Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do końca grudnia. Extra+ z 8canal+ Mistrzowska Piłka, Eleven,HBO i HBO go, fox play , nat geo play Za 117zl

Wydzwaniają cały czas z ta sama oferta czyli zachowuje to co mam dokładają mi filmboxy i płaciłbym 114 zł .

Ale ja chciałbym to samo co aktualnie posiadam może być bez fox play i nat geo play za około 100zl da się? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Numi napisał:

Jak długo czekaliście na e-mailowe potwierdzenie z C+, że wypowiedzenie złożone przez ICA, zostało przyjęte ?

Wysłane 2 listopada, jako kategoria korespondencji wybrane w ICA Informacje, do teraz wciąż brak.


Ja bym dał im jeszcze 2 dni jeśli nic nie przyjdzie tzn że wypowiedzenie nie jest skuteczne.... u mnie skuteczne wypowiedzenie pakietu wymagało przekopiowania ich szablonu i uzupełnienia wszystkich danych osobowych mimo że mieli je w stopce wiadomości. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Numi napisał:

Jak długo czekaliście na e-mailowe potwierdzenie z C+, że wypowiedzenie złożone przez ICA, zostało przyjęte ?

Wysłane 2 listopada, jako kategoria korespondencji wybrane w ICA Informacje, do teraz wciąż brak.

Składałem w październiku wypowiedzenie i potwierdzenie zarejestrowania pisma dostałem po kilku godzinach.

Zapytaj na czacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umowe miałem do końca listopada i dzisiaj dostałem telefon z DUK i umowa została przedłużona na kolejne 24 miesiące od 1 grudnia.Mam natomiast pytanie czy za miesiąc listopad powinienem płacic? coś kojaże że jak się przedłużało w danym miesiącu to ten miesiąc był juz za darmo a dopiero od następnego się płaciło.Pani mi powiedziała że faktura była wystawiona 1 listopada i trzeba ją zapłacic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za nr telefonu dziś dzwonili. W ICI tego samego dnia jak złożyłem wypowiedzenie dostałem potwierdzenie na email bo o takie poprosiłem prócz tego nad oferta jaka posiadamy jest wycofaj rezygnację jak co. A wracajac do nowej umowy udało się zamiast Cinemax dali mi filmbox a reszta bez zmian czyli super premium 4k hbo, eleven złota piłka 2x multiroom dekoder 4k z dyskiem za 139.99 zł więc cena jak dla mnie satysfakcjonująca ale dopiero po wypowiedzeniu umowy tak mi przedstawili. Pozdrawiam udanych negocjacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa kończy mi się 1.03.2020.  Mam Superpremium + 4k. Płacę 129.99zł miesięcznie.  Moja obecna oferta:

       
Nazwa opcji Cena cennikowa Aktualna cena Koniec okresu gwarantowanego Akcja
HBO GO 10,00 zł/mies. 0,00 zł/mies. 01-03-2021 Wyłączenie nie jest możliwe w Strefie CANAL+.
Multi Man Pack 30,00 zł/mies. 0,00 zł/mies. 01-03-2021 Wyłączenie nie jest możliwe w Strefie CANAL+.
CANAL+4K ULTRA HD 20,00 zł/mies. 0,00 zł/mies. 01-03-2021 Wyłączenie nie jest możliwe w Strefie CANAL+.
Nat Geo Play 10,00 zł/mies. 0,00 zł/mies. 01-03-2021 Wyłączenie nie jest możliwe w Strefie CANAL+.
Filmbox Pack 15,00 zł/mies. 0,00 zł/mies. 01-03-2021 Wyłączenie nie jest możliwe w Strefie CANAL+.
FOX Play 20,00 zł/mies. 0,00 zł/mies. 01-03-2021 Wyłączenie nie jest możliwe w Strefie CANAL+.
MISTRZOWSKA PIŁKA 30,00 zł/mies. 0,00 zł/mies.   Jeżeli chcesz wyłączyć opcję Napisz do nas

Sprzęt

Nazwa sprzętu Cena cennikowa Aktualna cena Koniec okresu gwarantowanego
Opłata najem 4K UltraBox+ 30,00 zł/mies. 0,00 zł/mies.  

 

 
 
        Ciekawe, czy da się ugrać coś przy przedłużeniu?  Albo przynajmniej na starych warunkach przedłużyć?
         
         
         
         
         
         

 

       
       
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...