Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Blondas napisał:

Witam,

 

Czy infolinia ma już odblokowaną opcję wymiany starych dekoderów na 4K podczas przedłużenia umowy?

W ostatnich tygodniach taka opcja była zablokowana w związku z  zamkniętymi punktami sprzedaży.

 

Dzwniłem właśnie do nich i wciąż nie mają tego odblokowane.

Co gorsze w punkcie mówili że po przedłużeniu umowy jak wymienię sagecoma, którego mam za 0zł na wifibox'a zrabatują mi również na 0zł. Umowa przedłużona od maja, a dziś w punkcie mi mówi, że teraz system mu pokazuje za wifibox'a jak wymienię będzie za 5zł miesięcznie !!

 

Proponuję pierw wymienić dekoder na jaki się chce, a dopiero później złożyć wypowiedzenie. Ostatni miesiąc starej umowy płacimy za najem, ale przy przedłużeniu negocjujemy żeby najem był tańszy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ziutek napisał:

Dzwniłem właśnie do nich i wciąż nie mają tego odblokowane.

Co gorsze w punkcie mówili że po przedłużeniu umowy jak wymienię sagecoma, którego mam za 0zł na wifibox'a zrabatują mi również na 0zł. Umowa przedłużona od maja, a dziś w punkcie mi mówi, że teraz system mu pokazuje za wifibox'a jak wymienię będzie za 5zł miesięcznie !!

 

Proponuję pierw wymienić dekoder na jaki się chce, a dopiero później złożyć wypowiedzenie. Ostatni miesiąc starej umowy płacimy za najem, ale przy przedłużeniu negocjujemy żeby najem był tańszy.

Dzięki za info.

Z tego co kojarzę wymiana w punktach jest na innych zasadach niż przez infolinię tzn. jeśli przedłużyłeś bez wymiany dekodera to teraz punkt sprzedaży dokona wymiany na swoich zasadach czyli z opłatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Także ja dziś przedłużyłem umowę.Wcześniej kilkanaście telefonów,dopiero wypowiedzenie umowy poskutkowało i dzis telefon z DUK,bardzo konkretny konsultant i dołożyli mistrzowska piłke za darmo o która walczyłem(poprzednio płaciłem tyle samo).Zestawienie co można ugrać za jakie pieniadzie bardzo pomocne.Dzięki i powodzenia pozostałym w negocjacjach.

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, Eleven Sports, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM HD, Najem HD Multiroom
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem Box+ w cenie 0 zł/m bezpł. uż. dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 81,89  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie umowa przeszła na stan nieoznaczony, Extra, wszystkie C+, Multiroom. Nie wysyłałem wypowiedzenia. Dzwonili dziś i oferta: To co mam + Mistrzowska Piłka + Filmbox + HBO na 2 miesiące + Fox Play + Nat Geo Play za 94.99 zł. Nie przyjąłem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziś przedłużyłem, wyłączony już miałem sygnał. Zgodziłem się w sumie na standardową oferte:

- Nowy Comfort+ za 22,50

- Do końca sierpnia darmowe Canal+

- Do końca czerwca dopełnienie do pakietu Extra

- Wi-Fi PremiumBoxa miałem wcześniej za 0 złotych i tak zostało.

 

Włączyłem Eleveny jako "Plus Miesiąca", pierwszy rachunek do zapłaty w czerwcu i zadowolony jestem. Jak ruszy liga angielska będę się najwyżej starał o jakieś promocje na kanały Canal+

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że oferta na Comfort+ za 22,50 zł tylko po wypowiedzeniu umowy? Obecnie od maja jestem na czasie nieokreślonym za 26,50 zł, a wcześniej miałem Comfort za 22,50 zł. Teraz w ICA mam opcję Comfortu w ICA za 24,90 zł, a na infolinii to samo ale dorzucają gratisy. Podsumowując oferują mi:

 

Comfort+ 24,99 zł na 24m

Canal+ 3m za 0 zł potem możliwość odłączenia

HBO + HBO GO 2m za 0 zł potem możliwość odłączenia

Extra+ 1m za 0 zł

 

Dwóch konsulatów dzwoniło i obydwaj nie chcą zejść z ceną poniżej 24,90 zł za Comfort+, a jeden to nawet tych gratisów nie chciał dać. Czyli jeżeli chcę za 22,50 zł to zapewne muszę wypowiedzieć umowę? Nie chodzi już nawet o to 2,50 zł, ale o to że podczas przedłużania kolejnej umowy za 2 lata będę w gorszej pozycji do negocjacji.

Edytowane przez ShinobiQWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie,

Comfort+ 22,50 zł

Multiroom 10 zł

Najem Wifipremiumbox 5 zł

2x Cameleon.

Umowa do 31.07.2020

Czy komuś udało się zejść z opłaty za dekoder z 5zł na 0 - zwłaszcza iż aktualnie dekoder Ultrabox+4K daja do Startu za 5zł (dla nowych)

Ewentualnie będę negocjował wymianę na Ultraboxa i pozostawienie opłaty 5 zł ....pewnie bez wypowiedzenia się nie obejdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że za tyle jest, bo sam mam i ta cena jest niedostepna dla tych co mają nawet za 22,50. Baaa. Jest Comfort za 14,99.. Moja wypowiedź się tyczyła, że większość powtarza, że nie ma takiej opcji Comfort na dzień dzisiejszy za 22,50, bo ktoś tu tak napisał, czy tam konsul powiedział i  koniec..A jest inaczej.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, ircios napisał:

Ja wiem, że za tyle jest, bo sam mam i ta cena jest niedostepna dla tych co mają nawet za 22,50. Baaa. Jest Comfort za 14,99.. Moja wypowiedź się tyczyła, że większość powtarza, że nie ma takiej opcji Comfort na dzień dzisiejszy za 22,50, bo ktoś tu tak napisał, czy tam konsul powiedział i  koniec..A jest inaczej.  

Zgadza się,ale większość tych cen jak 14,99 czy 19,99 zł mają klienci jak Ty i czy Ja ? .Nie dostane takiej oferty osoba która za comfort płaci 29,99 ,czy schodzi  z wysokiego pakietu,no ale forumowicze tego nie potrafią zrozumieć.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam to samo .

Własnie jestem po rozmowie z konsultantem i dopełnienie za 10zł nie wchodzi w rachubę.

Zaproponowano mi 27zł!!!

Będę dzwonił wieczorem ponownie.

Mam suchy pakiet komfort + za 22,50, brak multiroomu.

Czy ktoś z forumowiczów miał podobny przypadek lub udało się wyrwać dopełnienie za 10zł?

Bardzo proszę o info 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa do 31.05, wypowiedzenie złożone, dotychczas extra z canal+, HBO z HBO go, mr i dekoder 4k za 114,99, dziś telefon z duk i po krótkiej rozmowie super premium 4k za 109,99zł, MP,  Fox Play i NG za 0zł, mr za 10zł oraz dekoder 4K za 0 zł(wcześniej w kwocie 114,99 zł miałem 15 zł za dekoder 4K), chyba nienajgorzej i będę akceptował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ircios napisał:

Ja wiem, że za tyle jest, bo sam mam i ta cena jest niedostepna dla tych co mają nawet za 22,50. Baaa. Jest Comfort za 14,99.. Moja wypowiedź się tyczyła, że większość powtarza, że nie ma takiej opcji Comfort na dzień dzisiejszy za 22,50, bo ktoś tu tak napisał, czy tam konsul powiedział i  koniec..A jest inaczej.  

Comforta za 22.5 jest od maja dostępny na takiej samej zasadzie jak comfort za 14.99. Jak ktoś miał to bardzo proszę,jak nie miał jest blokada.Nie wiadomo czy chwilowa czy na stałe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca maja, wypowiedzenie wysłane. Obecnie mam comfort za 22.50, canal+ (8) za 25, Canal 4K za 0z, eleven za 11,90 oraz dekoder 4K za 15zł.

Póki co propozycje by utrzymać to co mam albo dorzucenie MP ale kosztem obniżenia canal+ do 6 sztuk oraz całość wtedy 81zł zamiast 74,40zł.

Z tego co widzę w przygotowanych propozycjach to ciężko coś taniej będzie wyrwać...chyba że idzie sam dekoder bardziej zrabatować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam opcje Extra+Canal+(6) LIVE i kanały Polsat Sport Premium za 85 zł, umowa do 10.2020. Zaproponowano mi dodatkowo kanały Eleven w cenie abonamentu 92 zł. Czy warto ? Czy jest szansa żeby coś urwać jeszcze z tego bliżej końca umowy ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Aktualnie posiadam ofertę extra+ z hbo i hbogo oraz multiroom standard z cameleonem za 69,99zl. Do tego dochodzi darmowy najem wifiPremiumBox i box+. Umowa do końca maja br.

Dziś otrzymałem taką ofertę i zastanawiam sie nad jej uruchomieniem:

ME11ZYKS_t.PNG 

 

Jak myślicie? Jest ok? Czy można jeszcze o coś powalczyć?

 

Edytowane przez woytas927
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka telefonów i dopełnienie proponują wyłącznie za min 15 zł. Nigdy nie pojawiła się opcja 10 zł. Jeden z konsultantów wyliczył, że przy mojej cenie za Comfort+ (22,50 zł) nie może dać dopełnienia do extra za mniej niż 20 zł (i to niby po konsultacji z przełożonym). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą kolejny telefon wykonałem na infolinię i odpowiedź konsultanta odnośnie dopełnienia za 10zł ,bardzo zbliżona do @wojmir.

Dowiedziałem się również że za pakiet Komfort+ 22,50 nie ma możliwości dobrać dopełnienie za 10 ani 15zł.

I jeszcze jedno się dowiedziałem ,że  jakbym miał Komfort+ za 29.90 to dostałbym dopełnienie za 10zł( po rozmowie z kierownikiem ,oczywiście ;)

EXTRA+ zaproponowano mi za 69,90 wraz z Canal+ - jakiś nonsens.

Jutro kolejny telefon na infolinię :)

Edit:

Jeszcze jedna podpowiedź ze strony konsultanta - ,, aby w punkcie PC+ w moim mieście pójść i zaproponować aby mi włączono Extra + za 10zł 

(pierwsze słyszę ale spróbować mogę )

 

Edytowane przez teson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak uważam

69,90 - 25 Canal+ = 44,90 Extra+

Ja będę walczył o 32,50 za pakiet Extra+ ( jak słyszę nie będzie lekko ),  Canal+ za 25zł do końca umowy czy na 6 mies. to nie powinno być problemu.

Puki co C+ mam do 1.10 za 25zł i wspomniany Komfort+ za 22,50. 

Edytowane przez teson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...