Jump to content

bart1234

Users
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About bart1234

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Czy jest szansa przy przedłużeniu umowy zrezygnowania z kanałów canal+ (6) oraz Eleven? Chciałbym zostawić tylko pakiet comfort w jak najlepszej cenie. Obecnie płacę 75,89.
 2. Witam! Mam umowę do 31.08.2020. Posiadam pakiet Comfort Canal +(6) Live z Mistrzowską Piłką oraz Eleven Sports. Obecnie płacę za to 75,89. Nie potrzebuję już tak bogatej oferty i nie chcę już kanałów Canal plus. Jaką najlepszą ofertę jetem w stanie uzyskać za sam pakiet Comfort+ , ew. z Eleven Sports? Pierwsze telefon z Warszawy zaczęły już wydzwaniać ale proponują tylko utrzymanie obecnej oferty. Napiszę oczywiście wypowiedzenie. Dziękuję za wszelkie informacje.
 3. Witam! Mam umowę do 31.08.2020. Posiadam pakiet Comfort Canal +(6) Live z Mistrzowską Piłką oraz Eleven Sports. Obecnie płacę za to 75,89. Nie potrzebuję już tak bogatej oferty i nie chcę już kanałów Canal plus. Jaką najlepszą ofertę jetem w stanie uzyskać za sam pakiet Comfort+ , ew. z Eleven Sports? Pierwsze telefon z Warszawy zaczęły już wydzwaniać ale proponują tylko utrzymanie obecnej oferty. Napiszę oczywiście wypowiedzenie. Dziękuję za wszelkie informacje.
×
×
 • Create New...