Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś napisać jak to rozumieć szczególnie to (01/19)

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19) czasem jest jeszcze litera L

Ktoś już o to pytał, ale nie było odp.

Edytowane przez ww6
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

Mam umowę do 31.08.2020.

Posiadam pakiet Comfort Canal +(6) Live z Mistrzowską Piłką oraz Eleven Sports.

Obecnie płacę za to 75,89.

Nie potrzebuję już tak bogatej oferty i nie chcę już kanałów Canal plus.

Jaką najlepszą ofertę jetem w stanie uzyskać za sam pakiet Comfort+ , ew. z Eleven Sports?

Pierwsze telefon z Warszawy zaczęły już wydzwaniać ale proponują tylko utrzymanie obecnej oferty.

Napiszę oczywiście wypowiedzenie. 

Dziękuję za wszelkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcelo1975 napisał:

Cześć,

umowa zaakceptowana dziś:

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 84,99 zł 24 m, a po tym okresie 93,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mi strzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 84,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

poprzednio płaciłem 84,99zł więc nic się nie zmieniło w płatności.

Dodane mam w porównaniu z poprzednią umową: Fox play, mistrzowska piłka, nat geo play, hbo go....

Płacę tyle samo obecnie. Nie mając HBO w ofercie ciężko będzie mi dostać je w takiej cenie abo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Marcin80 napisał:

Ja wziąłem za 15zl, 3miesiace gratis i na 2 miesiące HBO po tym jak żona była świadkiem piątej rozmowy i słuchania że się nie da za 10zl, wyśmiała mnie i powiedziała żebym nie dziadował??

Podejrzewam,że nasze żony mogą być siostrami? Ja mam tylko opcję maj i czerwiec za free,a potem 15.Umowę mam od marca,a kwiecień dołożyli od siebie. Zadzwonię ostatni raz i wezmę to bo jak tu żyć bez Epic Drama...? 2,95 więcej miesięcznie. Mogłem zostać na nieokreślonym ale teraz dużo bonusów...MMP?

W dniu 5.05.2020 o 14:19, teson napisał:

Witam

Mam to samo .

Własnie jestem po rozmowie z konsultantem i dopełnienie za 10zł nie wchodzi w rachubę.

Zaproponowano mi 27zł!!!

Będę dzwonił wieczorem ponownie.

Mam suchy pakiet komfort + za 22,50, brak multiroomu.

Czy ktoś z forumowiczów miał podobny przypadek lub udało się wyrwać dopełnienie za 10zł?

Bardzo proszę o info 

 

 

Dzwoń,aż trafisz na konsula co da za 15 i ze dwa miechy za free. 27 to może z paczką C+???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puki co Dopełnienie do Extra+ wziąłem za 30zł w opcji wł/wył do końca czerwca ,czyli wychodzi 15zł na mies. 

Swoją drogą zobaczę co wymyśli PC+ od 1 lipca (zabezpieczenie treści).

Może być tak ,że nastanie ciemność z kart conax na kanałach parowanych i trzeba będzie wymienić dekoder własnościowy na ULTRABOX-a+ ;)

Zawsze pozostanie mały abonament :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z 6 maja 

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MEZZO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM PREMIUM, Multi Man Pack, Nat Geo Play
Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Mezzo 0 zł 1 m dla Abonentów (03/20), Multiroom Premium 0zł dla Abonentów, Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 109,99 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 W cenie także Paramount play. Wczesniej miałem extra+ 10 canal za tę samą cenę z multiroom premium, Hbo, Elevenami i MP. To na razie za 2 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2020 o 22:33, amarok4 napisał:

.....Zastanawiam się czy jest szansa na Comfort+ za 14.99 .....

Szanse są zerowe. Comfort w tej cenie dostaną tylko Ci co już mają. 

 

@duri MR Premium istnieje...Tylko i wyłącznie dla tych co go jeszcze mają.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Dredzik napisał:

skłonny / nieskłonny - coś w telewizji zawsze się znajdzie (przy 5-ciu domownikach - ktoś zawsze coś znajdzie)

to zapodam jeszcze raz - końcowa oferta - zostaje kliknąć i aktywować:

24m-ce stała kwota.

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play

Wybrane promocje

Extra+ z CANAL+ 89,99 zł 24 m, a po tym okresie 98,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kol ekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 126,89  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

jakbym taką dostał to bym brał. Tzn nie śledze aktualnych cen ale ta to jest w porównanią z moją - wiecej za mniej.

Moja aktualna - Extra+ C+(6), HBO, HBO GO, ELEVEN, MR ST, PVR za 101,89 PLN.

 

Myslicie (po wypowiedzeniu oczywiscie), bedą skłonni zejsc z ceny i dać więcej ? w Sumie zależałoby mi najbardziej na MP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem parę dni temu wypowiedzenie. Przed chwilą dostałem SMS'a, że mam zadzwonić w związku z wypowiedzeniem. Zadzwoniłem z ciekawości. Do tej pory płace 150 za Superpremium z MR Standard z Ligą Mistrzów, Elevenami, HBO GO. 

 

Propozycja:

24 miesiące za 144,99

Superpremium

Filmbox

Paramount

Fox

National

Cinemax

HBO GO.

 

Czyli taniej o 6 zł a dołożone Filmboxy i te 3 wypożyczalnie. Jak myślicie dobra oferta?

Ja odrzuciłem. Powiedziałem, że mam lepsza ofertę u operatora telewizji światłowodowej, zapytałem kiedy oddać dekoder i DO WIDZENIA :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem parę dni temu wypowiedzenie. Przed chwilą dostałem SMS'a, że mam zadzwonić w związku z wypowiedzeniem. Zadzwoniłem z ciekawości. Do tej pory płace 150 za Superpremium z MR Standard z Ligą Mistrzów, Elevenami, HBO GO. 
 
Propozycja:
24 miesiące za 144,99
Superpremium
Filmbox
Paramount
Fox
National
Cinemax
HBO GO.
 
Czyli taniej o 6 zł a dołożone Filmboxy i te 3 wypożyczalnie. Jak myślicie dobra oferta?
Ja odrzuciłem. Powiedziałem, że mam lepsza ofertę u operatora telewizji światłowodowej, zapytałem kiedy oddać dekoder i DO WIDZENIA
Daj znać co dalej się wydarzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, teson napisał:

Puki co Dopełnienie do Extra+ wziąłem za 30zł w opcji wł/wył do końca czerwca ,czyli wychodzi 15zł na mies. 

 

 

 

Gdzie można znaleźć dopełnienie w opcji wł/wył bo ja takiej opcji w ICA nie mam i nie miałem. Ktoś potwierdzi, że istnieje taka opcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wojmir napisał:

Gdzie można znaleźć dopełnienie w opcji wł/wył bo ja takiej opcji w ICA nie mam i nie miałem. Ktoś potwierdzi, że istnieje taka opcja?

W ICA jej nie ma. Tak jak napisał @ircios tylko konsultant z infolinii.

Ja trafiłem na nie do końca kumatą babkę i musiała się skonsultować z ,,kierownikiem''.

Z dopełnieniem do Extra+ bez zobowiązania w opcji wł/wył w ofercie cennikowej za 30zł,nie powinieneś mieć problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w sytuacji, gdy ktoś (bo nie chodzi w tym przypadku o mnie) zaakceptował telefoniczne przedłużenie umowy, a teraz, po konsultacji ze mną, chce z tego przedłużenia zrezygnować? Chodzi mi o procedurę, czy można to np. zrobić telefonicznie. Wypowiedzenie było wprowadzone w kwietniu, umowa była do maja. Czy w tym przypadku nowe wypowiedzenie będzie obowiązywało do czerwca czy można przywrócić poprzednie wypowiedzenie do maja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy przed przedłużeniem było zarejestrowane wypowiedzenie. Jeśli tak to pisemnie poprzez skan w strefa abonenta można wycofać przedłużenie a wypowiedzenie pozostaje w mocy. Jeśli nie było wypowiedzenia to po wycofaniu przedłużenia trzeba złożyć wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Przed przedłużeniem było zarejestrowane wypowiedzenie. Czyli wychodzi na to, że po rezygnacji z przedłużenia nadal obowiązuje termin do maja.

 

A czy w kontekście blokady wymian dekoderów dla konsultantów jest obecnie jakakolwiek możliwość, aby wynegocjować darmową wymianę na dekoder 4K? Przykładowo wymiana w salonie przed przedłużeniem za opłatą miesięczną, a później zbicie ceny do zera przy przedłużeniu. Ewentualnie czy poczekać do końca miesiąca na zdjęcie blokady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...