Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Paramount Play Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19) Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 91,89 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl


Taka oferta z wczoraj, dojdzie 5pln za deka 4k z dyskiem, wymiana z mydelniczki.

Myślę że okey?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, black1234 napisał:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Paramount Play Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19) Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 91,89 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl


Taka oferta z wczoraj, dojdzie 5pln za deka 4k z dyskiem, wymiana z mydelniczki.

Myślę że okey?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Ciężko o lepsza ofertę

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, panztelewizją napisał:

Mam pytanie do fachowców: czy podczas rozmowy z konsultantem mam mówić wprost co i za jaką kwotę mnie interesuje (czyli odsłonić się, że wiem ile mogę ugrać) czy lepiej udawać głupiego? nteresuje mnie wyszarpanie tego samego pakietu za 22.50. Przed chwilą dzwoniła pani z ofertą 24.99 oczywiście upierając się, że taniej się nie da (na zasadzie: wyprzedaż, bierz Pan bo jutro będzie drożej).

Taniej niż 24,99 nie  dostaniesz. 22,50 tylko dla tych co mają 22,50 I przedłużają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, panztelewizją napisał:

Mam pytanie do fachowców: czy podczas rozmowy z konsultantem mam mówić wprost co i za jaką kwotę mnie interesuje (czyli odsłonić się, że wiem ile mogę ugrać) czy lepiej udawać głupiego? 

Mam pakiet comfort, poszła rezygnacja z końcem września, interesuje mnie wyszarpanie tego samego pakietu za 22.50. Przed chwilą dzwoniła pani z ofertą 24.99 oczywiście upierając się, że taniej się nie da (na zasadzie: wyprzedaż, bierz Pan bo jutro będzie drożej).

Jak wcześniej miałeś za 39,99 i teraz Ci proponują 24,99 to mega dobra oferta. Mi zaproponowali za 29,99 ale mediabox za 0zł więc suma sumarum wychodzi to samo bo 4k nie potrzebuje. Także nie zastanawiaj się i bierz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ircios napisał:

Taniej niż 24,99 nie  dostaniesz. 22,50 tylko dla tych co mają 22,50 I przedłużają.

Potwierdzam, 22,50 dla przedłużających, którzy tyle płacą obecnie i to po "rozmowie z przełożonym",

bo normalnie 27,50zł cena wywoławcza, że się tak wyrażę.

(proponują też do tego c+10 za 20zł ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niedługo będzie mi się kończyć umowa, tej chwili posiadam pakiet Nowy Comfort+ do tego Canal+ i Eleven Sports oraz dekoder UltraBox+ za 10 zł, cenę za pakiet którego płacę jest 81 zł,

Czy w podobnej cenie bym dostał np, pakiet Extra+ z Canal+  ?

Umowa mi się kończy Grudzień lub Styczeń 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 116,89 
 Dodatkowo 5 zł miesięcznie za dekoder pvr4k. (wymiana za pace). 

Bez targów konkretny konsultant. 

Umowa była do końca września wypowiedzenie złożone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem extra+ za 44,99zl

Multiroom z dekoderem sagem 0zl

HBO i Cinema y gratis na 5mcy (po tym czasie można wyłączyć) 

Filmbox 1mc gratis

 

Zobaczcie czy w podesłanej  propozycji się wszystko zgadza

 

Pakiet Extra+, HBO, CINEMAX, FOX Play, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Cinemax 0 zł 5 m i 10 zł/m dla Abonentów (06/20), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, connor07 napisał:

@Radio To wszystko jest w pakiecie Superpremium 4K za 109,99, History1+2 za 2,99 zł i multiroom 1 zł, to co na Cinemax jest w HBO GO.

Dzięki, właśnie o to mi chodziło żeby potwierdzić czy konsul spod  012 nie leci ze mną w bambuko, wychodzi że jednak tak :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, arzak napisał:

Potwierdzam, 22,50 dla przedłużających, którzy tyle płacą obecnie i to po "rozmowie z przełożonym",

bo normalnie 27,50zł cena wywoławcza, że się tak wyrażę.

(proponują też do tego c+10 za 20zł ).

Ja mam taką cenę w strefie abonenta więc nie jest wymagana żadna rozmowa z przełożonym?

 

3 godziny temu, Pawel napisał:

Czyli staniała paczka C+ z tego wynika, bo wcześniej kosztowała 25 zł.

Było więcej ofert na C+ za 20zł?Oczywiście takich gdzie był jakiś skan itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, ircios napisał:

To był pewnie błąd w pisaniu. Zamiast piątki klikło się zero :-D

Oferują z nr 222704340 paczkę C+(6) za 20 zł.Jest chyba jakaś oferta promocyjna, bo w Upc też proponują niższą cenę.

W dniu 2.09.2020 o 20:02, miniupiniu napisał:

Ja mam identyczną sytuację. Umowa do 30 września. Wypowiedzenie poszło chyba 3 miesiące temu. I cisza nikt nie dzwoni.

Wysłane z mojego HD1913 przy użyciu Tapatalka
 

Jeśli nie masz zaznaczonej ostatniej opcji w zgodach to nigdy nie zadzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...