Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, korek2 napisał:

Przedłużone. 10 C+, C+4K,HBO+HBO GO,
Multirum Pace + Moduł Ci+ 89,99

Bardzo tanio ?

7 godzin temu, Mikizncplus napisał:

Cześć,

 

Przypominam że jakby ktoś był zainteresowany ofertą to poproszę o wiadomość w wiadomości prywatnej z numerem abonenta, to mogę jakąś ofertę przedstawić. Prośba o podanie co w ofercie ma się znajdować.

 

Pozdrawiam

Pisałem kolega cię przebił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2020 o 17:30, Rychu78 napisał:

Witam.

Do tej pory 

Comfort z dopełnieniem do Extra, wszystkie Canal +, dekoder Turbo, mulitiroom (box ITI). Wszystko za 57zl. 

Zawsze czekam aż umowa wygaśnie (wypowiedzenie już złożyłem) 

 

Czy ktoś czekał do wyłączenia sygnału i czy tą ofertę można utrzymać? 

Możesz utrzymać, z tym że propozycje konkretne pod koniec umowy dostaniesz. Możesz zostawić, przejść na czas nieokreślony z kwotą o 4 zł wyższą do zapłaty. Jeśli chcesz coś ciekawszego to abonament co najmniej 69zł. Wtedy i dekoder 4k, i Canal+4k, i mistrzowska piłka w cenie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Przypominam że jakby ktoś był zainteresowany ofertą to poproszę o wiadomość w wiadomości prywatnej z numerem abonenta, to mogę jakąś ofertę przedstawić. Prośba o podanie co w ofercie ma się znajdować.

 

Pozdrawiam

Tak z ciekawości w CGA widnieje jeszcze comfort za 14.99 ?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.Przedłużyłem 2 miesiące temu umowę i dobrałem dodatkowo pakiet Canal + ze względu na rozgrywki ligowe za który płacę 25 zł ,a rozgrywki zostały wstrzymane ze względu na panująca epidemię.Jaka jest szansa na rekompensatę skoro Canal + (na razie francuski) w Polsce Polsat i TVP sport nie chcą płacić praw telewizyjnych .Dzwoniłem wczoraj ,aby wyłączyć pakiety promocyjne które dostałem do końca kwietnia i maja,a pan mnie poinformował że mogę sobie oglądać wszystkie pozostałe treści ???. Śmiech na sali .Czyli np.od jutra zaczną puszczać na tych kanałach muzykę z radia i same powtórki ,a ja  będę  musiała płacić za to badziewie.

 

https://www.sport.pl/pilka/7,173971,25828160,jasne-stanowisko-canal-ws-pieniedzy-za-prawa-telewizyjne.html

 

A telewizje to mogą nie płacić za prawa telewizyjne i wszystko ok

 

https://legia.net/news/telewizje-nie-wyplacaja-kasy-za-prawa-transmisyjne/76929

Edytowane przez info41
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy podczas przedłużania umowy (negocjacji z konsultantem) mogę dobrać dekoder wifibox+ do multiroomu? Czy raczej będzie to niemożliwe i muszę zakończyć obecną umowę i związać się PC+ nową umową z interesującą mnie ilością dekoderów do multiroomu? Dodam, że obecnie wszystkie dekodery jakie posiadam to dekodery na kartach typu Cayman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat:

Chcę wziąć sobie dekoder 4K bo już 9 maja mogą zacząć się rozgrywki Bundesligi natomiast na infolinii cały czas mnie kierują do punktu stacjonarnego gdzie z kolei dają mi 2x droższą ofertę dekodera niż w strefie abonenta.

 

Czy skoro w punkcie mogą wymieniać to jest jakiś myk żeby tę cenę do punktu przenieść albo z infolinii albo ze strefy abonenta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fizyk123 napisał:

 

Chcę wziąć sobie dekoder 4K bo już 9 maja mogą zacząć się rozgrywki Bundesligi

Jest jeden malutki/maluteńki problem  ;)

Z tego co kojarzę Bundesliga 4K leci w znikomej ilości na Canal+4K. Jeśli mam być szczery to nie przypominam sobie kiedy ostatnio leciał mecz w tym formacie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fizyk123 napisał:

A to nie wynikało z tego, że priorytetem zawsze były ekstraklasa lub inne ligi a że teraz sama bundesliga będzie to będzie to wyglądać inaczej?

Nie bedzie inaczej , pokazuja tylko jeden mecz w 4K . A start 9 maja to nierealny termin raczej koniec maja wg ekspertow ?‍♂️??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fizyk123, jak widzisz już nie masz dylematu ;) Canal+4K póki nie ruszy Ekstraklasa , PL to będzie kanał nie do oglądania. Powtórki i inne "rarytasy". Nie zaglądam już tam , bo po co? :mrgreen:

 

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...