Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, czerstwy napisał:

Skoro interesują cię Canal+ to podstawa Extra nie jest do tego potrzebna.Podobnie jak dwie karty Cameleon skoro masz dekoder E2 jeszcze jeden który obsługuje [beep] i druga karta zbędna.

Jak śmigam na działkę latem, to mogę wtedy jeden dekoder zabierać z domu - działka bez netu, a po komórce nie ma sensu kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium + 4K za 109,90 zł:
Canal+ 4K
HBO GO
Eleven Sports  
Mistrzowska Piłka
Filmbox
Kolekcja FOX
Kolekcja Nat Geo Play

SanDance HD 2.99

aktywacja dekodera 4k- 0zł

H/H2,Adventure,Sportclub-5zł
 
Multiroom 1 x Wifi BOX – 10 zł/msc
Dekoder ULTRABOX 4K – 5 zł/msc

opłata miesięczna 132,98

 

Witam szanownych kolegów czy to dobra cena czy walczyć o dekoder 4k za 0zł. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Tomasz123 napisał:

Superpremium + 4K za 109,90 zł:
Canal+ 4K
HBO GO
Eleven Sports  
Mistrzowska Piłka
Filmbox
Kolekcja FOX
Kolekcja Nat Geo Play

SanDance HD 2.99

aktywacja dekodera 4k- 0zł

H/H2,Adventure,Sportclub-5zł
 
Multiroom 1 x Wifi BOX – 10 zł/msc
Dekoder ULTRABOX 4K – 5 zł/msc

opłata miesięczna 132,98

 

Witam szanownych kolegów czy to dobra cena czy walczyć o dekoder 4k za 0zł. Pozdrawiam

A ja mam pytanie z innej beczki czy pakiet Superpremium 4K zawiera w swojej ofercie pakiet Cinemax ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO GO jest jednym ze składników  pakietu superpremium 4K. Więc jest na cały czas trwania umowy. 

 

W skład superpremium 4 k wchodzą:

Pakiet Extra+

wszystkie Canal+ (10) z Canal plus 4K

HBO z HBO GO 

ELEVEN SPORTS

FILMBOX PACK

 

Dodatkowo do superpremium 4k dają:

Mistrzowska Piłka

NAT GEO PLAY

FOX PLAY

Na cały czas trwania umowy. 

 

W superpremium 4k nie ma Cinemax

Edytowane przez referee
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nrafal napisał:

Czy ktoś w tym miesiącu dostał superpremium 4K z dekoderem 4K 0/0zł? Muszę przedłużyć umowę a twierdzą że już nie ma takich opcji a i tak z tego co mówili będę przymuszony do wymiany mojego turboboxa a alternatyw dla niego chyba innych niż 4K nie ma?

W tym miesiacu nie spotkalem sie z taka wymiana.Jesli nie potrzeba Ci 4K to pewnie uda sie  za 0zl wifipremiumbixa dostac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, nrafal napisał:

@91tomek tutaj z tego co widze wyjdzie Ci 121,89 po 5 miesiacach

Nie wyjdzie, bo zrezygnuje z HBO po 5 miesiącach. Gdybym był jakoś super zainteresowany tymi kanałami to wybrałbym pakiet superpremium + 4k za 109 zł. Ogólnie zależy mi wyłącznie na sporcie. Pozdrawiam 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2019 o 21:42, nynek11 napisał:

Panowie jest możliwość wymiany anteny wraz z konwerterem przy przedłużeniu umowy. Jaki  może być koszt. 

Platforma nie świadczy takich usług a jedynie punkty, które mają swoich instalatorów.

 

4 godziny temu, red_fork napisał:

 

Nie posiada. Podobno też HBO Go jest tylko na miesiąc, ale to do potwierdzenia.

Nie, jest na stałe w pakiecie Superpremium4K. Cinemax można za 10 zł lub 12 miesięcy za 0 zł i kolejne 12 miesięcy za 15 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2019 o 22:59, markar napisał:

Od dłuższego czasu próbuję bezskutecznie włączyć dopełnienie do pakietu Extra+. Jedyne co oferują do upgrade do tego pakietu przy umowie trwającej jeszcze prawie 2 lata. Nie ma opcji włączenia na miesiąc. Obecnie pakiet Comfort+ za 22,50.

 

W dniu 26.10.2019 o 09:49, ircios napisał:

Włącz sobie za 15 zł/m. W opcji wł/wył. ..

 

Ja nie widzę takiej możliwości w Strefie Canal+. Konsultant powiedział to co pisze Markar - upgrade do Extra+ w normalnej cenie :/ 49,99 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia propozycja w moim przypadku: 

Superpremium4k - 109,99 pln

Ultrabox - 5 pln

Sundance do końca maja - 0 pln

Manpack do końca tego roku - 0 pln

 

Konsultanci są gotowi powłączać wszystkie małe bonusy, jakie widzą na ekranie, ale z dekoderem w tym miesiącu podobno nie mogą zejść do 0.

 

I teraz przy takich kwotach człowiek się zastanawia, czy warto wydawać ponad 100 pln na tv czy przypadkiem nie pójść w Netflixa za ułamek kwoty... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, jozekfcl9 napisał:

Panowie pytanie ile w skladaku :

Comfort  22.5 zl

Canal plus 6 kanalow 25 zl

Mogę wyrwać najtaniej mistrzowska piłkę? 

 

Nie ma opcji 6C+.W cenie 25 zł masz paczkę 10C+.MP 30 zł bez zobowiązania i 20 ze zobowiązaniem.

 

@mailtrash bardzo rzadko widywałem opcje dopełnienia w ICA.Próbuj telefonicznie.Może trafisz na innego Konsultanta. Generalnie widać chyba odchodzą od opcji dopełnienia bo coraz większy problem jest z włączeniem tego dodatku.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzisiaj, którą przyjąłem:

 

Wybrane usługi:

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł

 

Wybrane promocje:

Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 0/49/99zł i 10 zł/m dla Abonentów, Najem WiFiPremiumBox+5zł dla Abonentów

 

Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy):

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 84,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Do tego wymiana na dekoder 4K za 0 zł aktywacji i 5 zł miesięcznie.

 

Obecna umowa była do 31.03.2020. 

Edytowane przez lukas88
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta czeka na zatwierdzenie

Superpremium+ 99,99 zł 24 m, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat G eo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów

 KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 111,89  zł w tym rabat za zgode marketingową 5zł

 eleveny niby juz nie dają za 7.95

 

coś da się jeszcze urwać lub warto zmienić biorąc pod uwagę że mam cameleony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...