Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Posiadam Comfort + za 22,5 zł z MR standard za 0 zł (2x sagemcom dsi83 i 2x cameleon). Za chwilę kończy mi się umowa. Chciałbym zostać przy obecnym pakiecie i kwocie, a czy mógłbym powalczyć o zmianę dekoderów? Infolinia twierdzi, że nie ma takiej możliwości. Mówią prawdę czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piotr77sat napisał:

Złóż wypowiedzenie. Pakiet w tej cenie dostaniesz, tylko przy zmianie sprzętu dojdzie oplata za dekoder główny ile...??? zależy od modelu Wifipremiumbox lub Ultrabox4k i oplata za multiroom 10zł.

Czy w tym wypadku stracę 2 niezależne karty MR? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, 

co sądzicie o takiej propozycji:  

 Extra+ z Canal+ (6) + Mistrzowska Piłka + Eleven 81.89 zł/24 miesiące

 Extra+ z Canal+ (8) + Mistrzowska Piłka + Eleven 91.89 zł/24 miesiące

lub:

 Extra+ z Canal+ (6) + Mistrzowska Piłka + Eleven+ dekoder 4K 86.89 zł/24 miesiące

Ja chciałbym  Extra+ z Canal+ (8) + Mistrzowska Piłka + Eleven 91.89 zł/24 miesiące ale żeby jeszcze dorzucili gratis ten 4K.

da radę? umowa do końca marca, wypowiedzenie złożone, na nic więcej nie chcą się zgodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, onybony napisał:

 Extra+ z Canal+ (6) + Mistrzowska Piłka + Eleven+ dekoder 4K 86.89 zł/24 miesiące

Ja chciałbym  Extra+ z Canal+ (8) + Mistrzowska Piłka + Eleven 91.89 zł/24 miesiące ale żeby jeszcze dorzucili gratis ten 4K.

da radę? umowa do końca marca, wypowiedzenie złożone, na nic więcej nie chcą się zgodzić.

 

Z tego, co Ci proponują wychodzi, że dają:

Extra+ - 44,99

Canal+ (8) - 25 zl

MP - 0,00 zl

Eleven - 11,9

dekoder 4K za 5 zł

 

skoro dają dekoder za 5 zł do E+ C+(6)+MP+ES to wychodzi, że powinieneś dostać to, co chcesz w tej cenie

Zadzwoń sam i spróbuj utargować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, onybony napisał:

To jaka najmniejsza cenę według was mogę uzyskać za extra+8 Canal+eleven+ mistrzowska piłka+dekoder  4 k ?

 

Na górze masz przypięty post z cenami, jakie możesz uzyskać przy przedłużeniu.

Z niego wynika, że 

Extra+ Canal+(8)+ Mistrzowska Piłka - 79,99

Eleven Sport za 11,90 (można za 7,95, ale trudniejsze do uzyskania)

Dekoder 4K z dyskiem 1TB (teraz zaczynają sprzedawać dekoder z dyskiem i bez dysku) od 0 do 15 zł

 

Ta to wygląda przy przedłużeniu

 

 

Edytowane przez problem
interpunkcja
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaka najmniejsza cenę według was mogę uzyskać za extra+8 Canal+eleven+ mistrzowska piłka+dekoder  4 k ?
Wszystko jest w zestawieniu przygotowanym przez kolegę@shevchenko1987.
87.94zł jeżeli Eleveny na 12m (nie zawsze się udaje) lub 91.89zł jeżeli Eleveny na cały okres umowy umowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+4k jest dostępny do dobrania do każdego pakietu, nie tylko Superpremium. Domyślnie nie ma go w żadnej paczce z C+, dobiera się go dodatkowo - wyjątkiem jest pakiet Superpremium 4k,gdzie kanał ten jest już wliczony w cenę. Przy przedłużeniu z innymi pakietami, można go wyrwać za 0zł, ale przy negocjacjach trzeba się o niego dopominać, bo potem ciężko będzie go dobrać za darmo w czasie trwania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W strefie C+ dla pakietu Nowy  Start+ pojawiła się opcja wymiany wifiboxa+ na Ultrabox+ w 2 wariantach aktywacja 0 lub 99. 

W przypadku wybrania dekodera bez dysku czynsz 5 z dyskiem czynsz 10 dla obu wariantów. Warto chyba wymienić dokładając 3 złote do czynszu biorác dekoder obsługujący 4K tylko nie wiem jak to by było z podłączeniem własnego dysku. ?

 

Nie bylem do końca pewien czy piszę w odpowiednim temacie, ewentualnie proszę moderację o przeniesienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, NobelM napisał:

C+4k jest dostępny do dobrania do każdego pakietu, nie tylko Superpremium. Domyślnie nie ma go w żadnej paczce z C+, dobiera się go dodatkowo - wyjątkiem jest pakiet Superpremium 4k,gdzie kanał ten jest już wliczony w cenę. Przy przedłużeniu z innymi pakietami, można go wyrwać za 0zł, ale przy negocjacjach trzeba się o niego dopominać, bo potem ciężko będzie go dobrać za darmo w czasie trwania umowy.

 

Dzięki.

 Rozumiem że wszystkie C+ i 4K ciężko będzie wytargać do extra jako dodatek za 25zł? Konsultanci tak czarują że już nie wiem na co się zgodzić. Chciałbym extra ze wszystkimi c+ ale za 69.99 chyba nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2020 o 15:19, ircios napisał:

Jak nie dasz sobie wcisnąć MR od ITI to nie stracisz. 

 

Pytałem również w APS i tam też twierdzą, że nie można wymienić dekoderów przy obecnym MR z niezależnymi Cameleonami.

 

Czy ktoś z użytkowników jest posiadaczem innych dekoderów niż dsi 83 przy MR z 2x Cameleon?

Edytowane przez prawns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu kończy mi się umowa. Jak rozumiem przy przedłużeniu zabiorą mi Cameleona który dostałem kiedyś do dekodera Multiroom. Na tej karcie mi zależy ale zdaje sobie też sprawę że jej losy są przesądzone bodajże do lipca gdzie wszystkie mają wygasnąć. Zastanawiam się czy faktycznie przy przedłużeniu zabierają Cameleona? Jak mam przedłużyć umowę to chciałbym już nowy dekoder główny ten 4K. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, prawns napisał:

 

Pytałem również w APS i tam też twierdzą, że nie można wymienić dekoderów przy obecnym MR z niezależnymi Cameleonami.

 

Czy ktoś z użytkowników jest posiadaczem innych dekoderów niż dsi 83 przy MR z 2x Cameleon?

Dlatego wymieniasz np na nowy dekodery z Caymanem i MR pozostaje tak jak był. Przecież Cameleonów nie wykorzystasz tak jak kiedyś. 

@emarti Zabieraja Cameleona tylko wtedy jak wymienisz dekoder na 4k.

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, drq napisał:

Według mojej opinii za dużo osób ma cameleony żeby w tak krótkim czasie mogli ja wyłączyć, zwłaszcza, że cały czas można przedłużyć umowę na camelach.

Docelowo na pewno wyłączą tylko pytanie kiedy.

Jestem tego samego zdania, nawet chyba więcej niż dużo. Ja mam dwa cameleony płacę rocznie ponad 2 tysiące zł.

To nie sądzę żeby zrezygnowali z takiej kasy. Chciałem zrezygnować z cameleonów zamieniając na dwa moduły, ale odpowiedź NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, drq napisał:

Według mojej opinii za dużo osób ma cameleony żeby w tak krótkim czasie mogli ja wyłączyć, zwłaszcza, że cały czas można przedłużyć umowę na camelach.

Docelowo na pewno wyłączą tylko pytanie kiedy.

Wyłączą na nich Seca. Będę działały tylko w Nagravision. Tak czy inaczej będą bezużyteczne w popularnej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

przedłużyłem dzisiaj umowę. 

Miałem do tej pory

Extra+  HBO (3 kanały bez GO) - 69,99

dekoder WIFI Premiumbox za ,5 zł

Razem: 74,99 zł

Umowa do 30.04.2020

 

Dostałem

Extra+ - 49,99 zł

HBO z HBO GO - 20 zł

CANAL+ (10) + VOD za 25 zł

CANAL+ 4K - 0,00 zł

NGP - 0,00 zł

FP - 0,0 zł

Fimbox do 30.04.2020 - 0,00 zł

wymiana na dekoder 4K ultrabox z dyskiem 1TB - 5,00 zł

Razem - 99,99 zł

 

Celowałem w 89,99 zł, ale to moja druga umowa z nimi i tak jestem zadowolony.

Nie chcieli mi tego długo dać i od miesiąca nie dzwonili. 

Ostatni telefon zakończył się,  żebym pamętał oddać sprzęt 14 maja

Napisałem wczoraj na FB prywatnie i dzisiaj zadzwonił telefon z Krakowa. 

Minuta na akceptację oferty u przełożonego i oferta klepnięta. 

Będę miał lepszy dekoder i wszystkie C+ wcześniej.

 

Trzymam kciuki za wszystkich.

Pierwszy raz będę miał HBO i C+ razem, więc dla mnie to wielki dzień :-)

 

Czy dobrze zrozumiałem konsultanta, że po dekoder będę mógł pójść jutro (dzień po akceptacji oferty w systemie)?

Edytowane przez problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona.Poprzednia wygasała w sierpniu 2020. Wypowiedzenie złożone niedawno.

 

Duk zaproponował:

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, History HD/H2 0 zł 1m 2,99 zł dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (01/19), Najem WiFiPremiumBox+5zł dla Abonentów

 

Czyli to co mam obecnie + nat geo play 

Od kwietnia 111,89 gr

 od maja do sierpnia 2022 114 zł

 

Była opcja superpremium za 99 zł ale było on bez eleven. Nie chciałem dekodera 4k. Mało treści 4 k i mam za dużo ciekawych nagrań na obecnym deku. Nie chcę ich tracić. Gdyby wszystkie kanały c+ były w 4k to może bym chciał. Nie interesowało mnie ani cinemax , filmbox czy c+seriale lub c+dokument.

 

Mam to co chcę taniej niż dotychczas i to jest ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...