten sam ,pakiet plus MP, comfort i  mniej 2 Canal + za 59,90 zł.

Nowy Start+, CANAL+, CANAL+4K ULTRA HD, Najem Moduł CAM ECP 10zł

 

Nowy Start+ 12,50 zł 24 m, a po tym okresie 16,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Najem moduł CAM w cenie 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Edytowane przez maniek788
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynegocjowany taki pakiecik52,4zł + dojdzie 10zł za MR, umowa do końca czerwca wypowiedzenie złożone już w Kwietniu, na początku dzwonili proponowali za taki pakiet około 80zł. później długo nikt nie dzwonił i dzisiaj bez problemów udało się od razu wynegocjować.

Wybrane usługiPakiet Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Multi Man Pack, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjePakiet Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 5 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 52,4  zł

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lukx95 napisał:

@prawns Tak jest nadal możliwość wymiany gołej karty Cameleon wydanej do Multiroomu z dawnej Cyfry+ na moduł CAM CI+ ECP z nową kartą Cayman jako sprzęt uzupełniający.

Byłem w punkcie i owszem jest możliwość wymiany ale za opłatą 10 zl/m. Czy wymiana gołego camela nie powinna być za darmo?

Edytowane przez prawns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Speedy87kg napisał:

Wynegocjowany taki pakiecik52,4zł + dojdzie 10zł za MR, umowa do końca czerwca wypowiedzenie złożone już w Kwietniu, na początku dzwonili proponowali za taki pakiet około 80zł. później długo nikt nie dzwonił i dzisiaj bez problemów udało się od razu wynegocjować.

Wybrane usługiPakiet Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Multi Man Pack, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjePakiet Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 5 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 52,4  zł

A mnie wychodzi 62,40 PLN.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. dzwoniła do mnie wczoraj pani z BOK i zaproponowała przedłużenie umowy , obecna obowiązuje do końca lipca. Oprócz przedstawienia nowych cen powiedziała, że konieczna jest wymiana tunerów, które mam PACE ze względu na brak zabezpieczenia multiroom.

Zastanawiam się czy faktycznie konieczna jest wymiana tunerów. Prawda jest taka że PACE'ow nie używam ponieważ mam własne ale obawiam się że będę musiał oddać cameleony i nowe karty nie będą działać na moim sprzęcie.

Jak faktycznie wygląda sytuacja? Nie ma możliwości przedłużenia na obecnym sprzęcie?

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

 Niestety przez kłopoty zdrowodne zaniedbałem sprawę przedłużenia umowy z C+ ( umowa konczy mi się 1 lipca ). Dziś zadzwoniłem na infolinię i dostałem taką propozycję:

 

- Superpremium+ 4K za 124,99 zł/m, Multiroom Standard C+ 0zł, Najem ultraBox+ 0zł 

 

Wcześniej miałem pakiet Extra z Canal+, Eleven, MP, Filmbox za co płaciłem 116,99 zł/m

 

Probówałem coś jeszcze negocjować ( m.in cinemax lub kanał dorcel ), ale konsultantka powiedziała mi, że taniej się nie da. Powiedziałem, że musze przemyśleć sprawę. Przypomniałem sobie o tym forum i przeglądając kilka ostatnicj stron widzę, iż pakiet superpremium 4k da się wynegocjować za 109,99zł/m. Czy w moim, przypadku ( patrząc przez pryzmat kwoty ostatniej umowy i krótki czas do jej zakonczenia ) mam szansę tyle wynegocjować?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Thiago83 napisał:

....Czy w moim, przypadku ( patrząc przez pryzmat kwoty ostatniej umowy i krótki czas do jej zakonczenia ) mam szansę tyle wynegocjować?

 

 

Wypowiedzenie tak jak napisał @torre24 a na koniec lipca z pewnością dostaniesz Superpremium za 109,99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie i Panie,

 

Umowa do grudnia na wypowiedzeniu:

- Superpremium 4K,

- Cinemax,

- Netflix4K 

za 124,99zł/179,99zł

 

Pierwszy telefon - pierwsza: propozycja od nich:

Umowa na 12m. do 31-12-2022r., ale liczona od dziś - czyli tak jakby 18m. 

- Extra,

- Canal+,

- Canal4K,

- Netflix4K (Netflix z umową na 12.m)

- HBO  (2 miesiące)

- Filmbox (cała umowa)

za 79,89zł/ 126,89zł

 

Nr:  12-294-79-99

 

Niby jestem zadowolony, bo celowałem w EXTRA Canal+ za 79,90zł, ale tu jest wszystko osobno i jeszcze te 79,89zł  - coś mi śmierdzi - ktoś coś podobnego widział?

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...