Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Umowa do konca maja.Posiadam Extra+,6 C+,Eleven,MR. Płace 81.99.Interesuje mnie zeby zachowac to co mam i dolozyc Mistrzowską piłkę.Pierwszą mozliwośc przedłużenia dostałem juz w grudniu i MP w cenie 5zł,nie zgodziełm sie bo miałem jeszcze pół, roku do końca umowy .Chciałem zeby dali mi to w cenie jesli miałbym przedlużyć oczywiście nie poszli na to.Kolejne telefony i MP już za 10zł a teraz juz 20zł.Pytanie za ile  najmniej mozna dostac taki pakiet zarówno z MP jak i bez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ircios napisał:

Masz wszystko napisane np w zestawieniu. Pisałem też wczoraj o E+ i C+.  To, że jest epidemia, nie zwalnia z obowiązku czytania. 

 

 

Z zestawienia wynika że można  dostać za Extra+ z Canal+ (6) (+ Mistrzowska Piłka)  + Eleven  w cenie  81.99.Z tym ze przy   każdej kolejnej  rozmowie upieraja sie przy cenie 101.99.Dlatego pytam  czy komus udało sie ta cene faktycznie wynegocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca kwietnia, wypowiedzenie wysłane w styczniu. (mam extra+ i 6xCanal+ za 69,99).

Przed chwilą telefon z Krakowa.

Chciałem:
Extra+ za 44,99 lub 49,99

Canal+ cały 25 zł

dekoder 4k - zł

canal+ 4k 0 zł

MR 10 zł

HBO na próbę chociaż na 2 miesiące

 

Czyli 79,99 lub 84,99

Pani powiedziała, że nie do osiągnięcia takie ceny bo promocje świąteczne się skończyły, a nowi klienci mają to za 120-130zł i u mnie by to było 94,99.

Podziękowałem grzecznie choć już mnie irytują...

Edytowane przez Arek1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie extra, c+8, HBO, mediaBox+/PVR ADB 3740SX - 83zł umowa do końca lipca.

Dziś telefon z pytaniem czy może zostać to co jest w tej samej cenie.

Trochę mnie zaskoczyła pani z Duk, bo poprzednie telefony jednoznacznie

wskazywały, że hbo za 0zł nie dostanę.

Powiedziałem, że przechodzę powoli na treści w usługach streamingowych (mam netflix i tv z netii razem z internetem), 

ale jeśli dostanę dodakowo dekoder 4k w cenie obecnej (83zł), to może mnie przekona.

Oferta ma przyjśc na emaila, zobaczymy.

Albo coś się zmieniło,  wietrzą zapaść rynku i schodzą z cenami, albo pomyłka.

 

Edytowane przez arzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, arzak napisał:

Obecnie extra, c+8, HBO, mediaBox+/PVR ADB 3740SX - 83zł umowa do końca lipca.

Dziś telefon z pytaniem czy może zostać to co jest w tej samej cenie.

Trochę mnie zaskoczyła pani z Duk, bo poprzednie telefony jednoznacznie

wskazywały, że hbo za 0zł nie dostanę.

Powiedziałem, że przechodzę powoli na treści w usługach streamingowych (mam netflix i tv z netii razem z internetem), 

ale jeśli dostanę dodakowo dekoder 4k w cenie obecnej (83zł), to może mnie przekona.

Oferta ma przyjśc na emaila, zobaczymy.

Albo coś się zmieniło,  wietrzą zapaść rynku i schodzą z cenami, albo pomyłka.

 

I jaką oferta dotarła na @?

Udostępniono Ci wymianę dekodera na 4k, bo wymiany były wstrzymane.

Będę wdzięczny za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, k3333 napisał:

Dzisiejsza rozmowa: Superpremium z 8xC+ i HBO i MR 145 zł. Tragedia!

 

Druga rozmowa 130 zł.

 

14 godzin temu, zuchu napisał:

U mnie propozycja jw 155zł, z tym że ze wszystkimi kanałami C+. Grzecznie podziękowałem.

 

Trzeba cierpliwie czekać i wysłać wypowiedzenie. Ja byłem w tej samej sytuacji co wy. Na dwa tygodnie przed końcem umowa podpisana za 109zł superpremium 4k z dekoderem 4k, mistrzowską piłką, fox play, paramount. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, arec65 napisał:

Umowa do 30.04.2020r. Do tej pory VIP+.

Nowa propozycja z wczoraj:

544dfa4463171b93334ca265b893dbc7.jpg

 Canal+ 25zł /m dla Abonentów to jak trzeba rozumieć w zaproponowanej ofercie?

Ile to jest w końcu tych Canal+, bo ja już się gubię. Mógłby to ktoś logicznie zebrać to do kupy i opisać za jaką ilość kanalów ile się płaci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, 

czy dają jeszcze dopełnienia pakietu comfort+ do extra+ za 10zł?

 

u mnie do tej pory umowa do 30.04.2020 - narazie cisza  :

Comfort+ 22,50zł

dopełnienie 10zł

canal+ 10x - 25zł

dekoder 4k - 5zł

mr standard 10zł

łącznie : 72,50zł

 

chcę utrzymania pakietu od 01.05.2020. zobaczymy czy się uda a zrobię tak że się uda.

 

Edytowane przez pokrywek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, lord jack napisał:

I jaką oferta dotarła na @?

Udostępniono Ci wymianę dekodera na 4k, bo wymiany były wstrzymane.

Będę wdzięczny za info.

Niestety propozycja przedłużenia nie dotarła na emaila.

Był jednak dziś kolejny kontakt: (extra, c+8, HBO+HBOgo) na 24mce za 79,99.

Czyli mniej 3zł niż obecnie płacę i dodatkowo HBO go.

Jeśli chodzi o dekoder, o który kolega pyta, to niestety Pani poinformowała mnie, że nie mają możliwości proponować 

ofert sprzętowych, bo punkty pozamykane.

Jest podobno możliwość uzyskania takiej oferty sprzętowej, ale tylko po kontakcie z punktem (lista na stronie nc+).

 

Ofertę, choć była moim zdaniem dobra, na razie zostawiłem do zastanowienia,

bo mam nadzieję na dekoder 4Kz dyskiem w cenie max 5zł dodatowo do tego co płacę obecnie.

 

Obecnie: extra, c+8, HBO 83zł do 31.07.2020 - wypowiedzenie nie zostało wysłane.

Edytowane przez arzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakiej najniższej cenie można obecnie wytargować pakiet Superpremium+ ? Obecnie płacę za ten pakiet 129,99 PLN + 3xWifibox+ do multiroomu (3x10 PLN) i do tego mam dekoder 4K za 0 PLN, Filmbox Pack za 5 PLN, HBO GO za 5 PLN, Eleven Sports za 0 PLN i MultiMan Pack za 15 PLN, Mistrzowska Piłka za 0 PLN, Canal+4K Ultra HD za 0 PLN. Co w sumie daje 184,99 PLN. Chciałbym utrzymać to wszystko co mam w niższej cenie. Nie interesuje mnie Netflix. Na co mogę liczyć? P.S. wypowiedzenie złożone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z przed chwili Comfort Pace pvr , MR po Cyfrze ( 2 karty),Filmbox w cenie,(opcje dodatkowe Extra 44,99 zł ,Hbo + hbo go 6 x 0 zł potem jak coś 25 zł bez opcji wyłączenia ,10 C+ normalna cena 25 zł na całą umowę ) cena 29,99 zł ,obecnie mam 19,99 zł.(listopad 2020 r. już szukają ...)

Zero informacji o jakiekolwiek wymianie dekodera w normalniej cenie,dekoder 4k z dyskiem 10 zł + aktywacja 99 zł ,2 dekoder też niby 4k ale bez dysku 5 zł + aktywacja 99 zł.

Podziękowałem za super ofertę ,umowa przejdzie w listopadzie na bez zobowiązania za całe 4 zł tak jak w 2 umowie ,gdzie mam ponad 2 lata ten sam pakiet za 18,99 zł bez zobowiązania.

 

Edytowane przez Buziaczek1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...